Kod rabatowy Warta “PROMOCJA” – MEGA zniżka

Ostatnia aktualizacja w dniu

Kod rabatowy Warta "PROMOCJA"

kod rabatowy warta 300x255 - Kod rabatowy Warta "PROMOCJA" - MEGA zniżka

Mamy dla Was kod rabatowy Warta: "PROMOCJA" 🙂 Dzięki niemu ubezpieczenie Warta Travel na www.online.warta.pl można kupić taniej i zgarnąć MAX zniżkę na ubezpieczenie turystyczne na wyjazd za granicę.

KUP TERAZ Z SUPER RABATEM

Gdzie wpisać kod rabatowy Warta "PROMOCJA"?

Podczas procesu zakupowego (może być na samym początku) kierujemy myszkę do prawego górnego rogu i klikamy w symbol “%”, po czym otwiera nam się pole na wpisanie kodu. Tam wpisujemy “PROMOCJA“. Proszę zobaczyć:

jak wpisać kod rabatowy warta - Kod rabatowy Warta "PROMOCJA" - MEGA zniżka

Warta Travel - prawdopodobnie najlepsze ubezpieczenie turystyczne w Polsce

W ubezpieczeniu turystycznym Warta Travel mamy między innymi następstwa chorób przewlekłych bez dodatkowych rozszerzeń. Większość polskich ubezpieczycieli każe sobie płacić za drogie rozszerzenia aby polisa chroniła osoby chore przewlekle, a w Warcie ochronę dostajemy w pakiecie. Polisa zapewnia nam nielimitowane koszty ratownictwa i transportu medycznego, czyli to, co może wygenerować największe obciążenia finansowe jest nielimitowane. Koszty leczenia możemy wybrać aż do miliona złotych, co powinno starczyć nawet w tak drogich pod względem leczenia krajach jak Stany Zjednoczone. Większość sportów jest już w zakresie polisy w ramach tzw. sportów amatorskich. Rozszerzenie musimy wykupić tylko jeśli zamierzamy uprawiać nieliczne sporty zimowe i ekstremalne wymienione podczas procesu zakupowego. Musimy też wspomnieć o tym, że ubezpieczenie kosztów leczenia i NNW działa nawet po spożyciu alkoholu! Oczywiście, klauzula alkoholowa nie dotyczy ubezpieczenia OC, w związku z czym jeśli zawinimy komuś pod wpływem alkoholu, np. z naszej winy ktoś złamie rękę czy zniszczymy czyjeś mienie.

Warta kod rabatowy: "PROMOCJA" wpisany, co dalej?

Następnie wybieramy kraj, do którego podróżujemy. Jakiego państwa byśmy nie wybrali, polisa i tak będzie działać na całym świecie za wyjątkiem Polski i kraju stałego zamieszkania (jeśli jest inny niż Polska) oraz USA. Czemu Stany Zjednoczone nie będą objęte ochroną ubezpieczeniową? Bo to właśnie tam są najwyższe koszty leczenia na całym świecie. Jeśli podróżujemy do USA to polisa będzie działać na całym świecie poza Polską oraz krajem stałej rezydencji, jednak taka polisa jest już droższa. Kod rabatowy Warta: “PROMOCJA” obniży jednak cenę ubezpieczenia, w związku z tym nawet cena za polisę turystyczną do USA nam niestraszna. Jeśli w wybranym kraju jest prowadzony konflikt militarny to wyświetlony nam zostanie informujący o tym fakcie komunikat. Warto wtedy wykupić rozszerzenie polisy o pasywny udział w działaniach wojennych w późniejszym etapie uzupełniania formularza.

informacja o działaniach wojennych - Kod rabatowy Warta "PROMOCJA" - MEGA zniżka

W niektórych krajach jak np. Syria ubezpieczenie automatycznie zostanie rozszerzone o ryzyko pasywnego udziału w wojnie. Dzieje się tak, gdy Ministerstwo Spraw Zagranicznych wydaje ostrzeżenie dla Polaków, że w kraju do którego się wybierają jest niebezpiecznie. Pełna lista ostrzeżeń znajduje się tutajDobrze, po wybraniu kraju w kalkulatorze ubezpieczenia turystycznego przejdźmy dalej.

