Ubezpieczenie mieszkania oraz ubezpieczenie domu – także ubezpieczenie domu w budowie

Ostatnia aktualizacja w dniu

Ubezpieczenie mieszkania lub ubezpieczenie domu jest ogromnie ważne. Dzięki poradnikowi dowiesz się na co zwrócić uwagę wybierając ubezpieczenie mieszkania. Własny dom lub mieszkanie to bardzo często dobytek całego życia.
Włamanie lub pożar mogą nas go pozbawić w krótkim czasie.
Dlatego lepiej pomyśleć o ubezpieczeniu mieszkania z wyprzedzeniem, żeby nie być – jak to Polak – mądrym po szkodzie.

    Nieruchomość można ubezpieczyć od zdarzeń losowych czyli m. in. od:
  • pożaru
  • powodzi
  • zalania
  • huraganu
  • uderzenia pioruna
  • wybuchu gazu
  • przepięcia instalacji elektrycznej

Ubezpieczeniem można objąć również skutki akcji ratowniczej przeprowadzonej np przez straż pożarną, która zgasi pożar, ale zaleje cały dom.
Ochronę można rozszerzyć o ryzyko kradzieży i dewastacji.

Co możesz ubezpieczyć? Zarówno budynek wraz ze wszystkimi instalacjami i wykończeniem, szyby jak również ruchomości domowe takie jak m. in. meble, sprzęt RTV, AGD, komputer, rowery czyli przedmioty codziennego użytku.

Warto również pomyśleć o ubezpieczeniu OC w życiu prywatnym, zwłaszcza jeśli mieszkamy w bloku, gdzie zdarzają się zalania.

Aktualnie mamy bardzo atrakcyjną promocję dla nowych klientów – 40% zniżki oraz NOWOŚĆ – polisy mieszkaniowe na 3 lata, które są dużo tańsze od polis rocznychtutaj przeczytasz więcej o promocji.

Możesz kupić ubezpieczenie domu WARTA DOM lub ubezpieczenie mieszkania WARTA DOM na stronie www.wartadirect.pl i wykorzystać nasz KOD PROMOCYJNY WARTA KRAD00349000, aby uzyskać 10% zniżki!

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie KOD PROMOCYJNY WARTA DIRECT KRAD00349000
ubezpieczenie domu warta dom kalkulator warta dom 24 - Ubezpieczenie mieszkania oraz ubezpieczenie domu - także ubezpieczenie domu w budowie

Ubezpieczenie mieszkania kalkulator online Warta DOM oraz ubezpieczenie domu kalkulator online Warta DOM znajdziesz na stronie www.wartadirect.pl Wykorzystaj nasz KOD PROMOCYJNY WARTA KRAD00349000, aby uzyskać 10% zniżki!

Jak korzystać z kalkulatora ubezpieczenia mieszkania dowiesz się z poniższego filmu.


Jeśli chcesz otrzymać od nas ofertę, wypełnij formularz:

Co potrzebujesz ubezpieczyć?
MieszkanieMieszkanie w budowieDomDom w budowieDom letniskowy

Na jaką kwotę chcesz ubezpieczyć nieruchomość?

Kod pocztowy

Miejscowość ubezpieczanej nieruchomości

Czy ubezpieczenie ma być zabezpieczeniem kredytu i potrzebujesz cesję na bank?
TAKNIE

Opisz co jeszcze chcesz ubezpieczyć np wyposażenie, oc w życiu prywatnym itp.:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Twój telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w powyższym formularzu przez multiagencję ubezpieczeniową PROMAX, z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Orkana 26, w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i przygotowanie oferty, oraz zgadzam się z polityką prywatności

Jak ubezpieczyć dom, który jest częścią gospodarstwa rolnego?

Jeśli Twój dom należy do gospodarstwa rolnego, możesz go ubezpieczyć w ramach polisy mieszkaniowej, ponieważ zazwyczaj obejmuje wszystkie ryzyka, których wymaga ustawa. Musisz tylko sprawdzić, czy w OWU polisy nie ma wyłączenia w takiej sytuacji. Możesz też dom ubezpieczyć z całym gospodarstwem, czyli z innymi budynkami gospodarczymi jak stodoła, kurnik itp. Więcej o ubezpieczeniach rolnych piszemy tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *