Ubezpieczenie na życie 1 mln – ubezpieczenie na życie na milion złotych

Ostatnia aktualizacja w dniu

Kiedy masz na utrzymaniu całą rodzinę, bądź Twoje zarobki są istotnym elementem w jej utrzymaniu, możesz zastanawiać się i martwić tym co by się stało gdybyś umarł. Nie byłoby to na pewno przyjemne dla Twojej rodziny. Nie dość, że opuściłaby ich jedna z najbliższych osób, to nagle mogłoby się okazać, że pozostali bez środków do życia lub ich standard życia musi ulec znacznemu pogorszeniu. Najgorzej, jeśli do tego dojdzie jeszcze spłata Twojego zadłużenia – im większego tym gorzej. W takim wypadku nagle mogłoby się okazać, że nie dość, że stracili źródło pieniędzy, to jeszcze mają tonę długów których tak na prawdę nie ma za co spłacić. Prawdopodobnie takie przemyślenia skłoniły Cię by szukać ubezpieczenie na życie na milion złotych w wyszukiwarce internetowej. Ten artykuł ma za zadanie przybliżyć Ci co powinno obejmować ubezpieczenie na życie 1 mln, ile może ono kosztować i tak dalej. Polisę możesz zakupić wypełniając formularz kontaktowy lub przez numer telefonu 602 153 951. Ewentualnie możemy skontaktować się przez messengeraJeśli się nie dodzwonisz to możesz napisać wiadomość SMS w której poinformujesz o co chodzi i napiszesz w jakich godzinach chciałbyś, abyśmy do Ciebie oddzwonili. May ofertę wielu towarzystw ubezpieczeniowych, między innymi Warty, Generali, Ergo Hestia i innych, więc z pewnością znajdziemy ofertę dla Ciebie.

Ubezpieczenie na życie na milion złotych możesz zawrzeć przez ten telefon

Co powinno pokryć ubezpieczenie na życie 1 mln?

Ubezpieczenie na życie 1 mln powinno przede wszystkim spłacić całe Twoje zadłużenie abyś nie musiał pozostawiać go “w spadku” swoim bliskim. Powinno też oczywiście pokryć koszt organizacji pogrzebu i wszystkich z tym związanych wydatków, aby Twoja rodzina również nie musiała używać w tym celu własnych środków. U niektórych osób to już będzie milion złotych, wiele osób chce jednak zabezpieczyć byt swojej rodziny nawet po spłacie zadłużenia. Jeśli jesteś jednym z głównych, albo nawet jedynym żywicielem rodziny, musisz wyjść z jakiegoś założenia – ile kosztowałoby miesięczne utrzymanie Twojej rodziny, gdyby odeszły koszty Twojego utrzymania, bo po prostu już by Cię tu nie było. Wtedy musisz zadecydować na jak długi czas ubezpieczenie na życie na milion złotych ma pokrywać koszty życia Twoich bliskich. Zakładając, że trzy lata – musisz pomnożyć miesięczny koszt utrzymania razy 12 – liczbę miesięcy w roku a potem 3. Niektórzy jednak chcą zapewnić utrzymanie swoim dzieciom do zakończenia przez nie edukacji – szkolnej, albo do końca studiów. Może się wtedy okazać, że potrzebujesz znacznie więcej niż ubezpieczenie na życie na 1 mln. I oczywiście również możesz się wtedy skontaktować z nami i zawrzeć taką polisę – nie ma limitu sumy ubezpieczenia. Musisz jednak być gotowy na opłacanie bardzo wysokiej składki – już ubezpieczenie na życie na milion złotych kosztuje kilkaset złotych miesięcznie, nie wspominając o tym ile będziesz musiał wydawać na polisę opiewającą na wyższą sumę ubezpieczenia.

Zawdzwoń i kup ubezpieczenie na życie 1 mln

Ile kosztuje ubezpieczenie na życie na milion złotych?

