Ubezpieczenie OC samochodu ciężarowego do 3.5 tony

Ostatnia aktualizacja w dniu

Ubezpieczenie OC samochodu ciężarowego o DMC do 3.5 tony za 720 zł? Tak to możliwe! Tej promocji nie znajdziesz w żadnej porównywarce 😉 U nas OC dla ciężarówki może być wciąż tanie.

Ubezpieczenie OC samochodu ciężarowego do 3.5 tony za 720 zł w PROMAX Ubezpieczenia
Ubezpieczenie OC samochodu ciężarowego o DMC do 3.5 tony za 720 zł w PROMAX Ubezpieczenia

Tej jesieni OC bardzo zdrożało. I wcale nie jest pewne, czy nie zdrożeje jeszcze bardziej. Szczególnie podwyżki odczuli właściciele samochodów osobowych z dużą pojemnością, samochodów ciężarowych i terenowych, oraz kierowcy którzy w ostatnich 3 latach mieli szkody. Jeśli rok temu płaciłeś za OC 400 zł, to być może Twoje bezszkodowe wznowienie jest na poziomie 600 zł lub więcej. A jeśli właśnie kupiłeś samochód dostawczy i chcesz go ubezpieczyć, to cena OC waha się między 800 zł a 1200 zł. Piszę tu o cenach OC z powiatu ostrowieckiego. W innych regionach Polski ceny ubezpieczenia OC zazwyczaj są jeszcze większe. Dodatkowo firmy wprowadziły ogromną ilość czynników, które wpływają na cenę OC, między innymi wiek pojazdu – nowe samochody mają droższe OC, niż stare auta. Na szczęście jest wiele firm na rynku. PROMAX Ubezpieczenia współpracuje z 20-stoma różnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Jeśli jesteś właścicielem samochodu dostawczego do 3.5 tony dopuszczalnej masy całkowitej, to mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę 🙂

Dla kogo jest ta oferta ubezpieczenia OC samochodu ciężarowego?

Z promocyjnej oferty ubezpieczenia mogą skorzystać osoby prywatne, oraz osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, a także spółki cywilne. Jeśli w dowodzie rejestracyjnym masz wpisany REGON, to niestety ta oferta nie jest dla Ciebie.

Jakie samochody mogą być ubezpieczone w ramach promocji i ile zapłacisz za polisę?

Każdy samochód ciężarowy o dopuszczalnej masie całkowitej (DMC) do 3.5 tony może być ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej za przynajmniej 720 zł. Wysokość składki zależy od szkodowości, jednak z 1 szkodą w ostatnim roku składka wynosi około 850 zł. Oczywiście cena jest ustalana indywidualnie na podstawie przebiegu ubezpieczenia zarejestrowanego na PESELU właściciela w ogólnopolskiej bazie Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego, jednak mogę powiedzieć, ze w porównaniu z cenami rynkowymi jest bardzo atrakcyjna. Promocja nie dotyczy klientów z 2 szkodami w ostatnim roku. Ale i tak warto się z nami skontaktować, żeby poznać cenę ubezpieczenia OC. Podane kwoty są dla powiatu ostrowieckiego. Obsługujemy klientów z całej Polski.

Jak zawrzeć ubezpieczenie OC samochodu ciężarowego w promocyjnej cenie?

Przyjdź do naszych biur PROMAX Ubezpieczenia mieszczących się w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul.Iłżeckiej 20 i 26. Możesz też do nas zadzwonić lub napisać maila. Obsługujemy klientów z całej Polski. Do zawarcia ubezpieczenia OC jest potrzebny dowód rejestracyjny, lub umowa/faktura zakupu, jeśli dowód jest wystawiony na poprzedniego właściciela. Za polisy w naszych biurach można płacić przelewem, gotówką oraz kartą.

Czy można rozszerzyć OC auta dostawczego do 3.5 tony o assistance w razie wypadku lub awarii?

Oczywiście! Do obowiązkowego ubezpieczenia OC warto dodać ubezpieczenie dodatkowe w postacie assistance w razie wypadku, awarii lub kradzieży. Mamy różne warianty ubezpieczenia assistance: od podstawowego działającego tylko w razie kolizji drogowej, aż po assistance bez limitu holowania po Polsce w razie wypadku i awarii, oraz do 1200 km w razie wypadku i awarii w Europie i z samochodem zastępczym, którym będzie ciężarówka, a nie osobówka 😉 (dla pojazdów do 15 lat razem z AC). Mamy też 2 warianty ubezpieczenia, które można zakupić samodzielnie online – wariant Standard z holowaniem do 100 km i Premium z holowaniem do 200 km. To ubezpieczenie auto assistance można zawrzeć dla pojazdów ciężarowych o DMC do 3,5t i do 8 miejsc oraz w wieku do 20 lat, samodzielnie niezależnie od tego, gdzie masz aktualnie OC lub AC.

Kup teraz ASSISTANCE na Polskę i Europęna 7 dni, 14 dni, 21 dni, 30 dni, lub na cały rok, który możesz zawrzeć online dla swojego samochodu ciężarowego do 3.5 tony

    • .

Auto assistance czyli holowanie w razie awarii i wypadku dla pojazdu ciężarowego do 3.5 tony DMC

W kalkulatorze możesz zastosować naszą zniżkę agencyjną wpisując kod rabatowy: 089189A – ten kod promocyjny na polisy Concordia Assistance działa zawsze.

Auto assistance kod rabatowy Concordia

W PROMAX Ubezpieczenia zawsze są najlepsze promocje 🙂

Już od 2006 roku pomagamy naszym klientom skutecznie chronić majątek, oraz życie, wyszukując najlepsze oferty z rynku ubezpieczeń. Jako multiagencja mamy przegląd oferty ponad 20-stu towarzystw ubezpieczeniowych. Zaufało nam kilkanaście tysięcy klientów z Ostrowca Świętokrzyskiego i całej Polski. Ubezpieczenie OC samochodu ciężarowego do 3.5 tony w cenie 720 zł to kolejna promocja, dzięki której setki naszych klientów zaoszczędzą pieniądze. Promocja nie będzie trwać wiecznie, więc radzę się pospieszyć. OC możesz wznowić na 30 dni przed końcem aktualnej polisy. Zapraszamy do współpracy 🙂

Formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Twój telefon (wymagane)

Treść wiadomości - napisz jaki samochód chcesz ubezpieczyć:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w powyższym formularzu, przez multiagencję ubezpieczeniową PROMAX, z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Iłżeckiej 26, w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i przygotowanie oferty, oraz zgadzam się z polityką prywatności

PROMAX Ubezpieczenia ul. Iłżecka 20 - Najtańsze OC - 70% zniżki - multiagencja Ostrowiec Świętokrzyski
PROMAX Ubezpieczenia ul. Iłzecka 20 Ostrowiec Świętokrzyski
PROMAX Ubezpieczenia ul. Iłzecka 26 Ostrowiec Świętokrzyski
PROMAX Ubezpieczenia ul. Iłzecka 26 Ostrowiec Świętokrzyski

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *