Ubezpieczenie OC i assistance dla samochodu ciężarowego o DMC do 3.5 tony

 

Oferujemy atrakcyjne OC samochodu ciężarowego do 3.5 tony do zakupu online oraz na naszej infolinii tel. 608422236. Możesz też od razu kupić ubezpieczenie assistance w Generali na cały rok lub na krótszy okres. Podczas zakupu OC będziesz miał możliwość skorzystania z kodu zniżkowego – możesz wpisać kod 02055, który powinien dać Ci 10% zniżki, ale przechodząc przez powyższy link kod będzie już od razu wpisany. OC samochodu ciężarowego do 3.5 tony od Generali gwarantuje Ci w pakiecie darmową zieloną kartę, która działa poza terytorium Europejskiego Obszaru Gospodarczego w następujących państwach:

 • Albania
 • Azerbejdżan
 • Białoruś
 • Bośnia i Hercegowina
 • Czarnogóra
 • Iran
 • Izrael
 • Maroko
 • Mołdawia
 • Macedonia
 • Rosja
 • Tunezja
 • Turcja
 • Ukraina

OC samochodu ciężarowego do 3.5 tony możesz też rozszerzyć o ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków dla kierowcy i pasażerów pojazdu na sumę ubezpieczenia 20.000 bądź 40.000 PLN. Jest to ubezpieczenie z którego dostaniecie odszkodowanie w przypadku gdyby Wasze zdrowie lub życie ucierpiało wskutek użytkowania pojazdu. Chcesz tylko jak najtaniej kupić OC samochodu ciężarowego do 3.5 tony? I tak sprawdź ile kosztuje ubezpieczenie samochodu ciężarowego rozszerzone o NNW, gdyż w większości przypadków okazuje się, że jest ono tańsze ponieważ za rozszerzenie o ryzyko następstw nieszczęśliwych wypadków jest dodatkowa zniżka. OC samochodu ciężarowego do 3.5 tony w Generali szczególnie dobrze wychodzi dla starszych ciężarówek, lepiej niż dla nowszych pojazdów.

Cena OC samochodu ciężarowego do 3.5 tony na przykładzie Renault Master 35 z 2000 roku

Najpierw przejdziemy przez przycisk na górze strony lub przez ten link do kalkulatora. Następnie musimy podać wybrać przycisk „ciężarowe do 3.5 tony”, podajemy markę, rok produkcji, rodzaj paliwa – w naszym przypadku będzie to benzyna, pojemność silnika – u nas między 1997 a 2197 centymetrów sześciennych, przebieg wynosi 100 tysięcy kilometrów, pojazd nie będzie używany poza granicami naszej pięknej Polski dłużej niż miesiąc i ma kierownicę po lewej stronie. Znaczenie ma też kim jest posiadacz pojazdu. W naszym przypadku będzie to czterdziestolatek z Ostrowca Świętokrzyskiego. Posiada on prawo jazdy od 2000 roku, jest jedynym właścicielem auta – nie ma współwłaścicieli. Składka za OC wynosi 966 złotych. W pakiecie dostajesz też ubezpieczenie NNW na sumę 40 tysięcy PLN. W związku z trwającym kryzysem ubezpieczenie można wziąć dwa raty nie zwiększając składki – wcześniej również można było to zrobić, ale składka się zwiększała – aktualnie wzięcie ubezpieczenia na raty nie zwiększa kosztu polisy.

OC samochodu ciężarowego do 3.5 tony jest również potrzebne na takiego Mercedesa

OC samochodu ciężarowego do 3.5 tony jest obowiązkowe tak jak dla każdego innego pojazdu mechanicznego. Jest to ubezpieczenie samochodu ciężarowego które zapewnia świadczenie osobom którym kierowca ubezpieczonego pojazdu wyrządził szkodę podczas jego użytkowania – czy to na ich mieniu, czy to na ich zdrowiu i życiu. OC samochodu ciężarowego do 3.5 tony jest obowiązkowe ponieważ podczas użytkowania ciężarówki można dokonać bardzo pokaźnych szkód, które będą skutkowały dużymi odszkodowaniami z Twojej strony. Większość osób nie byłaby w stanie im sprostać finansowo – dlatego państwo nakazuje Ci posiadanie OC samochodu ciężarowego do 3.5 tony.

A co jeśli potrzebujesz ubezpieczenie OC samochodu ciężarowego powyżej 3.5 tony?

