Ubezpieczenie dziecka porównywarka – ubezpieczenie szkolne 2023/2024

Przychodzi wrzesień, w szkole oferują Ci lichą polisę dla twojego dziecka, więc szukasz lepszego ubezpieczenia online. Tylko jak wybrać to najlepsze? W internecie jest tak wiele ofert, a każdy pisze, że to jego jest najlepsza. Właśnie w tym celu powstało ubezpieczenie dziecka porównywarka, które ma za zadanie pomóc Ci dokonać jak najlepszego wyboru, ubezpieczenia które będzie skrojone pod indywidualne potrzeby Twoje jak i Twojego dziecka. Właśnie ten światły cel przyświecał nam kiedy tworzyliśmy tę porównywarkę dla Ciebie. No dobrze, ale czym tak naprawdę jest ubezpieczenie dziecka porównywarka?

 

Ubezpieczenie dziecka porównywarka to strona na której można porównać ofertę ubezpieczenia NNW szkolne od wielu towarzystw ubezpieczeniowych. Przy jej użyciu można wybrać jedną spośród wielu ofert która jest najbardziej atrakcyjna dla konkretnego rodzica, który zawsze zna potrzeby swojego dziecka lepiej niż jakikolwiek ubezpieczyciel.

NNW szkolne porównanie w internecie jest szczególnie potrzebne w roku 2023

W dobie panującej pandemii może być trudno ubezpieczyć dziecko w szkole – mogą być wprowadzone obostrzenia dotyczące obrotu gotówką i tak dalej. Zwykle wychowawczyni zbierała gotówkę od rodziców – dzisiaj może się okazać, że kadra nauczycielska powie Wam na e-wywiadówce rozpoczynającej rok szkolny, oczywiście na Zoom’ie, żebyście wpisali w wyszukiwarkę coś w stylu „NNW szkolne porównywarka” i sami znaleźli ubezpieczenie szkolne 2023 dla swojego dziecka. Mamy nadzieję, że nasze NNW szkolne porównanie pomoże Ci znaleźć najlepszą ofertę dla Ciebie i dla Twojego dziecka.

Zaczął się nowy rok szkolny, a wraz z nim nowe wyzwania przez uczniami i ich rodzicami 🙂
Niektóre dzieci pierwszy raz pójdą do żłobka, inne do przedszkola, zerówki, czy pierwszej klasy. Dla części uczniów to będzie ostatni rok liceum, który zakończy się maturą, a 19-stolatków w październiku zaczynają się studia 😉 Niech ten czas będzie dla wszystkich dzieci, uczniów i studentów bezpieczny i mija w zdrowiu. W razie problemów warto mieć polisę następstw nieszczęśliwych wypadków. NNW szkolne 2020 najlepsze dla małych piłkarzy
Zwyczajowo wybór ubezpieczenia NNW dla dziecka pozostawiamy szkołom, lub radom rodziców i ubezpieczamy dzieci w szkole kupując NNW szkolne. Zazwyczaj niestety nauczyciele, którzy zajmują się zbieraniem składek, nie wiedzą nawet na jaką sumę ubezpieczenia są ubezpieczone dzieci, oraz jaki jest zakres ochrony w ramach polisy NNW szkolnego.
Tymczasem wcale nie musisz ubezpieczać dziecka w szkole i możesz samodzielnie wybrać polisę odpowiadającą Twoim potrzebom. Jeśli skorzystasz z NNW szkolne porównanie na tej stronie możesz sam wybrać najlepszą ofertę dla swojego dziecka.

Jakie NNW szkolne 2023 roku wciskają nam w szkołach?