Trzy pytania dotyczące rozszerzeń do polisy

Teraz mamy po kolei odpowiedzieć na trzy pytania. Pierwsze z nich jest pytaniem o to, czy zamierzamy uprawiać narciarstwo zjazdowe, biegowe lub snowboarding, czyli tak zwane sporty zimowe. Kolejne pyta o sporty ekstremalne, których jest już trochę więcej. Poniżej lista owych “sportów ekstremalnych”, proszę na nią kliknąć aby ją powiększyć.

Reszta sportów jest w zakresie polisy, bez dodatkowych rozszerzeń. Ostatnie z trzech pytań dotyczy pracy w branżach wysokiego ryzyka podczas wyjazdu, takich jak chemiczna, wydobywcza, budownicza, praca na wysokości i tym podobne.

Warta Travel - polisa na jeden dzień, ale może też być na cały rok!

Ubezpieczenie turystyczne w Warcie jest w wersji indywidualnej lub grupowej – maksymalna liczba podróżujących to 10 osób, więc na kolejnej stronie podajemy ich imiona i nazwiska, oraz wiek, Poza tymi trzema danymi osobowymi zaznaczamy, które z trzech rozszerzeń (sporty zimowe, sporty ekstremalne, praca) dotyczy której osoby. Jeżeli na przykład jesteśmy rodziną “dwa plus jeden” i wyjeżdżamy za granicę razem, ale tylko ojciec rodziny będzie pracował to nie ma powodu aby płacić za rozszerzenie dla całej rodziny, tylko właśnie dla niego, prawda? Dlatego ważne jest uzupełnienie tego formularza. Co prawda kod rabatowy Warta: “PROMOCJA” daje nam naprawdę SPORY rabat, ale po co przepłacać? 😉

Kod rabatowy Warta: "PROMOCJA" da nam zniżkę, ale nie skomponuje za nas polisy, musimy zrobić to sami

Najpierw ubezpieczenie ochrony zdrowia. Tutaj kwota, którą powinniśmy wybrać zależy przede wszystkim od tego gdzie jedziemy. Jeśli zostajemy w EOG czyli na terenie na którym działa EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) powinno wystarczyć 400 tysięcy złotych, jednak nie mniej, a najlepiej jak najwięcej! Ten obszar składa się z następujących krajów: Grecja, Hiszpania, Włochy, Malta, Cypr, Chorwacja, Bułgaria, Rumunia, Portugalia, Francja, Szwajcaria, Liechtenstein, Austria, Niemcy, Holandia, Belgia, Luksemburg, Wielka Brytania, Irlandia, Islandia, Szwecja, Norwegia, Dania, Finlandia, Estonia, Łotwa, Litwa, Czechy, Słowacja, Węgry, Słowenia i oczywiście Polska, jednak to nie jest zagranica. Jeśli jednak udajemy się do krajów wysoko rozwiniętych poza tym obszarem jak Kanada, Japonia, Australia, Nowa Zelandia to minimalnie powinniśmy ubezpieczyć koszty leczenia na 800.000 PLN. Najwięcej za leczenie zapłacimy w USA, jeśli tam się wybieramy wybierzmy kwotę milion złotych na ochronę zdrowia. Za tak wysoką sumę ubezpieczenia wzrośnie składka, jednak nie lękajmy się. Kod rabatowy Warta: “PROMOCJA uratuje nas przed wysokim kosztem polisy. W pozostałych krajach rekomendujemy przynajmniej 600.000 PLN sumy tego ubezpieczenia.

Wybierzmy jak najwyższą sumę ubezpieczenia NNW. Świadczenia z tego ubezpieczenia są wypłacane na podstawie procentu sumy ubezpieczenia, w związku z czym im większa będzie suma tym większe będą świadczenia. Przypuśćmy, że za wybicie zęba przysługuje 2,5% sumy ubezpieczenia – jeśli wybrana kwota to 10.000 PLN dostaniemy za taki uszczerbek na zdrowiu zaledwie 250 złotych, a gdybyśmy wybrali 100.000 PLN dostalibyśmy 10 razy więcej, czyli 2.500 złotych. To poważna różnica.

