Assistance na kampera


Wybierając się na wyjazd samochodem kempingowym nieodzowne jest wykupienie assistance na kampera. W końcu holowanie lawetą takiego pojazdu jest naprawdę sporym wydatkiem, dlatego lepiej aby te ewentualne koszty pokrył ubezpieczyciel.

W jakich sytuacjach przyda nam się assistance na kampera?

Przede wszystkim w razie wypadku lub awarii. Wtedy ubezpieczyciel realizuje pomoc drogową w postaci holowania lawetą. Ubezpieczenie może tez gwarantować transport osób podróżujących pojazdem, zakwaterowanie na czas naprawy i wiele innych przydatnych świadczeń.

Assistance na kampera zapewni Ci beztroską podróż

Assistance Komfort Plus od Generali

Mamy taką ofertę dla samochodów kempingowych z Generali, polisę możesz u nas zawrzeć zdalnie na 15 lub na 30 dni. Ubezpieczenie gwarantuje holowanie bez limitu kilometrów od miejsca zdarzenia po wypadku w Polsce, po awarii w Polsce lub za granicą do 500 kilometrów od miejsca zdarzenia i również do 500 kilometrów od miejsca zdarzenia po wypadku.
W wielu tego typu polisach razem z holowaniem pojazdu nie jest realizowany transport osób podróżujących holowanym pojazdem, tutaj jednak jest inaczej i realizowany jest transport kierowcy i pasażerów do miejsca gdzie docelowo holowany jest pojazd.
Nasza oferta na assistance krótkoterminowe na kampera zapewnia też zakwaterowanie do 3 dób na czas naprawy pojazdu w warsztacie, zapewniamy kierowcę zastępczego jeśli coś stanie się kierowcy, a pozostali uczestnicy wyjazdu będą musieli dalej kontynuować podróż, w razie potrzeby zapewniamy też tłumacza do rozmów z policją, służbami drogowymi lub medycznymi.
Jeśli jest to możliwe, spróbujemy naprawić pojazd na miejscu zdarzenia bez potrzeby holowania go do warsztatu.
Podaj dane do oferty lub zadzwoń 608 422 236

  Imię *

  Nazwisko *

  PESEL / Numer REGON (jeśli firma) *

  Adres email *

  Twój telefon *

  Numer rejestracyjny pojazdu *

  Data startu polisy *

  Treść wiadomości - opisz szczegóły:

  Oświadczam, że wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu, przez multiagencję ubezpieczeniową PROMAX, z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Iłżeckiej 26, w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i przygotowanie oferty, w tym do kontaktu ze mną w celu przekazywania mi propozycji i warunków ubezpieczenia, a także w związku z wykonywaniem i obsługą zawartych ze mną umów ubezpieczenia oraz zgadzam się z polityką prywatności

  Assistance na kampera w każdym wieku

  U nas dostępna jest polisa dla pojazdów bez limitu wieku, więc nie musisz się martwić, że Twój samochód kempingowy jest za stary. Czasem jednak jest tak, że pojazdu nie ma w naszej bazie pojazdów – korzystamy z katalogu Eurotax, gdzie o ile nie ma problemów jeśli chodzi o auta osobowe, o tyle często nie ma wszystkich pojazdów kempingowych. Nie jest to jednak poważny problem. Po naszej interwencji Twoje auto zostanie szybko dodane do bazy pojazdów, dzięki czemu będziemy mogli zawrzeć ubezpieczenie abyś mógł cieszyć się wyjazdem bez zmartwień o dodatkowe wydatki na pomoc drogową w razie problemów z Twoim samochodem kempingowym.

  Jeśli zabierasz ze sobą rower, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość!

  Polisa obejmuje też assistance rowerowy. Świadczenia są realizowane w razie awarii lub uszkodzenia roweru, albo nieszczęśliwego wypadku uczestnika wyjazdu, który spowoduje że nie będzie on mógł kontynuować podróży na rowerze.
  Realizowane świadczenia to:

   • transport roweru do najbliższego serwisu rowerowego lub miejsca zamieszkania,
   • transport właściciela lub osoby poszkodowanej do miejsca zamieszkania lub najbliższego serwisu rowerowego,
   • transport medyczny z miejsca zdarzenia do najbliższej jednostki medycznej, która może udzielić pomocy.

  Ile kosztuje assistance na kampera?

  Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ ceny się różnią. Wszystko zależy od samego kampera – jakie są jego gabaryty, wiek, a także generalnie jak bardzo awaryjny, czyli „szkodowy” jest ten konkretny model w doświadczeniu ubezpieczyciela. Znaczenie ma również okres ubezpieczenia, na przykład czy polisa będzie zawarta na 15 czy na 30 dni. Te wszystkie czynniki wpływają na taryfikację składki. Składkę musimy po prostu przeliczyć na konkretny pojazd i konkretnego właściciela, dlatego aby dowiedzieć się ile będziesz miał do zapłacenia za swoją polisę uzupełnij formularz na tej stronie lub zadzwoń do nas.

  Od kiedy może startować assistance na kampera?

  Ubezpieczenie może startować już następnego dnia po wystawieniu polisy, to jest już od północy. Wystarczy, że formularz zostanie uzupełniony poprawnymi danymi, a wtedy będziemy mogli przygotować ofertę od następnego dnia. Problem pojawi się gdy pojazdu nie będzie w Eurotaxie, co zaznaczyliśmy już wyżej w tym artykule. Wtedy musimy dodać pojazd do bazy. Jeśli uda nam się skontaktować we wczesnych porach dnia powszedniego, to znaczy od poniedziałku do piątku to bez problemu pojazd uda nam się dodać do bazy pojazdów i będziemy mogli po paru godzinach wystawić polisę. Potrzebne nam będzie jedynie zdjęcie lub skan rozłożonego dowodu rejestracyjnego z obu stron, ponieważ musimy przekazać dokumentację rejestracyjną do osób w centrali towarzystwa odpowiedzialnych za zawartość katalogu pojazdów.
  Jeśli jednak skontaktujemy się wieczorem lub w weekend to trzeba będzie poczekać, ponieważ pojazdy są dodawane na tygodniu od 08:00 do 17:00. Najdłużej więc trzeba będzie poczekać kiedy decyzję o wykupieniu assistance na kampera podejmiemy w piątek wieczorem.

  Na ile można wykupić assistance na kampera?

  Wybierając roczny assistance na kampera w pakiecie z OC lub AC mamy możliwość przebierania w kilku ofertach

  Samodzielną polisę assistance można wykupić w 2 wariantach czasowych – piętnastodniowym lub trzydziestodniowym. Jeśli jednak chciałbyś kupić roczną polisę to jest taka możliwość, ale tylko w pakiecie z OC lub AC, lub całego pakietu OC/AC/assistance. W przypadku spakietowania polisy razem z OC lub autocasco mamy też szerszy wybór innych ofert ubezpieczenia z innym zakresem ochrony, nie jesteśmy ograniczeni jedynie do oferty Generali. Są dostępne inne oferty z większym listem kilometrowym, a nawet z pojazdem zastępczym po wypadku, awarii lub kradzieży pojazdu, jednak są one dostępne tylko w pakietach z polisą odpowiedzialności cywilnej lub autocasco.

  4.8/5 - (12 votes)