Zazwyczaj nnw dla dzieci kupowane w szkole, przedszkolu, lub na uczelni, ma bardzo niska sumę ubezpieczenia – na przykład 10 000 zł, co daje w razie złamań za 1% uszczerbku na zdrowiu jedynie 100 zł świadczenia. Dodatkowo zdarzenia, które nie powodują trwałego uszczerbku na zdrowiu, zazwyczaj nie są wcale objęte ochroną. W wyniku tego jeśli nie dojdzie do złamania kości, lub przerwania ciągłości skóry w wyniku rozcięcia, gdy trzeba założyć szwy, nie można liczyć na żadne odszkodowanie dla dziecka. W ubezpieczeniach indywidualnych jest za to zupełnie inaczej. Rodzic sam decyduje jak chce chronić swoją pociechę, wybiera zakres ochrony dobrany do potrzeb, a ubezpieczenie NNW może wykupić nawet na sumę ubezpieczenia 100 000 zł gdzie za 1% można dostać 1000 zł. Takie polisy znajdziesz tutaj, w NNW szkolne porównanie. Większość polis można też rozszerzyć o świadczenie za pobyt w szpitalu spowodowany wypadkiem, lub chorobą. Dziecko jest pod ochroną ubezpieczeniową 24h/7/365 niezależnie czy jest w szkole, czy w domu, czy może spędza czas z kolegami na podwórku, czy uczestniczy w zajęciach pozaszkolnych. Poza tym polisa może działać też w wypadku poważnego zachorowania (na przykład nowotwór, cukrzyca itp), i wspomóc finansowo rodziców w razie operacji dziecka.
To nie jedyne różnice. Ofert jest bardzo dużo i dlatego trzeba dokładnie przeanalizować, jaką chcemy mieć ochronę. Generalnie zdecydowanie polecam NNW szkolne 2023 kupowane indywidualnie. Poniżej przykładowe zakresy ochrony NNW szkolnego 2023 dla dzieci w roku szkolnym 2023/2024 – mamy oferty z Generali i Proama, Concordia i Compensa – w każdej firmie jest kilka wariantów różniących się zakresem i ceną.

NNW szkolne porównanie najlepszych dostępnych ofert w roku szkolnym 2023/2024

Oferta 1
Polisa od Generali jest prawdopodobnie najlepszą polisą NNW oferowaną przez ubezpieczenie dziecka porównywarka. Jest ona dostępna dla dzieci nie tylko w wieku szkolnym, ale też dla przedszkolaków oraz dzieci uczęszczających do żłobka. Ochroną ubezpieczeniową mogą zostać już objęte szkraby od 4 miesiąca po urodzeniu, aż do 25 roku życia – wtedy już nie takie szkraby ;). Polisa może zostać zakupiona 10% taniej jeśli przy zakupie użyjesz kod pośrednika 02055. Zakup tej polisy gwarantuje Ci 3% zniżki na obowiązkowe ubezpieczenie OC posiadacza pojazdu na tej stronie, a jeśli ubezpieczysz dziecko do 16 roku życia – jeszcze dodatkowe 50 złotych zniżki na OC pojazdu. Podsumowując – jeśli wybierzesz tę polisę dla dziecka do 16 lat dostaniesz 3% zniżki na OC pojazdu, dodatkowe 50 PLN zniżki na OC pojazdu i 10% zniżki na OC jeśli wpiszesz kod pośrednika 02055. Jeśli ubezpieczysz dziecko starsze – odpada rabat 50 złotych, ale pozostają 2 pozostałe zniżki.

Suma ubezpieczenia NNW to między 12 a 50 tysięcy złotych – w zależności od Twojego wyboru, a raczej wyboru jednego z 6 dostępnych wariantów. Tyle, czyli 100% sumy ubezpieczenia dostaniesz jeśli Twój wychowanek umrze wskutek nieszczęśliwego wypadku, udaru mózgu tudzież zawału serca. Oczywiście, to marne zadośćuczynienie za taką tragedię (zresztą żadne pieniądze nie byłyby w stanie jej wynagrodzić) ale jak to się mówi „lepszy rydz niż nic”. Więcej dostaniesz jeśli dziecko umarłoby wskutek wypadku komunikacyjnego – w najdroższym wariancie będzie to 80 tysięcy złotych. Zresztą, wszystko widać na obrazku poniżej. Jest on co prawda rozmazany, ale jeśli na niego klikniesz to powiększy się i ukaże Ci wszystkie szczegóły dotyczące polisy Generali oferowanej przez ubezpieczenie dziecka porównywarka w dobrej jakości pozwalającej na bezproblemowe odczytanie.

