Assistance bez limitu wieku auta

W Polsce jest dostępny tylko jeden samodzielny assistance bez limitu wieku. Można go oczywiście kupić online w Generali, wystarczy że przejdziesz przez ten link. Kod 02055 obniży cenę polisy o 10%. Ubezpieczenie jest dostępne tylko i wyłącznie dla samochodów osobowych, samochody ciężarowe i motocykle nie wchodzą w grę.

Więc jaka jest oferta Generali? Można powiedzieć, że atrakcyjna. Są dostępne 2 warianty terytorialne ubezpieczenia: pierwszy obejmujący Polskę i drugi obejmujący całą Europę z wyłączeniem Mołdawii (oczywiście ochrona obowiązuje również w europejskiej części Turcji). Jeśli chodzi o okres ubezpieczenia, to tutaj dostępne są 4 warianty: siedmiodniowy, piętnastodniowy, trzydziestodniowy oraz roczny.

Assistance bez limitu wieku auta od Generali jest oferowany w 3 wariantach

Ich nazwy to Podstawowy, Komfort i Prestiż. W zależności od tego w jakim wieku jest Twój pojazd będą dostępne inne warianty ubezpieczenia. Jeśli auto ma powyżej 15 lat to dostępne będą warianty Podstawowy i Komfort, a jeśli auto ma do 15 lat włącznie to dostępne będą warianty Komfort i Prestiż. Co oferuje każdy z poszczególnych wariantów? Wariant Podstawowy działa tylko w razie wypadku i kradzieży, więc nie możesz liczyć na pomoc ubezpieczyciela w przypadku awarii pojazdu. Holowanie pojazdu po wypadku wraz z transportem osób które podróżowały autem może być zrealizowane maksymalnie na odległość 250 kilometrów za granicą i bez limitu kilometrów po wypadku w Polsce. Towarzystwo gwarantuje też pomoc informacyjna oraz tłumacza w języku angielskim na infolinii. Pomoc informacyjna służy do tego abyś na przykład uzyskał informację gdzie znajdują się najbliższe zakłady naprawcze, wulkanizacja opon, placówki medyczne czy też punkty sprzedające akcesoria motoryzacyjne.

Assistance bez limitu wieku auta w wariancie Komfort działa również w przypadku awarii. Holowanie jest realizowane do maksymalnie 300 kilometrów od miejsca zdarzenia po awarii, natomiast po wypadku jest rozróżnienie tak jak w wariancie Podstawowym – w Polsce bez limitu kilometrów, za granicą do 500 kilometrów od miejsca wypadku. Jednakże, oprócz tego co dostępne jest w najtańszym wariancie, otrzymujesz też od ubezpieczyciela wynajem pojazdu zastępczego na czas naprawy, maksymalnie do 3 dni, wymianę koła, żarówki, pomoc w razie awarii akumulatora a także dostarczenia dolewki paliwa na drodze jeśli skończy się poza stacją benzynową.

Jeszcze lepszy jest wariant Prestiż, który oprócz wszystkiego co masz w wariancie Komfort gwarantuje wydłużenie wynajmu auta zastępczego do maksymalnie 5 dni w razie jeśli pobyt w auta w warsztacie będzie trwał dłużej niż jedną dobę. W takim wypadku assistance bez limity wieku auta w wariancie Prestiż zagwarantuje Ci też zakwaterowanie w hotelu również maksymalnie na 5 dni. Jeśli zaś chodzi o holowanie pojazdu i transport osób podróżujących to w wariancie Prestiż odbywa się ona na maksymalną odległość 500 kilometrów po awarii, a po wypadku bez limitu kilometrów zarówno w Polsce i Europie. Poniżej tabelka ilustrująca każdy z wariantów.

Wszystkie warianty assistance bez limitu wieku

5/5 - (1 vote)