Wznowienie ubezpieczenia

Ostatnia aktualizacja w dniu

Wypełnij formularz, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu wznowienia ubezpieczenia

Jakie ubezpieczenie możesz u nas wznowić?

Możesz u nas wznowić swoje praktycznie każde ubezpieczenie ponieważ od 2006 roku pomagamy wybrać najlepsze ubezpieczenia:
samochodów – OC, AC, NNW, Assistance roczne i krótkoterminowe, Szyby, Opony, GAP, ochrona zniżki w OC i AC
domów i mieszkań – kompleksowe ubezpieczenia w ramach all risk, albo podstawowe pod kredyt w banku
majątku albo oc firm,
ubezpieczenia dla przewoźników drogowych – oc zawodowe i oc przewoźnika w ruchu krajowym i międzynarodowym
oc lekarzy, pielęgniarek i innych zawodów medycznych
turystyczne na podróż w Polsce, Europie lub na całym świecie obejmujące koszty leczenia za granicą, assistance nnw, bagaż oc w życiu prywatnym. Ubezpieczenie na wyjazd na urlop lub do pracy za granicą, rozszerzenie o sporty amatorskie lub wyczynowe (ekstremalne) uprawiane za granicą. 
na życie – ubezpieczenie na życie pod kredyt, ubezpieczenia ochronne grupowe lub indywidualne i zdrowotne – Best Doctors, ubezpieczenie na wypadek zachorowania na raka czy na inne choroby 
rolne – ubezpieczenia gospodarstwa rolnego, maszyn rolniczych oraz upraw od gradobicia, wiosennych przymrozków, deszczu nawalnego czy innych nieprzewidzianych anomalii pogodowych. 
– itd

Jesteśmy multiagencją, dlatego współpracujemy z wieloma firmami ubezpieczeniowymi. Możesz u nas wybrać ubezpieczenie z najpopularniejszych i najbardziej renomowanych towarzystw jak: PZU, Warta, Ergo Hestia, Generali, HDI, MTU, Proama, LINK4, Interrisk, Allianz, Compensa, AXA, Balcia, Wiener, Concordia, Uniqa, TUZ, Polisa Życie, Leadenhall, Prevoir, Macif, Bezpieczny.pl i inne.