Zależy to od dwóch czynników – od tego kim jesteś, czyli od Twojego wieku, stanu zdrowia (może się też okazać, że nie mamy dla Ciebie polisy w związku z Twoim złym stanem zdrowia) Twojego wagi w odniesieniu do Twojego wzrostu i płci – osoby z otyłością są generalnie bardziej zagrożone zapadaniem na różne choroby, w związku z czym ubezpieczenie na życie na milion złotych dla tych osób może okazać się droższe. Drugim czynnikiem jest za to zakres ubezpieczenia. Jeśli Twoje ubezpieczenie ubezpieczenie na życie 1 mln ma pokrywać tylko i wyłącznie Twój zgon, to będzie ono znacznie tańsze niż polisa która gwarantuje:

  • dodatkowe świadczenie (dodatkowo do miliona za Twój zgon) za śmierć w następstwie nieszczęśliwego wypadku
  • zgon wskutek wypadku komunikacyjnego
  • pieniądze wypłacane podczas Twojego pobytu w szpitalu, czy to wskutek wypadku, czy to wskutek choroby
  • za zdiagnozowanie poważnego zachorowania
  • za urodzenie dziecka
  • i wiele innych, w zależności od Twojego ubezpieczyciela

Jeśli Twoje ubezpieczenie na życie na 1 mln gwarantuje Ci takie świadczenia oprócz świadczenia za zgon to oczywiście wpłynie to negatywnie na to ile kosztuje ubezpieczenie na życie na milion złotych. Jeśli jesteś młodym i zdrowym człowiekiem, składka za polisę będzie wynosiła kilkaset złotych miesięcznie. Jeśli jesteś starszy albo chory może się okazać, że będzie drożej. Wszystko jednak zależy od Twojej indywidualnej sytuacji i od tego czego oczekujesz od polisy, więc najlepiej po prostu zadzwoń pod numer 602 153 951 a jeśli nie odbieramy napisz SMS-a a wtedy wykonamy dla Ciebie kalkulację i przekonamy się ile kosztuje ubezpieczenie na życie na milion złotych w Twoim indywidualnym przypadku.

Wykonaliśmy kalkulację dla trzydziestolatka, który jest prawnikiem. Ubezpieczenie na życie 1 mln Generali Grupa Otwarta w najtańszym wariancie dla tego Pana kosztuje 166,90 PLN miesięcznie. W pakiecie nie dostaje żadnych dodatkowych świadczeń – tylko i wyłącznie milion PLN za jego zgon dla jego bliskich. Jeśli więc zastanawiasz się ile kosztuje ubezpieczenie na życie na milion złotych to właśnie tyle w Generali – 166,90 PLN, ale jest to jedyne świadczenie jakie może zagwarantować Ci to ubezpieczenie na życie 1 mln. Ma ono pewien duży plus względem innych ubezpieczycieli – jest to ubezpieczenie na życie bez karencji. Oznacza to, że jeśli umrzesz na przykład trzy dni po rozpoczęciu działania ubezpieczenia to i tak dostaniesz pieniądze. Jeśli jednak ten klient postanowiłby dołożyć do swojej składki miesięcznej trochę ponad stówkę miesięcznie, to mógłby otrzymać w pakiecie dodatkowe świadczenie za śmierć w nieszczęśliwym wypadku – również przy pracy (dodatkowo do miliona złotych), za śmierć w wypadku komunikacyjnym, za śmierć wskutek udaru mózgu bądź zawału serca, za niezdolność do pracy zarobkowej po nieszczęśliwym wypadku, dodatkowe ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków nawet na sumę 200 tysięcy złotych i wiele innych. Jeśli zdecydujesz się na te dodatkowe świadczenia to wpłynie to oczywiście na to ile kosztuje ubezpieczenie na życie na milion złotych, ale wcale nie oznacza to, że jakoś strasznie drastycznie i że będziesz musiał płacić ponad tysiąc złotych miesięcznie za ubezpieczenie na życie 1 mln, a być może np. 280 złotych.