Kod pośrednika bezpieczny.pl 02055

Ostatnia aktualizacja w dniu

Kod pośrednika bezpieczny.pl 02055 pozwala Ci kupić polisy na tej platformie 10% taniej. Dla każdego produktu dostępnego na tej witrynie uprawnia on do 10% zniżki. Poniżej postaramy się pokrótce opisać każdy z dostępnych na platformie produktów. A są to: assistance na auta osobowe bez limitu wieku auta, ubezpieczenie na życie z wiekiem wstępu od 18 do 80 lat bez karencji na śmierć, ubezpieczenie szkolne dla przedszkolaków, dzieci i młodzieży oraz studentów – oc i nnw, ubezpieczenie dla nauczycieli – oc i nnw, ubezpieczenie turystyczne na wyjazdy w Polsce i na świecie, OC i AC. Produkty dostarcza General – firma z wieloletnią tradycją, istniejąca od 1831 roku

Na jakie ubezpieczenia przyda Ci się kod pośrednika bezpieczny.pl "02055" dający zawsze 10% zniżki?

Ubezpieczenie szkolne dziecka nnw szkolne Generali online taniej o 10% kod pośrednika bezpieczny.pl
Ubezpieczenie szkolne - NNW szkolne online
Ubezpieczenie szkolne nnw i oc studenta Generali online taniej o 10% kod pośrednika bezpieczny.pl
Ubezpieczenie NNW i OC dla studenta online
Ubezpieczenie NNW i OC nauczyciela Generali online taniej o 10% kod pośrednika bezpieczny.pl
Ubezpieczenie NNW i OC nauczyciela online
Ubezpieczenie na życie grupa otwarta Generali online taniej o 10% kod pośrednika bezpieczny.pl
Ubezpieczenie na życie Grupa Otwarta Generali online
Ubezpieczenie auto assistance Generali online taniej o 10% kod pośrednika bezpieczny.pl
Ubezpieczenie Auto Assistance Generali online
Ubezpieczenie turystyczne Generali online taniej o 10% kod pośrednika bezpieczny.pl
Ubezpieczenie turystyczne Generali online Polska i świat

NNW szkolne 2019 - ubezpieczenie szkolne w Generali

Oferujemy prawdopodobnie jedno z najlepszych ubezpieczeń szkolnych dostępnych w polskim internecie. Suma ubezpieczenia możliwa do wybrania waha się między 12 a 50 tysięcy złotych. Przy ubezpieczeniu szkolnym, tak jak przy każdym innym NNW dla dzieci ważne jest wybranie jak najwyższej sumy ubezpieczenia. Im wyższa suma ubezpieczenia tym wyższe świadczenia – są one wyliczane na podstawie procentowej części sumy ubezpieczenia zapisanej w tabeli urazów dostępnej powyżej tabelki podczas początkowego etapu zakupu polisy. Jeśli interesuje Cię ubezpieczenie szkolne kwotę ponad 50 000 zł wybierz inną ofertę nnw szkolnego 2019. Można dla swojego dziecka wykupić kilka polis i w razie wypadku lub pobytu w szpitalu otrzymać świadczenie z kazdej polisy.
Kod pośrednika bezpieczny.pl da nam zniżkę, ale nie uchroni nas przed zaglądaniem do tabeli urazów

Powyżej zaznaczony jest żółtym kolorem przycisk, który przekieruje nas do tabeli urazów. Z niej dowiemy się np., że za całkowitą utratę szczęki lub żuchwy przysługuje 40% sumy ubezpieczenia. 40% z 12 tysięcy to zaledwie 4.800 PLN, ale 40% z 50 tysięcy to już 20.000 PLN, a 15.200 złotych to chyba poważna różnica, zgodzicie się Państwo? Dlatego winniśmy wybierać najwyższe sumy ubezpieczenia na jakie możemy sobie pozwolić.

Warto też zwrócić uwagę na inne elementy tej polisy, jak wyczynowe uprawianie sportu zawsze w zakresie, świadczenia opiewające nawet na 1.500 złotych za ugryzienie przez kleszcza, do 2.000 PLN za wykrycie poważnej choroby i wiele innych.

Kod pośrednika bezpieczny.pl 02055 da Ci rabat na ubezpieczenie NNW i OC dla studentów

Studentom, szczególnie na praktykach, choć nie tylko, potrzebne jest ubezpieczenie NNW i OC. Większość urządzających praktyki pracodawców wymaga posiadania przez studenta polisy NNW, a niektórzy również OC (szczególnie w zawodach gdzie możemy komuś coś zrobić wymagane jest OC – np. dla studentów medycyny czy przy ryzykownych pracach technicznych). Tutaj możesz kupić taką polisę, a kod pośrednika bezpieczny.pl 02055 naliczy Ci 10% rabatu. Możliwa do wybrania suma ubezpieczenia NNW to od 24 do 75 tysięcy PLN. Przypominamy by wybrać jak największą. Co do OC (czyli ubezpieczenia, z którego osoba której wyrządzimy krzywdę dostanie pieniądze) możemy wybrać kwotę pomiędzy 5 a 25 tysięcy złotych. Również powinieneś wybrać tutaj jak najwyższą kwotę – bo co jeśli np. wybrałeś 5.000 złotych jako sumę ubezpieczenia OC a wyrządziłeś szkody wycenione na 22.000 złotych? Wtedy przyjdzie Ci zapłacić 17.000 złotych z własnej kieszeni, a gdybyś wybrał 25 tysięcy, z własnej kieszeni nie zapłaciłbyś nic.