NNW szkolne 2020 oferowane przez Generali

Jeśli dziecko trafi do szpitala również otrzymasz pieniądze. Jeśli jego pobyt tam będzie spowodowany nieszczęśliwym wypadkiem będziesz otrzymywać dzienne świadczenie (za każdy dzień jego pobytu w szpitalu) już od pierwszego dnia hospitalizacji dziecka, jednakże wpis i wypis z placówki medycznej nie może być tego samego dnia. Maksymalnie możesz otrzymywać takie świadczenie przez pół roku, a dokładniej przez 180 dni. Leczenie nie musi odbywać się w Polsce, może odbywać się w każdym miejscu na świecie – i tak dostaniesz pieniądze. Polisa Generali z ubezpieczenie dziecka porównywarka gwarantuje od 20 do nawet 100 złotych za każdy dzień pobytu ubezpieczonego dziecka w szpitalu wskutek nieszczęśliwego wypadku, wysokość tego świadczenia jest oczywiście zależna od wybranego wariantu polisy. Podsumowując, jeśli wybierzesz najdroższy wariant, to maksymalnie, jeśli dziecko będzie hospitalizowane po wypadku przez 180 dni lub dłużej otrzymasz w sumie 18 tysięcy złotych, a jeśli wybierzesz najtańszy z oferowanych przez ubezpieczenie dziecka porównywarka wariantów polisy z Generali otrzymasz maksymalnie 3.600 PLN.

Inaczej sprawy się mają jeśli dziecko będzie przebywało w szpitalu wskutek choroby. Wtedy za hospitalizację przysługuje jednokrotne świadczenie (a nie takie które jest wypłacane za każdy dzień pobytu) i wynosi między 200 a 500 złotych, również w zależności który wariant z ubezpieczenie dziecka porównywarka wybierzesz. Aby dostać takie świadczenie, dziecko musi przebywać w szpitalu co najmniej 5 dni, lub tylko 2 dni w razie nowej choroby COVID-19. Dodatkowe świadczenie jest też wypłacane jeśli dziecko przebywa na OIOM z powodu wystąpienia u niego choroby covid-19. To świadczenie jest niezależne od świadczenia za pobyt w szpitalu i wynosi tyle samo co tamto świadczenie, w zależności od wybranego wariantu. Lepiej obrazuje to poniższa tabelka, możesz w nią kliknąć aby ją powiększyć i poznać wszystkie szczegóły.

Ubezpieczenie dziecka porównywarka oferuje hospitalizację wskutek choroby
Kliknij by powiększyć

Oferta 2
NNW szkolne 2023 / 2024 w Concordii – wystarczy wejść w linka – polisę można kupić zdalnie. Atutem jest bardzo wysoka suma ubezpieczenia aż 100 000 zł – dlatego za 1% jest świadczenie w wysokości 1000 zł! Nawet 300 złotych za każdy dzień spędzony w szpitalu po wypadku (minimum trzy dni by świadczenie zostało wypłacone), do 5 tysięcy złotych za jedną z 538 operacji chirurgicznych, zwrot kosztów korepetycji i wiele więcej. Polisę kupisz 15% taniej z kodem 089189A.

