Wznowienie ubezpieczenia

Obsługujemy wznowienia ubezpieczeń dla klientów z całej Polski, ale też przez telefon i email ubezpieczamy Polaków przebywających za granicą. Jeśli chcesz odnowić polisę na kolejny rok w tej samej firmie, lub poszukać lepszego rozwiązania w innym towarzystwie, podaj nam szczegóły, abyśmy mogli zająć się Twoją sprawą.

Wypełnij formularz, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu wznowienia ubezpieczenia

  Jakie ubezpieczenie możesz u nas wznowić?

  Możesz u nas wznowić swoje praktycznie każde ubezpieczenie ponieważ od 2006 roku pomagamy wybrać najlepsze ubezpieczenia:
  samochodów – OC, AC, NNW, Assistance roczne i krótkoterminowe, Szyby, Opony, GAP, ochrona zniżki w OC i AC
  domów i mieszkań – kompleksowe ubezpieczenia w ramach all risk, albo podstawowe pod kredyt w banku
  majątku albo oc firm,
  ubezpieczenia dla przewoźników drogowych – oc zawodowe i oc przewoźnika w ruchu krajowym i międzynarodowym
  oc lekarzy, pielęgniarek i innych zawodów medycznych
  turystyczne na podróż w Polsce, Europie lub na całym świecie obejmujące koszty leczenia za granicą, assistance nnw, bagaż oc w życiu prywatnym. Ubezpieczenie na wyjazd na urlop lub do pracy za granicą, rozszerzenie o sporty amatorskie lub wyczynowe (ekstremalne) uprawiane za granicą.
  na życie – ubezpieczenie na życie pod kredyt, ubezpieczenia ochronne grupowe lub indywidualne i zdrowotne – Best Doctors, ubezpieczenie na wypadek zachorowania na raka czy na inne choroby
  rolne – ubezpieczenia gospodarstwa rolnego, maszyn rolniczych oraz upraw od gradobicia, wiosennych przymrozków, deszczu nawalnego czy innych nieprzewidzianych anomalii pogodowych.
  – itd

  Z jakiej firmy załatwisz u nas wznowienie polisy?

  Jesteśmy multiagencją, dlatego współpracujemy z wieloma firmami ubezpieczeniowymi. Możesz u nas wybrać ubezpieczenie z najpopularniejszych i najbardziej renomowanych towarzystw. Wznowisz u nas ubezpieczenie z takich firm jak: PZU, Warta, Ergo Hestia, Generali, HDI, MTU, Proama, LINK4, Interrisk, Allianz, Compensa, AXA, Balcia, Wiener, Concordia, Uniqa, TUZ, Polisa Życie, Leadenhall, Prevoir, Macif, Bezpieczny.pl i inne.

  W jaki sposób możesz wznowić ubezpieczenie?

  Jeśli mieszkasz w pobliżu naszych biur w Ostrowcu Świętokrzyskim, każdą polisę możesz wznowić stacjonarnie w naszych trzech agencjach. Jeśli natomiast wizyta u nas nie jest możliwa, każde ubezpieczenie możesz wznowić podczas rozmowy telefonicznej, a następnie odbierzesz dokumenty elektronicznie przez email. Wyjątkowo jeśli nie korzystasz z emaila, Twoje ubezpieczenie możemy wysłać pocztą w formie papierowej. Za polisę możesz zapłacić jednorazowo, lub na raty. Wpłaty przyjmujemy gotówką, kartą, przelewem, lub przez płatności elektroniczne – kartą, BLIK lub przez bankowość elektroniczną.

  Wznowienie ubezpieczenia OC online płatności elektroniczne PROMAX

  Jakie ubezpieczenia wznawiamy najczęściej?

  Nie wszystkie firmy sprzedają swoje polisy przez internet. Ale my jako multiagencja wystawiamy wszystkie ubezpieczenia z każdej firmy stacjonarnie lub zdalnie przez telefon i internet. Najczęściej klienci wznawiają w ten sposób ubezpieczenie HDI OC Turbo, Warta OC Komfort, Warta Moto Assistance Złoty+, HDI Assistance, Warta Dom Komfort, Ergo Hestia pakiety Ergo7, Generali ubezpieczenie turystyczne itp. Zwłaszcza jeśli jesteś w pracy za granicą możesz szybko i bezpiecznie wznowić swoje ubezpieczenie OC auta, lub podróżne korzystając z naszego doradztwa. Wznawiane ubezpieczenie zatwierdzisz online przez specjalny system do zawierania zdalnych polis i od razu będzie można zapłacić składkę online. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Wypełnij formularz wznowienia powyżej lub zadzwoń do nas w godzinach pracy agencji PROMAX Ubezpieczenia.