Kod pośrednika bezpieczny.pl 02055

Kod pośrednika bezpieczny.pl pozwala Ci na uzyskanie niesamowitej zniżki wynoszącej dziesięć procent na każde ubezpieczenie dostępne na tej platformie. Czy jesteś zainteresowany ubezpieczeniem szkolnym, czy ubezpieczeniem na życie, czy assistance na wakacje, a być może jeszcze czymś innym – na każde z tych i wszystkich innych ubezpieczeń przysługuje aż 10% zniżki. Kod jest niezużywalny, a więc możesz użyć go ile razy chcesz – za każdym razem zadziała. To wspaniale, ale jaki kod pośrednika bezpieczny.pl mogę wpisać?

Kod pośrednika bezpieczny.pl „02055” upoważnia do 10% zniżki na każde z ubezpieczeń dostępnych na tej platformie. Jest niezużywalny, czyli można go używać dowolną liczbę razy i za każdym daje 10% zniżki. W przypadku ubezpieczeń opłacanych co miesiąc jak polisa na życie zmniejsza comiesięczną składkę również o dziesięć procent.

Kod pośrednika bezpieczny.pl 02055 pozwala Ci kupić polisy na tej platformie 10% taniej. Dla każdego produktu dostępnego na tej witrynie uprawnia on do 10% zniżki. Poniżej postaramy się pokrótce opisać każdy z dostępnych na platformie produktów. A są to: assistance na auta osobowe bez limitu wieku auta, ubezpieczenie na życie z wiekiem wstępu od 18 do 80 lat bez karencji na śmierć, ubezpieczenie szkolne dla przedszkolaków, dzieci i młodzieży oraz studentów – oc i nnw, ubezpieczenie dla nauczycieli – oc i nnw, ubezpieczenie turystyczne na wyjazdy w Polsce i na świecie, OC i AC. Produkty dostarcza Generali – firma z wieloletnią tradycją, istniejąca od 1831 roku.

Na jakie ubezpieczenia przyda Ci się kod pośrednika bezpieczny.pl „02055” dający zawsze 10% zniżki?


Ubezpieczenie szkolne dziecka nnw szkolne Generali online taniej o 10% kod pośrednika bezpieczny.pl
Ubezpieczenie szkolne – NNW szkolne online

Ubezpieczenie szkolne nnw i oc studenta Generali online taniej o 10%
Ubezpieczenie NNW i OC dla studenta online

Ubezpieczenie NNW i OC nauczyciela Generali online taniej o 10% kod pośrednika bezpieczny.pl
Ubezpieczenie NNW i OC nauczyciela online

Ubezpieczenie na życie grupa otwarta Generali online taniej o 10% kod pośrednika bezpieczny.pl
Ubezpieczenie na życie Grupa Otwarta Generali online

Ubezpieczenie auto assistance Generali online taniej o 10% kod pośrednika bezpieczny.pl
Ubezpieczenie Auto Assistance Generali online

Ubezpieczenie turystyczne Generali online taniej
Ubezpieczenie turystyczne Generali online Polska i świat


Wykorzystaj kod pośrednika 02055 i kup teraz 10% taniej!

NNW szkolne 2020 – ubezpieczenie szkolne w Generali

Oferujemy prawdopodobnie jedno z najlepszych ubezpieczeń szkolnych dostępnych w polskim internecie. Suma ubezpieczenia możliwa do wybrania waha się między 12 a 50 tysięcy złotych. Przy ubezpieczeniu szkolnym, tak jak przy każdym innym NNW dla dzieci ważne jest wybranie jak najwyższej sumy ubezpieczenia. Im wyższa suma ubezpieczenia tym wyższe świadczenia – są one wyliczane na podstawie procentowej części sumy ubezpieczenia zapisanej w tabeli urazów dostępnej powyżej tabelki podczas początkowego etapu zakupu polisy. Jeśli interesuje Cię ubezpieczenie szkolne kwotę ponad 50 000 zł wybierz inną ofertę nnw szkolnego 2020. Można dla swojego dziecka wykupić kilka polis i w razie wypadku lub pobytu w szpitalu otrzymać świadczenie z kazdej polisy.
Kod pośrednika bezpieczny.pl da nam zniżkę, ale nie uchroni nas przed zaglądaniem do tabeli urazów