Oto pole w którym należy wpisać kod pośrednika bezpieczny.pl 02055 aby dostać 10% rabatu

Ubezpieczenie nauczyciela OC i NNW tańsze przez kod pośrednika bezpieczny.pl 02055

Nauczyciele również potrzebują NNW i OC. W przypadku pracowników przedszkoli i szkół podstawowych oraz średnich dostępna suma ubezpieczenia NNW to między 12 a 50 tysięcy złotych, natomiast dla pracowników szkół wyższych będzie to między 24 a 75 tysięcy złotych. Suma ubezpieczenia OC dostępna dla pracowników każdej szkoły (od przedszkola do szkoły wyższej) to od 20 do 100 tysięcy złotych. W czasach roszczeniowych rodziców potrzebne Ci jest ubezpieczenie OC z wysoką sumą ubezpieczenia. Nigdy nie wiesz, co uczniowie zrobią w czasie Twojej warty, a przecież nie odpowiadasz tylko za to co robisz Ty, ale również wtedy, gdy nie dopilnujesz uczniów i wredny kolega zrobi coś złego drugiemu. Potrzebne Ci jest również ubezpieczenie NNW, które zapewni Ci pieniądze po nieszczęśliwym wypadku. A to wszystko 10% taniej przez kod pośrednika bezpieczny.pl 02055.

Ubezpieczenia turystyczne Generali w Polsce i na świecie

Rabat dostaniesz również na ubezpieczenia podróżne. Oferta jest bardzo szeroka i obejmuje wyjazdy wszelkiego rodzaju – zwykły urlop za granicą, wyjazdy w celu uprawiania sportu, wyjazd do pracy czy podróż w Polsce. Przy tworzeniu ofert wzięte zostały pod uwagę potrzeby osób szczególnie potrzebujących ochrony ubezpieczeniowej – osób chorych na choroby przewlekłe, sportowców, pracowników wykonujących prace fizyczne i wielu innych. Kiedy wyjeżdżamy za granicę powinniśmy przede wszystkim wybrać jak najwyższą sumę ubezpieczenia kosztów leczenia oraz OC. Ważne są też usługi Assistance i ubezpieczenie NNW oraz inne dodatki w zależności od naszych potrzeb i wymagań. Kod pośrednika bezpieczny.pl 02055 obniży cenę polisy zawsze o 10%, ale nie zawsze cena jest najważniejsza, ponieważ na rynku znajdziemy oferty które mają lepszy zakres w niektórych sytuacjach. Na przykład ubezpieczenie turystyczne Warta Travel które jest również dostępne online, ma w zakresie choroby przewlekłe do 100% sumy ubezpieczenia, bez dopłacania dodatkowej składki, oraz nurkowanie w zakresie i w każdym wariancie polisę kosztów leczenia możesz kupić nawet na sumę 1 000 000 zł oraz masz ratownictwo bez limitu. W Generali cierpiący na choroby przewlekłe w podstawowym zakresie mają limit 15% na sumę ubezpieczenia i jeśli chcą być objęci ochroną w 100% musza dopłacić dodatkową składkę, za nurkowanie trzeba zapłacić dodatkowo bo jest to wg Generali sport ekstremalny, a w Warcie nie ;-), suma ubezpieczania w kilku wariantach jest limitowana do maksymalnie 500 000 zł itd. Jeśli za granicę wyjeżdżamy własnym samochodem potrzebny nam też będzie Assistance dla pojazdu, o którym w następnym akapicie.

Assistance dla auta 10% taniej przez kod pośrednika bezpieczny.pl 02055

Oferta auto assistance w Generali na platformie bezpieczny.pl to jedyne w Polsce samodzielne ubezpieczenie Assistance bez limitu wieku pojazdu – inni ubezpieczyciele ubezpieczają tylko auta nie starsze niż 10, 15, maksymalnie 20 lat. Ale na tej platformie mamy ofertę dla samochodu w każdym wieku pod warunkiem ze jest to auto osobowe. Assistance pojazdu to ubezpieczenie na wypadek awarii, wypadku lub kradzieży pojazdu. Przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na to jaki jest maksymalna ilość kilometrów, na jaką możemy być holowani. W tym przypadku dla aut do 15 lat jest to 500 kilometrów, a dla aut starszych – 250 kilometrów. Poza tym mamy inne świadczenia w polisie jak auto zastępcze, zakwaterowanie w razie wypadku, awarii lub kradzieży auta, wymiana żarówki, dostarczenie dolewki paliwa na drodze i wiele innych. Możemy wybrać zakres terytorialny polisy jako Polskę lub całą Europę z wyłączeniem Mołdawii. Mamy do wyboru elastyczny okres trwania ubezpieczenia – 7, 15, 30 dni albo cały rok. A to wszystko 10% taniej przez kod pośrednika bezpieczny.pl 02055.

Jako zespół PROMAX Ubezpieczenia staramy się zawsze polecać sprawdzone oferty ubezpieczeniowe dobrej jakości. Takie są właśnie ubezpieczenia na portalu Bezpieczny.pl
Ale jeśli nie lubisz kupować online i chcesz porozmawiać z którymś z naszych konsultantów, chętnie pomożemy i doradzimy ubezpieczenie dostosowane do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami 🙂