Ubezpieczenie szkolne 2023 oferowane w Concordii dostępne w naszym NNW szkolne porównanie oferuje do 100.000 PLN za śmierć dziecka w nieszczęśliwym wypadku i do 200 tysięcy PLN za zgon dziecka w wypadku komunikacyjnym. Za śmierć rodzica ubezpieczonego w wypadku ubezpieczenie szkolne 2023 od Concordii może zagwarantować nawet 5 tysięcy złotych. NNW szkolne porównanie oferuje polisę od Concordii która zapewni nawet 500 PLN za każdy dzień śpiączki ubezpieczonego dziecka po wypadku. Ubezpieczenie szkolne 2023 od Concordii oferowane przez ubezpieczenie dziecka porównywarka pokryje też koszty leczenia stomatologicznego, koszty zakupionych środków opatrunkowych oraz leczniczych do nawet 30 tysięcy złotych. Do 30 tysięcy PLN zostaną też pokryte wydatki na pobyt w sanatorium, czy transportu dziecka do szpitala. Również do 30.000 PLN ubezpieczenie szkolne 2023 pokryje koszty wypożyczenia, zakupu lub naprawy protez bądź wózka inwalidzkiego czy operacji plastycznych po wypadku. Polisa Concordii oferowana przez ubezpieczenie dziecka porównywarka udostępnia też pakiet Żak, czyli pakiet który zwraca koszt korepetycji, zakupu materiałów edukacyjnych i kosztów leczenia w przypadku pogryzienia przez psa. Ubezpieczenie dziecka porównywarka udostępnia Ci polisę od Concordii która do nawet 5 tysięcy złotych na powypadkowe wizyty u specjalistów, na zabiegi rehabilitacyjne oraz badań zleconych przez lekarza, o ile nie zostały one zrefundowane przez ubezpieczenie zdrowotne bądź społeczne. Polisa pokrywa jednak tylko koszty poniesione na terytorium Rzeczypospolitej.

NNW szkolne 2020 oferowane przez Concordię

Oferta 3

Ubezpieczenie dziecka porównywarka ma też zaszczyt przedstawić Ci ofertę UNIQA. Suma ubezpieczenia NNW może wynieść między 20 a 80 tysięcy złotych. Ubezpieczenie możesz rozszerzyć o ochronę przed hejtem w internecie oraz o OC w życiu prywatnym, czyli ubezpieczenie które chroni Cię w przypadku gdy Twoje dziecko zaszkodzi czyjemuś życiu, zdrowiu lub mieniu – wtedy z OC w życiu prywatnym wypłacane są środki dla osoby poszkodowanej. Za pobyt dziecka w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku UNIQA oferuje nawet do 130 złotych dziennie w najdroższym pakiecie. W razie pobytu w szpitalu nie z powodu wypadku a choroby również przysługuje świadczenie, ale nie jest ono wypłacane codziennie a jednorazowo. W najdroższym wariancie za pobyt dziecka w szpitalu z powodu choroby możesz dostać 800 złotych. Świadczenie to obowiązuje również w przypadku hospitalizacji z powodu wrażego wirusa, który ostatnio nas gnębi. Koszty leczenia i rehabilitacji oraz nabycia protez i innych środków pomocniczych po nieszczęśliwym wypadku jest pokrywane przez UNIQA do 5 tysięcy PLN w najdroższym wariancie. Jeśli wskutek nieszczęśliwego wypadku umrze rodzic ubezpieczonego dziecka ubezpieczyciel wypłaci do 2.500 PLN w zależności od wybranego wariantu w ubezpieczenie dziecka porównywarka. Ofertę UNIQA na duży plus wyróżnia też fakt, iż za zdiagnozowanie poważnego zachorowania podczas trwania ubezpieczenia w najdroższym pakiecie dostaniesz również aż 2 i pół tysiąca złotych! W ramach ubezpieczenia otrzymujesz również oczywiście ochronę w przypadku wyczynowego uprawiania sportu i ukąszenia przez kleszcza, jakżeby inaczej. Jeśli rozszerzysz polisę o ochronę przed hejtem w internecie to suma ubezpieczenia od hejtu wyniesie 15 tysięcy złotych, bez względu na wariant wybrany za pośrednictwem ubezpieczenie dziecka porównywarka. W ramach tego ubezpieczenia, które kosztuje jedynie 24 złote otrzymasz pomoc prawną oraz specjalisty IT. Suma OC w życiu prywatnym, jeśli zdecydujesz się rozszerzyć o nie zakres ubezpieczenia wyniesie 20 tysięcy PLN. Przypominamy, że jest to ubezpieczenie od szkód które Twoje dziecko zrobiło komuś innemu, na przykład nieopatrznie wybiło szybę podczas gry w piłkę. Bez polisy to Ty musiałbyś za to odpowiedzieć finansowo, z polisą zrobi to za Ciebie UNIQA.