Powyżej zaznaczony jest żółtym kolorem przycisk, który przekieruje nas do tabeli urazów. Z niej dowiemy się np., że za całkowitą utratę szczęki lub żuchwy przysługuje 40% sumy ubezpieczenia. 40% z 12 tysięcy to zaledwie 4.800 PLN, ale 40% z 50 tysięcy to już 20.000 PLN, a 15.200 złotych to chyba poważna różnica, zgodzicie się Państwo? Dlatego winniśmy wybierać najwyższe sumy ubezpieczenia na jakie możemy sobie pozwolić.

Warto też zwrócić uwagę na inne elementy tej polisy, jak wyczynowe uprawianie sportu zawsze w zakresie, świadczenia opiewające nawet na 1.500 złotych za ugryzienie przez kleszcza, do 2.000 PLN za wykrycie poważnej choroby i wiele innych.

Kod pośrednika bezpieczny.pl 02055 da Ci rabat na ubezpieczenie NNW i OC dla studentów

Studentom, szczególnie na praktykach, choć nie tylko, potrzebne jest ubezpieczenie NNW i OC. Większość urządzających praktyki pracodawców wymaga posiadania przez studenta polisy NNW, a niektórzy również OC (szczególnie w zawodach gdzie możemy komuś coś zrobić wymagane jest OC – np. dla studentów medycyny czy przy ryzykownych pracach technicznych). Tutaj możesz kupić taką polisę, a kod pośrednika bezpieczny.pl 02055 naliczy Ci 10% rabatu. Możliwa do wybrania suma ubezpieczenia NNW to od 24 do 75 tysięcy PLN. Przypominamy by wybrać jak największą. Co do OC (czyli ubezpieczenia, z którego osoba której wyrządzimy krzywdę dostanie pieniądze) możemy wybrać kwotę pomiędzy 5 a 25 tysięcy złotych. Również powinieneś wybrać tutaj jak najwyższą kwotę – bo co jeśli np. wybrałeś 5.000 złotych jako sumę ubezpieczenia OC a wyrządziłeś szkody wycenione na 22.000 złotych? Wtedy przyjdzie Ci zapłacić 17.000 złotych z własnej kieszeni, a gdybyś wybrał 25 tysięcy, z własnej kieszeni nie zapłaciłbyś nic.

Oto pole w którym należy wpisać kod pośrednika bezpieczny.pl 02055 aby dostać 10% rabatu

Ubezpieczenie nauczyciela OC i NNW tańsze przez kod pośrednika bezpieczny.pl 02055

Nauczyciele również potrzebują NNW i OC. W przypadku pracowników przedszkoli i szkół podstawowych oraz średnich dostępna suma ubezpieczenia NNW to między 12 a 50 tysięcy złotych, natomiast dla pracowników szkół wyższych będzie to między 24 a 75 tysięcy złotych. Suma ubezpieczenia OC dostępna dla pracowników każdej szkoły (od przedszkola do szkoły wyższej) to od 20 do 100 tysięcy złotych. W czasach roszczeniowych rodziców potrzebne Ci jest ubezpieczenie OC z wysoką sumą ubezpieczenia. Nigdy nie wiesz, co uczniowie zrobią w czasie Twojej warty, a przecież nie odpowiadasz tylko za to co robisz Ty, ale również wtedy, gdy nie dopilnujesz uczniów i wredny kolega zrobi coś złego drugiemu. Potrzebne Ci jest również ubezpieczenie NNW, które zapewni Ci pieniądze po nieszczęśliwym wypadku. A to wszystko 10% taniej przez kod pośrednika bezpieczny.pl 02055.

