Kod zniżkowy strefannw.pl Allianz „101882”

Nadchodzi wrzesień i szukasz NNW szkolne dla swojego dziecka, czy może sam chcesz ubezpieczyć siebie i swoich najbliższych od następstw nieszczęśliwych wypadków? Zrobisz to 10% taniej jeśli użyjesz kod zniżkowy strefannw.pl 101882 na wspomnianej stronie, czyli platformie sprzedażowej towarzystwa Allianz do polis NNW. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ubezpieczeniu, zapraszamy do przeczytania poniższego artykułu, który mówi nieco więcej o tym ubezpieczeniu.

Kod zniżkowy strefannw.pl 101882 znacznie zmniejszy koszt Twojej polisy

Dokładnie. Stanie się tak bez względu na wysokość składki, kod zniżkowy Strefa NNW zawsze wyniesie 10%. Bez względu na to, czy wybierzemy jedno, czy dziesięć (bo aż tyle mieści się na polisie). A skoro już jesteśmy przy dzieciach, to może powiemy o polisie przeznaczonej właśnie dla nich. Do wyboru mamy 3 pakiety: NNW20, NNW50 i NNW100. Nazwa każdego z pakietów pochodzi od sumy ubezpieczenia – w NNW20 mamy 20.000 PLN sumy ubezpieczenia, w NNW50 – 50.000 PLN, a w NNW100 – aż 100.000 PLN! To bardzo dużo, mało który ubezpieczyciel zapewnia takie sumy ubezpieczenia dla dzieci.

Ubezpieczenie jest tańsze gdy wprowadziliśmy kod zniżkowy strefannw.pl, a suma ubezpieczenia pozostała taka sama

Powyższy screen pokazuje cenę za jedno dziecko po naliczeniu rabatu za kod zniżkowy Strefa NNW. Powinieneś wiedzieć, że wybierając wyższą sumę ubezpieczenia zapewniasz dziecku większe świadczenia pieniężne, gdyż są one obliczane na podstawie sumy ubezpieczenia – np. za jakiś uszczerbek na zdrowiu przysługuje 5% sumy ubezpieczenia – jeśli suma wynosi 20.000 złotych, to otrzymamy zaledwie 1.000 PLN, ale jeśli wynosi ona 100.000 złotych, to otrzymamy 5.000 PLN.

Kod zniżkowy Strefa NNW zmniejsza koszt naprawdę dobrego ubezpieczenia

W pakiecie mamy przecież wiele ryzyk. Jeśli nasze dziecko zostanie pogryzione przez psa dostaniemy 750 złotych, w zakresie uprawianie następujących sportów:

Kod zniżkowy strefannw.pl nie sprawi, że te sporty znikną z zakresu polisy

Dorośli dostają za to od Allianz zwrot kosztów i mediów w przypadku czasowej niezdolności do pracy po wypadku.

Na dole ekranu pojawia się panel gdzie należy wpisać kod zniżkowy strefannw.pl:

Panel w którym należy wpisać kod zniżkowy strefannw.pl

Pod napisem „Tutaj wpisz kod” wpisujesz: 101882 i cieszysz się rabatem wynoszącym 10%.

Kod zniżkowy Strefa NNW Allianz -10% to: 101882

5/5 - (7 votes)