Czy warto skorzystać z oferty tego ubezpieczyciela? Zdecydowanie tak, oferta jest bardzo atrakcyjna.

Oferta 4

NNW szkolne 2023 oferuje też oczywiście Compensa, możesz je kupić tutaj. Mamy do wyboru sumę ubezpieczenia pomiędzy 30 a 60 tysięcy złotych, 5000 złotych na poszukiwanie dziecka w przypadku jego zaginięcia, nawet 30.000 złotych za uszczerbek na zdrowiu wskutek aktów terroru i wiele więcej. Ubezpieczenie szkolne 2023 od Compensy prezentowane w tym NNW szkolne porównanie gwarantuje do nawet 8 tysięcy złotych zwrotu kosztów rehabilitacji po wypadku. Oferuje też do 5.000 PLN za wykrycie poważnego zachorowania ubezpieczonego ucznia. Polisa od Compensy oferowana przez nasz ubezpieczenie szkolne porównanie daje Ci nawet 100 tysięcy PLN za śmierć dziecka w następstwie nieszczęśliwego wypadku. Jeszcze więcej możesz dostać za zgon dziecka w następstwie nieszczęśliwego wypadku komunikacyjnego – nawet 150 tysięcy PLN! Tak samo wysokie świadczenie dostaniesz jeśli Twoje dziecko umrze wskutek aktu terroru bądź sabotażu. Ubezpieczenie szkolne 2023 Compensy gwarantuje Ci również 200 złotych jeśli Twoje dziecko zostanie pogryzione przez psa lub kota, użądlone czy też ukąszone przez żmiję. Dostaniesz też do 400 PLN zwrotu kosztów korepetycji jeśli wskutek nieszczęśliwego wypadku dziecko nie mogło chodzić do szkoły przez co najmniej 7 dni. Taką samą kwotę, czyli do 400 złotych, dostaniesz zwrotu kosztów korepetycji na pomoc psychologiczną dla Twojego wychowanka po nieszczęśliwym wypadku z polisy Compensy którą oferuje nasze NNW szkolne porównanie. Polisa Compensy z naszej ubezpieczenie dziecka porównywarka zapewni Ci świadczenie po nieszczęśliwym wypadku Twojego dziecka nawet jeśli nie doszło do żadnego następstwa. Wynosi ono 150 złotych bez względu na wybrany wariant ubezpieczenia. Compensa pokrywa też koszta operacji plastycznej po wypadku nawet do 10 tysięcy złotych w zależności od wybranego wariantu w ubezpieczenie dziecka porównywarka. Ubezpieczyciel gwarantuje Ci też między 4 a 8 tysięcy za koszty leczenia po nieszczęśliwym wypadku również w zależności który wariant ubezpieczenia wybierzesz. Dodatkowo, możesz też dostać jednorazowe świadczenie za leczenie szpitalne po nieszczęśliwym wypadku między tysiąc a trzy tysiące złotych. Mamy też ubezpieczenie na kwotę między 4 tysiące a 8 tysięcy złotych na zwrot kosztów wypożyczenia oraz nabycia 242 różnych środków specjalnych – ich lista załączona tutaj. Masz też ubezpieczenie na uszkodzenie sprzętu medycznego na kwotę 500 złotych. NNW z Compensy z oferty naszego ubezpieczenie dziecka porównywarka oferuje też 35 złotych dziennie za pobyt w szpitalu z powodu choroby – maksymalnie do 500 złotych, czyli świadczenie będzie wypłacane przez maksymalnie 14 dni. Jeśli rodzic bądź opiekun prawny ubezpieczonego dziecka umrze w następstwie nieszczęśliwego wypadku w trakcie trwania ubezpieczenia to otrzymacie świadczenie w wysokości 10 tysięcy złotych. Ostatnim świadczeniem które gwarantuje NNW Compensy oferowane przez ubezpieczenie dziecka porównywarka jest pomoc informatyczna serwisu iMe. Ubezpieczenie nnw szkolne 2023 dla dziecka można też wykupić w naszym biurze. Jeśli jesteś zainteresowany zapraszamy do kontaktu.