Ubezpieczenia turystyczne Generali w Polsce i na świecie

Rabat dostaniesz również na ubezpieczenia podróżne. Oferta jest bardzo szeroka i obejmuje wyjazdy wszelkiego rodzaju – zwykły urlop za granicą, wyjazdy w celu uprawiania sportu, wyjazd do pracy czy podróż w Polsce. Przy tworzeniu ofert wzięte zostały pod uwagę potrzeby osób szczególnie potrzebujących ochrony ubezpieczeniowej – osób chorych na choroby przewlekłe, sportowców, pracowników wykonujących prace fizyczne i wielu innych. Kiedy wyjeżdżamy za granicę powinniśmy przede wszystkim wybrać jak najwyższą sumę ubezpieczenia kosztów leczenia oraz OC. Ważne są też usługi Assistance i ubezpieczenie NNW oraz inne dodatki w zależności od naszych potrzeb i wymagań. Kod pośrednika bezpieczny.pl 02055 obniży cenę polisy zawsze o 10%, ale nie zawsze cena jest najważniejsza, ponieważ na rynku znajdziemy oferty które mają lepszy zakres w niektórych sytuacjach. Na przykład ubezpieczenie turystyczne Warta Travel które jest również dostępne online, ma w zakresie choroby przewlekłe do 100% sumy ubezpieczenia, bez dopłacania dodatkowej składki, oraz nurkowanie w zakresie i w każdym wariancie polisę kosztów leczenia możesz kupić nawet na sumę 1 000 000 zł oraz masz ratownictwo bez limitu. W Generali cierpiący na choroby przewlekłe w podstawowym zakresie mają limit 15% na sumę ubezpieczenia i jeśli chcą być objęci ochroną w 100% musza dopłacić dodatkową składkę, za nurkowanie trzeba zapłacić dodatkowo bo jest to wg Generali sport ekstremalny, a w Warcie nie ;-), suma ubezpieczania w kilku wariantach jest limitowana do maksymalnie 500 000 zł itd. Jeśli za granicę wyjeżdżamy własnym samochodem potrzebny nam też będzie Assistance dla pojazdu, o którym w następnym akapicie.

Assistance dla auta 10% taniej przez kod pośrednika bezpieczny.pl 02055

Oferta auto assistance w Generali na platformie bezpieczny.pl to jedyne w Polsce samodzielne ubezpieczenie Assistance bez limitu wieku pojazdu – inni ubezpieczyciele ubezpieczają tylko auta nie starsze niż 10, 15, maksymalnie 20 lat. Ale na tej platformie mamy ofertę dla samochodu w każdym wieku pod warunkiem ze jest to auto osobowe. Assistance pojazdu to ubezpieczenie na wypadek awarii, wypadku lub kradzieży pojazdu. Przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na to jaki jest maksymalna ilość kilometrów, na jaką możemy być holowani. W tym przypadku dla aut do 15 lat jest to 500 kilometrów, a dla aut starszych – 250 kilometrów. Poza tym mamy inne świadczenia w polisie jak auto zastępcze, zakwaterowanie w razie wypadku, awarii lub kradzieży auta, wymiana żarówki, dostarczenie dolewki paliwa na drodze i wiele innych. Możemy wybrać zakres terytorialny polisy jako Polskę lub całą Europę z wyłączeniem Mołdawii. Mamy do wyboru elastyczny okres trwania ubezpieczenia – 7, 15, 30 dni albo cały rok. A to wszystko 10% taniej przez kod pośrednika bezpieczny.pl 02055.


