NNW szkolne w roku 2018/2019 – wybierz świadomie ochronę dla swojego dziecka

Zaczął się nowy rok szkolny, a wraz z nim nowe wyzwania przez uczniami i ich rodzicami 🙂
Niektóre dzieci pierwszy raz pójdą do żłobka, inne do przedszkola, zerówki, czy pierwszej klasy. Dla części uczniów to będzie ostatni rok liceum, który zakończy się maturą, a 19-stolatków w październiku zaczynają się studia 😉 Niech ten czas będzie dla wszystkich dzieci, uczniów i studentów bezpieczny i mija w zdrowiu. W razie problemów warto mieć polisę następstw nieszczęśliwych wypadków.
Zwyczajowo wybór ubezpieczenia NNW dla dziecka pozostawiamy szkołom, lub radom rodziców i ubezpieczamy dzieci w szkole kupując NNW szkolne. Zazwyczaj niestety nauczyciele, którzy zajmują się zbieraniem składek, nie wiedzą nawet na jaką sumę ubezpieczenia są ubezpieczone dzieci, oraz jaki jest zakres ochrony w ramach polisy NNW szkolnego.
Tymczasem wcale nie musisz ubezpieczać dziecka w szkole i możesz samodzielnie wybrać polisę odpowiadającą Twoim potrzebom.
NNW szkolne dziecka kupione indywidualnie 2018/2019

Indywidualne NNW dziecka – lepsze niż NNW szkolne?

Zazwyczaj nnw dla dzieci kupowane w szkole, przedszkolu, lub na uczelni, ma bardzo niska sumę ubezpieczenia – na przykład 10 000 zł, co daje w razie złamań za 1% uszczerbku na zdrowiu jedynie 100 zł świadczenia. Dodatkowo zdarzenia, które nie powodują trwałego uszczerbku na zdrowiu, zazwyczaj nie są wcale objęte ochroną. W wyniku tego jeśli nie dojdzie do złamania kości, lub przerwania ciągłości skóry w wyniku rozcięcia, gdy trzeba założyć szwy, nie można liczyć na żadne odszkodowanie dla dziecka. W ubezpieczeniach indywidualnych jest za to zupełnie inaczej. Rodzic sam decyduje jak chce chronić swoją pociechę, wybiera zakres ochrony dobrany do potrzeb, a ubezpieczenie NNW może wykupić nawet na sumę ubezpieczenia 100 000 zł gdzie za 1% można dostać 1000 zł. Większość polis można też rozszerzyć o świadczenie za pobyt w szpitalu spowodowany wypadkiem, lub chorobą. Dziecko jest pod ochroną ubezpieczeniową 24h/7/365 niezależnie czy jest w szkole, czy w domu, czy może spędza czas z kolegami na podwórku, czy uczestniczy w zajęciach pozaszkolnych. Poza tym polisa może działać też w wypadku poważnego zachorowania (na przykład nowotwór, cukrzyca itp), i wspomóc finansowo rodziców w razie operacji dziecka.
To nie jedyne różnice. Ofert jest bardzo dużo i dlatego trzeba dokładnie przeanalizować, jaką chcemy mieć ochronę. Generalnie zdecydowanie polecam NNW szkolne kupowane indywidualnie. Poniżej przykładowe zakresy ochrony NNW szkolnego dla dzieci w roku szkolnym 2018/2019 – mamy oferty z Generali i Proama, Allianz i AXA. W każdej firmie jest kilka wariantów różniących się zakresem i ceną.

Oferty NNW szkolnego dostępne w PROMAX Ubezpieczenia w roku szkolnym 2018/2019

Oferta 1
NNW szkolne w Generali i Proama dostępne w naszych biurach offline i online – wystarczy zadzwonić lub napisać maila w celu ustalenia szczegółów – polisę można kupić zdalnie. W każdym z wariantów jest rozszerzenie o sport dla dzieci do 18 roku życia uczęszczających na zajęcia sportowe szkolne i pozaszkolne. Generali jest właścicielem marki Proama i w obu firmach oferta nnw szkolnego jest taka sama.