Cóż, ubezpieczenie OC samochodu ciężarowego powyżej 3.5 tony nie jest dostępne do zakupu online w Proamie, ale możesz zamówić u nas polisę przez maila lub telefon używając formularza u dołu strony. Pracujemy od 8:00 do 17:00 w dni powszednie czyli od poniedziałku do piątku i w soboty między 10:00 a 14:00 i wtedy możesz spodziewać się maila bądź telefonu od nas. Przygotujemy ubezpieczenie OC samochodu ciężarowego powyżej 3.5 tony i wyślemy Ci polisę na maila oraz wygenerujemy link do płatności online (tak jak w sklepie internetowym – będziesz mógł skorzystać z szybkiej płatności Twojego banku, BLIKa bądź karty płatniczej), wszystko zdalnie bez zbędnego fatygowania się do ubezpieczyciela. Oczywiście, prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę, że ubezpieczenie OC samochodu ciężarowego powyżej 3.5 tony jest droższe niż dla ciężarówek do 3.5 tony, jednakże możesz się spodziewać najkorzystniejszej oferty ponieważ jesteśmy multiagencją i współpracujemy z ponad 20 towarzystwami ubezpieczeniowymi i spośród nich znajdziemy najkorzystniejszą polisę w Twoim indywidualnym przypadku. Ubezpieczenie OC samochodu ciężarowego powyżej 3.5 tony jest zazwyczaj tańsze dla starszych samochodów, a droższe dla nowszych ciężarówek. Wpływ na cenę ma też oczywiście wiele innych czynników – marka, model, pojemność, rodzaj paliwa – benzyna, diesel czy gaz, przebieg, to czy pojazd będzie używany poza granicami Polski dłużej niż przez miesiąc w trakcie trwania rocznej polisy i wiele innych. Znaczenie ma też kto jest właścicielem pojazdu – jeśli jest nim osoba która ma na koncie wiele szkód albo ma prawo jazdy od niedawna to będzie droższa od osoby która ma prawo jazdy już wiele lat i ma długą historię bezszkodowej jazdy przypisaną do swojego numeru PESEL. Jeśli samochód jest przypisany do osoby prawnej to zniżki są przypisywane do numeru REGON więc działa to w podobny sposób.

Ubezpieczenie OC samochodu ciężarowego o DMC do 3.5 tony od 300 zł? Tak to możliwe! Tej promocji nie znajdziesz w żadnej porównywarce 😉 U nas OC dla ciężarówki może być wciąż tanie.

Ubezpieczenie OC samochodu ciężarowego do 3.5 tony za 720 zł w PROMAX Ubezpieczenia
Ubezpieczenie OC samochodu ciężarowego o DMC do 3.5 tony za 720 zł w PROMAX Ubezpieczenia

Tej jesieni OC bardzo zdrożało. I wcale nie jest pewne, czy nie zdrożeje jeszcze bardziej. Szczególnie podwyżki odczuli właściciele samochodów osobowych z dużą pojemnością, samochodów ciężarowych i terenowych, oraz kierowcy którzy w ostatnich 3 latach mieli szkody. Jeśli rok temu płaciłeś za OC 400 zł, to być może Twoje bezszkodowe wznowienie jest na poziomie 600 zł lub więcej. A jeśli właśnie kupiłeś samochód dostawczy i chcesz go ubezpieczyć, to cena OC waha się między 800 zł a 1200 zł. Piszę tu o cenach OC z powiatu ostrowieckiego. W innych regionach Polski ceny ubezpieczenia OC zazwyczaj są jeszcze większe. Dodatkowo firmy wprowadziły ogromną ilość czynników, które wpływają na cenę OC, między innymi wiek pojazdu – nowe samochody mają droższe OC, niż stare auta. Na szczęście jest wiele firm na rynku. PROMAX Ubezpieczenia współpracuje z 20-stoma różnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Jeśli jesteś właścicielem samochodu dostawczego do 3.5 tony dopuszczalnej masy całkowitej, to mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę 🙂

Dla kogo jest ta oferta ubezpieczenia OC samochodu ciężarowego?

Z promocyjnej oferty ubezpieczenia mogą skorzystać osoby prywatne, oraz osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, a także spółki cywilne. Jeśli w dowodzie rejestracyjnym masz wpisany REGON, to niestety ta oferta nie jest dla Ciebie.

Jakie samochody mogą być ubezpieczone w ramach promocji i ile zapłacisz za polisę?