Kod pośrednika bezpieczny.pl da Ci 10% zniżki na ubezpieczenie na życie, ubezpieczenia szkolne, assistance dla pojazdu bez limitu wieku oraz na ubezpieczenie turystyczne w Polsce i na świecie

Jako zespół PROMAX Ubezpieczenia staramy się zawsze polecać sprawdzone oferty ubezpieczeniowe dobrej jakości. Takie są właśnie ubezpieczenia na portalu Bezpieczny.pl
Ale jeśli nie lubisz kupować online i chcesz porozmawiać z którymś z naszych konsultantów, chętnie pomożemy i doradzimy ubezpieczenie dostosowane do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami 🙂

Również ubezpieczenie na życie

Kod pośrednika bezpieczny.pl 02055 obniży również składkę na polisę na życie. To znaczy, że jeśli go użyjesz przy zakupie polisy to dostaniesz zniżkę, która będzie działała co każdy miesiąc! Każdego miesiąca kiedy będziesz opłacał swoją polisę będziesz płacił tylko 90% składki którą musi opłacać większość ubezpieczonych. Co lepsze, kod pośrednika bezpieczy.pl działa do wszystkich polis dostępnych w tej witrynie, więc nawet ubezpieczenie na życie po 60 roku życia może być 10% tańsze dzięki niemu. Dostaniesz również taką zniżkę na indywidualne ubezpieczenie na życie urodzenie dziecka, które zagwarantuje Ci nawet 2.000 PLN za urodzenie dziecka. Jeśli ubezpieczy się oboje rodziców, mogą dostać nawet 4 tysiące złotych! Przy zakupie musisz jednak zapłacić pierwszą składkę ze swojego konta bankowego, to znaczy z konta bankowego ubezpieczonego, gdyż w ten sposób jest potwierdzana tożsamość osoby ubezpieczonej. Nic jednak straconego jeśli ubezpieczony nie ma konta bankowego, jednak znacznie przedłuży to proces aktywacji polisy, który będzie wymagał dwustronnego skanu lub zdjęcia dowodu osobistego. Jest to jedna z bardzo niewielu możliwości zawarcia ubezpieczenia na życie przez internet w Polsce oraz tutaj mamy najwyższą możliwą do wybrania sumę ubezpieczenia na życie za śmierć – 150 tysięcy złotych, podczas gdy u innych ubezpieczycieli oferujących polisę na życie przez internet jest to maksymalnie 100 tysięcy złotych. Jeszcze więcej bliscy ubezpieczonego mogą dostać za jego śmierć w nieszczęśliwym wypadku – do 650 tysięcy złotych, a jeszcze więcej w wypadku komunikacyjnym – do 1 150 000 złotych. A to wszystko 10% taniej przez kod pośrednika bezpieczny.pl 02055. Do pakietu możesz też dodać ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków na sumę nawet 100 tysięcy złotych. Tu załączamy tabelę procentowego uszczerbku na zdrowiu dla tego ubezpieczenia. Ubezpieczeniem objęty może być też pobyt w szpitalu w rezultacie choroby bądź następstwa nieszczęśliwego wypadku. W zależności od wybranego wariantu możesz dostać nawet 250 złotych za każdy dzień pobytu w szpitalu. Świadczenie to jest płatne od pierwszego dnia pobytu, a nie jak u innych ubezpieczycieli – dopiero od któregoś na przykład trzeciego czy ósmego. Polisę możesz też rozszerzyć o „pakiet zdrowie”, czyli o pakiet, który obejmuje swym zakresem 40 poważnych zachorowań i 432 operacje chirurgiczne. Pod tym adresem znajdują się wszystkie operacje chirurgiczne objęte zakresem ubezpieczenia. Do każdej z nich jest przypisany procent sumy ubezpieczenia „pakiet zdrowie” jaki za nie obowiązuje. Maksymalna możliwa do wybrania suma ubezpieczenia pakiet zdrowie to 25 tysięcy złotych. Mimo, że kod pośrednika bezpieczny.pl 02055 zapewnia Ci zniżkę, to musisz też liczyć się ze zwyżką jeśli wykonujesz zawód wysokiego ryzyka. Ubezpieczyciel bierze na siebie większą odpowiedzialność, w związku z czym żąda od klienta większej składki. Możesz zobaczyć o które zawody chodzi w trakcie zakupu polisy.