Największe koszty generują “zniszczenia” zdrowotne, nie materialne. Dlatego suma ubezpieczenia OC powinna być nie mniejsza niż ta od ubezpieczenia ochrony zdrowia. W końcu osoba którą uszkodzimy będzie prawdopodobnie leczyła się w kraju uszkodzenia, a więc w kraju w którym przebywamy. Inne są koszty leczenia w Stanach Zjednoczonych, a inne w Egipcie, ten temat poruszaliśmy już jednak wcześniej.

Po wyborze sumy dla każdego z ubezpieczeń (ochrony zdrowia, NNW, OC itd.) czas na wybór rozszerzeń. O 4 z nich już pisaliśmy, czyli o pasywnym udziale w wojnie, sportach zimowych, sportach ekstremalnych i pracy. Warta oferuje jeszcze 2 rozszerzenia – kontynuację leczenia w Polsce i udział własny w samochodzie. Drugie z nich dotyczy wynajętego auta – jeśli spowodujemy w nim jakieś szkody towarzystwo pokryje je do 5 tysięcy złotych. Kontynuacja leczenia w RP to pokrycie kosztów leczenia po nieszczęśliwym wypadku za granicą do 5 tysięcy złotych oraz 500 złotych na rehabilitację. Pamiętajmy, że każde rozszerzenie zwiększa koszt polisy, jednak kod rabatowy Warta: “PROMOCJA” zapewnia nam MEGA rabat, więc nie ma się czego obawiać.

Kod rabatowy Warta: "PROMOCJA" to niejedyna ubezpieczeniowa zniżka jaką mamy dla Państwa

Choć kod rabatowy Warta: “PROMOCJA” to już nie lada gratka, mamy dla Państwa więcej takich frykasów. Przykładowo kod 089189A da nam rabat na polisy Concordii, m.in. Concordia Assistance, a kod pośrednika bezpieczny.pl 02055 da nam rabat na polisy Generali, między innymi Generali Assistance. Kod rabatowy 101882 da nam zniżkę na ubezpieczenie NNW dla dorosłych i dzieci w Allianz.

Jak duży rabat zapewni mi kod rabatowy Warta?

Kod rabatowy Warta zapewni Ci maksymalnie wysoki rabat jaki jest możliwy do uzyskania. Wysokość rabatu będzie się różniła w zależności od podanych danych. Większość wyników w wyszukiwarce prawdopodobnie informuje Cię, że otrzymasz do 60% zniżki, w praktyce jednak wszystko zależy od Twojej indywidualnej sytuacji – gdzie jedziesz, w ile osób, co będziesz tam robił – czy pracował, czy uprawiał sport, czy może będziesz spędzał swój urlop w sposób pasywny, na jak wysokie sumy się ubezpieczysz i tak dalej.

Czy polisa turystyczna Warty zadziała w przypadku zachorowania na wrażego wirusa?

Tak! Warta jest jednym z nielicznych ubezpieczycieli którzy wyszli naprzeciw potrzebom zaistniałym w 2020 roku naszej ery. Jest jednak jeden haczyk. W przypadku zachorowania za granicą jak najbardziej Warta pokryje koszty leczenia na miejscu, ale nie obowiązuje ubezpieczenie kosztów odwołania podróży z tego powodu.

Czy ubezpieczenie działa po alkoholu?

Tak! Polisa kupiona wraz z kod rabatowy Warta “PROMOCJA” zapewnia klauzulę alkoholową, jednakże należy zwrócić uwagę iż nie na wszystkie elementy ubezpieczenia. Klauzula obejmuje ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), jednak nie obejmuje OC w życiu prywatnym. To oznacza, że jeśli na przykład po spożyciu alkoholu dojdzie do sytuacji w której poniesiesz uszczerbek na zdrowiu, czyli następstwo nieszczęśliwego wypadku, albo będziesz musiał skorzystać z lokalnej służby zdrowia, czy to państwowej czy to prywatnej, dostaniesz świadczenie od ubezpieczyciela. Jeśli jednak to Ty będziesz sprawcą jakiegoś zdarzenia pod wpływem alkoholu, wskutek którego ucierpi ktoś inny a Ty będziesz zobowiązany do zadośćuczynienia osobie poszkodowanej, nie dostaniesz świadczenia od Warty.