Assistance bez limitu wieku auta

Assistance bez limitu wieku auta

10% taniej z kodem pośrednika 02055

Kup teraz

W Polsce jest dostępny tylko jeden samodzielny assistance bez limitu wieku. Można go oczywiście kupić online w Generali, wystarczy że przejdziesz przez ten link. Kod 02055 obniży cenę polisy o 10%. Ubezpieczenie jest dostępne tylko i wyłącznie dla samochodów osobowych, samochody ciężarowe i motocykle nie wchodzą w grę, aczkolwiek jeśli Twój motocykl lub ciężarówka mają 20 lat lub mniej to możesz kupić dla nich assistance tutaj.

Więc jaka jest oferta Generali? Można powiedzieć, że atrakcyjna. Są dostępne 2 warianty terytorialne ubezpieczenia: pierwszy obejmujący Polskę i drugi obejmujący całą Europę z wyłączeniem Mołdawii (oczywiście ochrona obowiązuje również w europejskiej części Rosji i Turcji). Jeśli chodzi o okres ubezpieczenia, to tutaj dostępne są 4 warianty: siedmiodniowy, piętnastodniowy, trzydziestodniowy oraz roczny. Jeśli wybierzesz jeden z 2 krótszych wariantów to ubezpieczenie zacznie działać najwcześniej dopiero pojutrze, natomiast jeśli polisę kupujesz na 30 dni bądź na rok to ochrona ubezpieczeniową może działać już od jutra czyli tak naprawdę od północy.

Assistance bez limitu wieku auta od Generali jest oferowany w 3 wariantach

Ich nazwy to Podstawowy, Komfort i Prestiż. W zależności od tego w jakim wieku jest Twój pojazd będą dostępne inne warianty ubezpieczenia. Jeśli auto ma powyżej 15 lat to dostępne będą warianty Podstawowy i Komfort, a jeśli auto ma do 15 lat włącznie to dostępne będą warianty Komfort i Prestiż. Co oferuje każdy z poszczególnych wariantów? Wariant Podstawowy działa tylko w razie wypadku i kradzieży, więc nie możesz liczyć na pomoc ubezpieczyciela w przypadku awarii pojazdu. Holowanie pojazdu po wypadku wraz z transportem osób które podróżowały autem może być zrealizowane maksymalnie na odległość 250 kilometrów. Towarzystwo gwarantuje też pomoc informacyjna oraz tłumacza w języku angielskim na infolinii. Pomoc informacyjna służy do tego abyś na przykład uzyskał informację gdzie znajdują się najbliższe zakłady naprawcze, wulkanizacja opon, placówki medyczne czy też punkty sprzedające akcesoria motoryzacyjne.

Assistance bez limitu wieku auta w wariancie Komfort działa również w przypadku awarii. Holowanie jest realizowane na taką samą odległość jak w wariancie Podstawowym, czyli na 250 kilometrów. Jednakże, oprócz tego co dostępne jest w najtańszym wariancie, otrzymujesz też od ubezpieczyciela wymianę koła, żarówki, pomoc w razie awarii akumulatora a także dostarczenia dolewki paliwa na drodze jeśli skończy się poza stacją benzynową.

Jeszcze lepszy jest wariant Prestiż, który oprócz wszystkiego co masz w wariancie Komfort gwarantuje auto zastępcze na maksymalnie 3 dni w razie jeśli pobyt w auta w warsztacie będzie trwał dłużej niż jedną dobę. W takim wypadku assistance bez limity wieku auta w wariancie Prestiż zagwarantuje Ci też zakwaterowanie w hotelu również maksymalnie na 3 dni. Jeśli zaś chodzi o holowanie pojazdu i transport osób podróżujących to w wariancie Prestiż odbywa się ona na maksymalną odległość 500 kilometrów. Poniżej tabelka ilustrująca każdy z wariantów.

Warianty assistance bez limitu wieku
Rate this post