Kod pośrednika bezpieczny.pl 02055 daje zniżkę nie tylko na indywidualne ubezpieczenie na życie

Ale też na ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich. Możesz dołączyć do ubezpieczenia swojego partnera oraz Waszych rodziców (Twoich rodziców i rodziców Twojego partnera). Warto jednak ubezpieczyć ich po prostu oddzielnie, gdyż jest to tylko dodatkowe ubezpieczenie do Twojej polisy, mimo wszystko kod pośrednika bezpieczny.pl działa. Za śmierć partnera możesz dostać do 20 tysięcy złotych, a za śmierć któregoś z Waszych rodziców – 2.500 PLN. I na tym tak na prawdę kończą się świadczenia za Waszych rodziców, ale są jeszcze za Twojego partnera. Za jego śmierć w nieszczęśliwym wypadku dostaniesz do 60 tysięcy złotych, natomiast za jego zgon w wypadku komunikacyjnym możesz dostać nawet 100 tysięcy złotych. Maksymalna suma ubezpieczenia NNW dla Twojego partnera to 40 tysięcy złotych, a maksymalna kwota za dzień pobytu Twojego partnera w szpitalu to 50 złotych. Maksymalna suma ubezpieczenia „pakiet zdrowie” Twojego partnera to natomiast 5 tysięcy złotych.

Taniej o 10%

Jak polisa z kod pośrednika bezpieczny.pl 02055 zagwarantuje Ci 4000 PLN za urodzenie dziecka?

To możliwe? Tak! Wystarczy, że posłużysz się tym poradnikiem, jak to zrobić. Ubezpieczenie na życie online oferowane przez Generali na platformie umożliwia wypłacenie nawet do 2000 tysięcy złotych za urodzenie dziecka. Na to zdarzenie jest jednak karencja wynosząca 9 miesięcy, czyli tyle ile trwa ciąża. Aby móc rozszerzyć polisę o urodzenie dziecka musisz ubezpieczyć się na co najmniej 100 tysięcy złotych i wybrać co najmniej trzy rozszerzenia. Wybierz pierwsze trzy rozszerzenia, czyli świadczenie za zgon w następstwie nieszczęśliwego wypadku, w wypadku komunikacyjnym i ubezpieczenie NNW (trwały uszczerbek na zdrowiu). Wtedy odblokuje się rozszerzenie „urodzenie lub adopcja dziecka”. Je również należy wybrać. Jeśli zależy Ci tylko na świadczeniu za narodzenie dziecka wybierz najniższe kwoty na trzy wybrane rozszerzenia (żeby nie zwiększać ceny polisy) oraz najwyższą możliwą za urodzenie dziecka czyli 2 tysiące złotych. Jeśli użyłeś kod pośrednika bezpieczny.pl 02055 to miesięczna składka za polisę wyniesie 90,21 PLN. Matematyka podpowiada, że płacąc przez 9 miesięcy za polisę wydasz więc zaledwie 811,89 PLN. Na czysto zostaje Ci więc 1188,11 PLN. I to wszystko dla jednego rodzica! To znaczy, że jeśli ubezpieczy się oboje rodziców to po 9 miesiącach otrzymają 4 tysiące złotych, a po odjęciu kosztów polisy zostaje im 2376,22 PLN.

Kod pośrednika bezpieczny.pl zagwarantuje 2376,22 PLN

Kod pośrednika bezpieczny.pl obniży też cenę OC posiadacza pojazdu

Tak jest! Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla Twojego auta również będzie 10% tańsze jeśli użyjesz kod pośrednika bezpieczny.pl 02055. Dodatkowo jeśli miałeś wcześniej jakieś ubezpieczenie inne ubezpieczenie na bezpieczny.pl to dostaniesz kolejną zniżkę – 3%, a jeśli ubezpieczyłeś na stronie dziecko do 16 roku życia – 50 PLN zniżki. Czyli w sumie 10% zniżki za kod pośrednika bezpieczny.pl 02055, 3% zniżki za inne ubezpieczenie i 50 złotych zniżki za ubezpieczenie dziecka.

Nieruchomości – kod pośrednika też da Ci zniżkę!