Nnw szkolne dziecka proama w zakresie sport sezon 2018-2019

Nnw szkolne dziecka w Proama: w zakresie sport sezon 2018-2019

Bardzo polecam to ubezpieczenie, dlatego, że można ubezpieczyć dziecko już od urodzenia, polisa chroni dziecko na całym świecie, i ważne, że jest rozszerzenie o sport.
NNW szkolne w Genreali i Proama - poznaj zalety

NNW szkolne w Proama – poznaj zalety

Oferta 2
NNW szkolne w Allianz dostępne w naszych biurach offline i online – wystarczy zadzwonić lub napisać maila w celu ustalenia szczegółów – polisę można kupić zdalnie. Atutem jest bardzo wysoka suma ubezpieczenia aż 100 000 zł – dlatego za 1% jest świadczenie w wysokości 1000 zł.

Nnw szkolne dziecka w Allianz, sporty, suma ubezpieczenia nawet 100000 zł sezon 018-2019-najtaniej

Nnw szkolne dziecka w Allianz, sporty, suma ubezpieczenia nawet 100000 zł sezon 2018-2019 u nas 10% taniej

Oferta 3
NNW dla dziecka chodzącego do żłobka lub przedszkola w AXA z naszą zniżką 10% taniej – polisę możesz kupić online samodzielnie, lub u nas w biurze – wystarczy zadzwonić lub napisać maila w celu ustalenia szczegółów. Jeśli chcesz sam sprawdzić zakres – kliknij w obrazek, aby przejść do kalkulatora i wybrać zakres ochrony dla swojego dziecka. Cena uwzględnia już zniżkę, która pojawi się na etapie wypełniania formularza. Możesz wybrać też dodatkowe opcje rozszerzające zakres ubezpieczenia.

Nnw szkolne axa przedszkole i żłobek sezon 2018-2019 najtaniej

Nnw szkolne AXA dla przedszkolaka lub dziecka w żłobku sezon 2018-2019 najtaniej

Oferta 4
NNW dla dziecka chodzącego do do szkoły podstawowej, gimnazjum lub liceum w AXA z naszą zniżką 10% taniej – polisę możesz kupić online samodzielnie, lub u nas w biurze – wystarczy zadzwonić lub napisać maila w celu ustalenia szczegółów. Jeśli chcesz sam sprawdzić zakres – kliknij w obrazek, aby przejść do kalkulatora i wybrać zakres ochrony dla swojego dziecka. Cena uwzględnia już zniżkę, która pojawi się na etapie wypełniania formularza. Możesz wybrać też dodatkowe opcje rozszerzające zakres ubezpieczenia.

Nnw szkolne axa szkola podstawowa gimnazjum i liceum sezon 2018-2019 najtaniej

Nnw szkolne Axa szkola podstawowa gimnazjum i liceum sezon 2018-2019 najtaniej

Oferta 5
NNW dla studenta z możliwością rozszerzenia o OC na praktyki w AXA z naszą zniżką 10% taniej – polisę możesz kupić online samodzielnie, lub u nas w biurze – wystarczy zadzwonić lub napisać maila w celu ustalenia szczegółów. Jeśli chcesz sam sprawdzić zakres – kliknij w obrazek, aby przejść do kalkulatora i wybrać zakres ochrony dla swojego dziecka. Cena uwzględnia już zniżkę, która pojawi się na etapie wypełniania formularza. Możesz wybrać też dodatkowe opcje rozszerzające zakres ubezpieczenia.

Nnw szkolne AXA student oc na praktyki sezon 2018-2019 najtaniej

Nnw szkolne AXA student oc na praktyki sezon 2018-2019 najtaniej

Ubezpieczenie nnw szkolne dla dziecka można wykupić w naszym biurze. Jeśli jesteś zainteresowany zapraszamy do kontaktu.

Oceń naszą stronę
Otagowany , , , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.