Wznowienie ubezpieczenia

Ostatnia aktualizacja w dniu

Obsługujemy wznowienia ubezpieczeń dla klientów z całej Polski, ale też przez telefon i email ubezpieczamy Polaków przebywających za granicą. Jeśli chcesz odnowić polisę na kolejny rok w tej samej firmie, lub poszukać lepszego rozwiązania w innym towarzystwie, podaj nam szczegóły, abyśmy mogli zająć się Twoją sprawą. 

Wypełnij formularz, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu wznowienia ubezpieczenia

Jakie ubezpieczenie możesz u nas wznowić?

Możesz u nas wznowić swoje praktycznie każde ubezpieczenie ponieważ od 2006 roku pomagamy wybrać najlepsze ubezpieczenia:
samochodów – OC, AC, NNW, Assistance roczne i krótkoterminowe, Szyby, Opony, GAP, ochrona zniżki w OC i AC
domów i mieszkań – kompleksowe ubezpieczenia w ramach all risk, albo podstawowe pod kredyt w banku
majątku albo oc firm,
ubezpieczenia dla przewoźników drogowych – oc zawodowe i oc przewoźnika w ruchu krajowym i międzynarodowym
oc lekarzy, pielęgniarek i innych zawodów medycznych
turystyczne na podróż w Polsce, Europie lub na całym świecie obejmujące koszty leczenia za granicą, assistance nnw, bagaż oc w życiu prywatnym. Ubezpieczenie na wyjazd na urlop lub do pracy za granicą, rozszerzenie o sporty amatorskie lub wyczynowe (ekstremalne) uprawiane za granicą. 
na życie – ubezpieczenie na życie pod kredyt, ubezpieczenia ochronne grupowe lub indywidualne i zdrowotne – Best Doctors, ubezpieczenie na wypadek zachorowania na raka czy na inne choroby 
rolne – ubezpieczenia gospodarstwa rolnego, maszyn rolniczych oraz upraw od gradobicia, wiosennych przymrozków, deszczu nawalnego czy innych nieprzewidzianych anomalii pogodowych. 
– itd

Z jakiej firmy załatwisz u nas wznowienie polisy?

Jesteśmy multiagencją, dlatego współpracujemy z wieloma firmami ubezpieczeniowymi. Możesz u nas wybrać ubezpieczenie z najpopularniejszych i najbardziej renomowanych towarzystw. Wznowisz u nas ubezpieczenie z takich firm jak: PZU, Warta, Ergo Hestia, Generali, HDI, MTU, Proama, LINK4, Interrisk, Allianz, Compensa, AXA, Balcia, Wiener, Concordia, Uniqa, TUZ, Polisa Życie, Leadenhall, Prevoir, Macif, Bezpieczny.pl i inne. 

W jaki sposób możesz wznowić ubezpieczenie?

Jeśli mieszkasz w pobliżu naszych biur w Ostrowcu Świętokrzyskim, każdą polisę możesz wznowić stacjonarnie w naszych trzech agencjach. Jeśli natomiast wizyta u nas nie jest możliwa, każde ubezpieczenie możesz wznowić podczas rozmowy telefonicznej, a następnie odbierzesz dokumenty elektronicznie przez email. Wyjątkowo jeśli nie korzystasz z emaila, Twoje ubezpieczenie możemy wysłać pocztą w formie papierowej. Za polisę możesz zapłacić jednorazowo, lub na raty. Wpłaty przyjmujemy gotówką, kartą, przelewem, lub przez płatności elektroniczne – kartą, BLIK lub przez bankowość elektroniczną. 

wznowienie ubezpieczenia oc platnosc online promax 1024x720 - Wznowienie ubezpieczenia

Jakie ubezpieczenia wznawiamy najczęściej?

Nie wszystkie firmy sprzedają swoje polisy przez internet. Ale my jako multiagencja wystawiamy wszystkie ubezpieczenia z każdej firmy stacjonarnie lub zdalnie przez telefon i internet. Najczęściej klienci wznawiają w ten sposób ubezpieczenie HDI OC Turbo, Warta OC Komfort, Warta Moto Assistance Złoty+, HDI Assistance, Warta Dom Komfort, Ergo Hestia pakiety Ergo7, Generali ubezpieczenie turystyczne itp. Zwłaszcza jeśli jesteś w pracy za granicą możesz szybko i bezpiecznie wznowić swoje ubezpieczenie OC auta, lub podróżne korzystając z naszego doradztwa. Wznawiane ubezpieczenie zatwierdzisz online przez specjalny system do zawierania zdalnych polis i od razu będzie można zapłacić składkę online. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Wypełnij formularz wznowienia powyżej lub zadzwoń do nas w godzinach pracy agencji PROMAX Ubezpieczenia