Możesz ubezpieczyć mieszkanie bądź dom tak samo jak inne ubezpieczenia – 10% taniej jeśli tylko użyjesz kod pośrednika bezpieczny.pl 02055. Oferowane ubezpieczenie mieszkania od Generali jest najlepszym ubezpieczeniem nieruchomości dostępnym na polskim rynku według metryki jakość/cena. Dostępne jest zarówno ubezpieczenie mieszkania od zalania czy ubezpieczenie mieszkania do kredytu hipotecznego. Nie kupisz jednak ubezpieczenia domu w budowie. Zachęcamy skorzystać z kalkulatora i sprawdzić ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania w bloku.

Ubezpieczenie zwierząt domowych

Zwierzęta domowe również mogą zostać ubezpieczone 10% taniej. W ofercie są koszty leczenia nierefundowane przez NFZ, następstwa nieszczęśliwych wypadków, OC właściciela psa czy kota – w końcu może nabroić. Jest to jedyne samodzielne ubezpieczenie zwierząt domowych dostępne w Polsce. Jak dotąd były tylko ubezpieczenia zwierząt domowych w ramach ubezpieczenie domu czy mieszkania oraz cross-sellingu, czyli na przykład jeśli jesteś abonamentem danej sieci komórkowej to możesz dopłacić i w pakiecie dostaniesz ubezpieczenie psa czy kota. Kod pośrednika bezpieczny.pl 02055 pozwala Ci zakupić jedyne takie ubezpieczenie w Polsce, które pokrywa też koszty związane z następstwami sterylizacji czy kastracji. Polisa pokrywa też nagłą eutanazję Twojego zwierzątka, jeśli będzie taka potrzeba.

Ile procent zniżki gwarantuje kod pośrednika 02055?

Kod gwarantuje 10% zniżki na wszystkie ubezpieczenia dostępne na bezpieczny.pl: ubezpieczenie NNW dla dzieci, studentów i pracowników oświaty, polisy na życie (co miesiąc będziesz miał/a 10% zniżki na składkę), ubezpieczenia domów i mieszkań, polisy turystyczne, Assistance, obowiązkowe OC pojazdu i inne.

Czy mogę liczyć na jakieś dodatkowe rabaty?

Tak! Jeśli kupisz polisę z kodem 02055 to dostaniesz dodatkowe 3% zniżki na obowiązkowe ubezpieczenie OC auta. A jeśli ubezpieczysz dziecko poniżej 16 roku życia dostaniesz dodatkowe 50 złotych zniżki na ubezpieczenie auta. Sumując, przy zakupie ubezpieczenia auta będziesz miał 10% zniżki za kod pośrednika bezpieczny.pl 02055, 3% za zakup wcześniej jakiegokolwiek innego ubezpieczenia na portalu i dodatkowe 50 złotych zniżki za wcześniejsze ubezpieczenie dziecka poniżej 16 roku życia. Super!

Ile razy mogę wykorzystać kod pośrednika bezpieczny.pl 02055?

Ile tylko chcesz. Kod pośrednika bezpieczny.pl 02055 jest wielorazowego użytku więc nie działa w ten sposób, że już raz dostałeś zniżkę i tyle, nie – używaj go za każdym razem kiedy korzystasz z portalu i dzięki temu zawsze otrzymasz 10% dodatkowej zniżki.

Czy kod działa na wszystkie ubezpieczenia dostępne na platformie?

Tak! Zapewnia on zarówno 10% zniżki na NNW dla uczniów, studentów i nauczycieli, na samodzielny Assistance, ubezpieczenie podróży, ubezpieczenie mieszkania oraz domu, ubezpieczenie zwierząt domowych – psa i kota czy ubezpieczenie auta. Nawet w ubezpieczeniu na życie, gdzie co miesiąc trzeba opłacać składkę daje on 10% zniżki na każdą składkę, czyli co miesiąc będziesz miał 10% zniżki przez użycie kodu przy zawieraniu polisy.

4.8/5 - (17 votes)