Assistance na busa


Assistance na busa nie jest powszechnie dostępny, tak jak dla zwykłych aut osobowych. Oczywiście, bus również jest samochodem osobowym, jednakże nie jest to standardowe pięcioosobowe, ewentualnie siedmioosobowe auto, a większy samochód o ponadstandardowych gabarytach i zwykle większej masie – w końcu te same modele często występują zarówno jako osobowe, jak i dostawcze auta ciężarowe do 3.5 tony. Holowanie takiego auta na lawecie siłą rzeczy jest po prostu droższe, a więc ubezpieczyciele często wcale nie chcą brać na siebie takiego ryzyka, albo wyceniają je o wiele wyżej niż dla przeciętnego samochodu.

Assistance na busa jest jednak dostępny u nas

Mamy specjalną ofertę na assistance krótkoterminowe dla tego typu pojazdów od Generali. Holowanie auta lawetą po awarii pojazdu jest realizowane do 500 kilometrów od miejsca zdarzenia w Polsce i w Europie, a po wypadku za granicą również do 500 kilometrów, tymczasem po wypadku w naszym kraju bez limitu kilometrów od miejsca zdarzenia. Nie ma żadnej franszyzy kilometrowej (minimalnej odległości od domu), pomoc drogowa przysluguje również w razie zdarzenia pod domem.
Poza holowaniem w ramach ubezpieczenia otrzymasz pojazd zastępczy do 5 dni po wypadku, awarii lub kradzieży pojazdu. Jeśli chodzi o osoby podróżujące ubezpieczonym autem, w razie holowania zostaną one przetransportowane do miejsca holowania pojazdu. Assistance na busa zapewnia również nocleg do 3 dni niedaleko warsztatu w którym naprawiamy jest pojazd oraz kierowcę zastępczego na wypadek gdyby coś stało się kierowcy pojazdu, jak problemy zdrowotne uniemożliwiajace kontynuowanie kierowania pojazdem lub śmierć. Jak więc widać zakres ochrony jest naprawdę szeroki.
Assistance na busa gwarantuje holowanie na lawecie

Czy są jakieś ograniczenia wiekowe?

Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, ubezpieczamy pojazdy w każdym wieku. Nie ma dla nas znaczenia czy jest to nowy bus z tego roku, czy starszy pojazd z lat dziewięćdziesiątych – ubezpieczymy każdy.

A ile kosztuje taka polisa?

Na pewno więcej niż na przeciętny samochód osobowy. Składki różnią się w zależności od marki, modelu, wieku czy właściciela samochodu – składkę trzeba po prostu wyliczyć. W tym celu możesz uzupełnić formularz na naszej stronie lub do nas zadzwonić, a wtedy będziesz mógł dowiedzieć się ile będzie Cię kosztować taka polisa.

Jak szybko będę mógł zawrzeć assistance na busa?

Praktycznie od razu. Wystarczy że do nas zadzwonisz lub wypełnisz formularz i od razu będziemy mogli zawrzeć ubezpieczenie zdalnie. Polisa może zacząć działać najwcześniej od następnego dnia, czyli już od północy.

5/5 - (3 votes)