Każdy samochód ciężarowy o dopuszczalnej masie całkowitej (DMC) do 3.5 tony może być ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej za przynajmniej 300 zł. Wysokość składki zależy od szkodowości, jednak z 1 szkodą w ostatnim roku składka może drastycznie wzrosnąć. Oczywiście cena jest ustalana indywidualnie na podstawie przebiegu ubezpieczenia zarejestrowanego na PESELU właściciela w ogólnopolskiej bazie Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego, jednak mogę powiedzieć, ze w porównaniu z cenami rynkowymi jest bardzo atrakcyjna. Promocja nie dotyczy klientów z 2 szkodami w ostatnim roku. Ale i tak warto się z nami skontaktować, żeby poznać cenę ubezpieczenia OC. Podane kwoty są dla powiatu ostrowieckiego. Obsługujemy klientów z całej Polski.

Jak zawrzeć ubezpieczenie OC samochodu ciężarowego w promocyjnej cenie?

Przyjdź do naszych biur PROMAX Ubezpieczenia mieszczących się w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul.Iłżeckiej 20 i 26. Możesz też do nas zadzwonić lub napisać maila. Obsługujemy klientów z całej Polski. Do zawarcia ubezpieczenia OC jest potrzebny dowód rejestracyjny, lub umowa/faktura zakupu, jeśli dowód jest wystawiony na poprzedniego właściciela. Za polisy w naszych biurach można płacić przelewem, gotówką oraz kartą.

Czy można rozszerzyć OC auta dostawczego do 3.5 tony o assistance w razie wypadku lub awarii?

Oczywiście! Do obowiązkowego ubezpieczenia OC warto dodać ubezpieczenie dodatkowe w postacie assistance w razie wypadku, awarii lub kradzieży. Mamy różne warianty ubezpieczenia assistance: od podstawowego działającego tylko w razie kolizji drogowej, aż po assistance bez limitu holowania po Polsce w razie wypadku i awarii, oraz do 1200 km w razie wypadku i awarii w Europie i z samochodem zastępczym, którym będzie ciężarówka, a nie osobówka 😉 (dla pojazdów do 15 lat razem z AC). Mamy też 1 wariant ubezpieczenia assistance, które można zakupić samodzielnie online – wariant Standard z holowaniem do 250 km. To ubezpieczenie auto assistance można zawrzeć dla pojazdów ciężarowych o DMC do 3,5t i do 8 miejsc oraz w wieku do 20 lat, samodzielnie, lub dla aut powyżej 20 lat na naszej infolinii tel. 608422236, niezależnie od tego, gdzie masz aktualnie OC lub AC.

Kup teraz ASSISTANCE na Polskę i Europę na 7 dni, 14 dni, 21 dni, 30 dni, lub na cały rok, który możesz zawrzeć online dla swojego samochodu ciężarowego do 3.5 tony

Auto assistance czyli holowanie w razie awarii i wypadku dla pojazdu ciężarowego do 3.5 tony DMC

W kalkulatorze możesz zastosować naszą zniżkę agencyjną wpisując kod rabatowy: 089189A – ten kod promocyjny na polisy Concordia Assistance działa zawsze.

Auto assistance kod rabatowy Concordia

W PROMAX Ubezpieczenia zawsze są najlepsze promocje 🙂

Już od 2006 roku pomagamy naszym klientom skutecznie chronić majątek, oraz życie, wyszukując najlepsze oferty z rynku ubezpieczeń. Jako multiagencja mamy przegląd oferty ponad 20-stu towarzystw ubezpieczeniowych. Zaufało nam kilkanaście tysięcy klientów z Ostrowca Świętokrzyskiego i całej Polski. Ubezpieczenie OC samochodu ciężarowego do 3.5 tony w cenie od 300 zł to kolejna promocja, dzięki której setki naszych klientów zaoszczędzą pieniądze. Promocja nie będzie trwać wiecznie, więc radzę się pospieszyć. OC możesz wznowić na 30 dni przed końcem aktualnej polisy. Zapraszamy do współpracy 🙂

Formularz kontaktowy:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Twój telefon (wymagane)

  Treść wiadomości - napisz jaki samochód chcesz ubezpieczyć:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w powyższym formularzu, przez multiagencję ubezpieczeniową PROMAX, z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Iłżeckiej 26, w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i przygotowanie oferty, oraz zgadzam się z polityką prywatności

  PROMAX Ubezpieczenia ul. Iłżecka 20 - Najtańsze OC - 70% zniżki - multiagencja Ostrowiec Świętokrzyski
  PROMAX Ubezpieczenia ul. Iłzecka 20 Ostrowiec Świętokrzyski
  PROMAX Ubezpieczenia ul. Iłzecka 26 Ostrowiec Świętokrzyski
  PROMAX Ubezpieczenia ul. Iłzecka 26 Ostrowiec Świętokrzyski

  Ostatnia aktualizacja artykułu w dniu 2022.04.11.

  4.4/5 - (5 votes)