Podsumowanie NNW szkolne porównanie

Więc którą ofertę powinniśmy wybrać? Jeśli ciężko Państwu samodzielnie wybrać spośród wymienionych ofert spieszymy z pomocą. Jeśli zależy Wam na jak najwyższej sumie ubezpieczania dobrym wyborem będzie Concordia, ponieważ dla dziecka nie uprawiającego sportu maksymalna suma ubezpieczenia to 100.000 złotych. Jednak jeśli dziecko uprawia sport to w Concordii najwyższa możliwa do wyboru suma ubezpieczenia to jedynie 50.000 złotych. Dla dzieci uprawiających sport największą sumę ubezpieczenia oferuje Generali, gdyż dla wszystkich dzieci, bez względu na to czy uprawiają sport czy nie oferowana jest suma ubezpieczenia nawet do 75.000 złotych! Jeśli jednak nie kierujemy się tylko wyłącznie sumą ubezpieczenia, a bardziej jego zakresem (co my proponujemy) to najszerszy i najbardziej optymalny zakres ma oferta Generali. Tak to z grubsza wygląda, gdy wybieramy NNW szkolne 2023.

NNW szkolne porównanie jest nieustannie aktualizowane w związku z czym nie musisz obawiać się o aktualność oferty – przedstawiamy najlepsze dostępne ubezpieczenie szkolne 2023 dostępne w tym momencie.

Jedna z polis NNW dostępnych na ubezpieczenie dziecka porównywarka działa na na COVID-19

Jeśli zdecydujesz się wybrać ofertę Generali otrzymasz od swojego ubezpieczyciela ochronę na wypadek zachorowania na koronawirusa. Jeśli Twój wychowanek trafi do szpitala i będzie tam przebywać co najmniej dwa dni, to w zależności od wybranego wariantu otrzymasz jednorazowo 200, 300, 400 lub 500 złotych. Dodatkowo, jeśli Twoje dziecko trafi na OIOM dostaniesz dodatkowe, niezależne od tego za co najmniej dwudniową hospitalizację świadczenie w takiej samej wysokości jak tamto świadczenie.

Co obejmuje ubezpieczenie szkolne 2023?

Wszystko zależy od oferty konkretnego ubezpieczyciela. Każdy ubezpieczyciel ma inną ofertę i nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Aby poznać bliżej ofertę każdego z ubezpieczycieli wejdź na tę stronę i zapoznaj się z NNW szkolne porównanie.

Czy ubezpieczenie szkolne 2023 działa również w wakacje?

Tak, działa ono cały rok od dnia zawarcia polisy. Oczywiście nie jest tak w przypadku każdej polisy, jednakże jeśli wejdziesz na tę stronę to każde ubezpieczenie szkolne które podsunie Ci nasze porównanie będzie działało cały rok, chyba że zdecydujesz się na inny okres trwania polisy – jest to możliwe np. w Concordii.

Gdzie kupić ubezpieczenie szkolne 2023?

Możesz to zrobić w wielu towarzystwach. Najlepsze oferty przygotowały jednak cztery z nich: Generali, Concordia, Compensa i Proama. Wejdź na tę stronę i sam przekonaj się która oferta jest dla Ciebie najbardziej korzystna, w wyborze które NNW szkolne wybrać pomoże Ci porównanie dostępne u nas.

Czy ubezpieczenie szkolne 2023 obejmuje też pobyt w szpitalu?

Oczywiście, choć od ubezpieczyciela zależą dodatkowe czynniki, na przykład jeden ubezpieczyciel wypłaca środki za pobyt w szpitalu w wyniku choroby, a inny wypłaca pieniądze za hospitalizację będącą następstwem nieszczęśliwego wypadku. Możliwość przekonania się w jakiej sytuacji ubezpieczenie szkolne obejmuje hospitalizację daje Ci nasze porównanie.

Kiedy kończy się polisa zawarta przez ubezpieczenie dziecka porównywarka?

U większości ubezpieczycieli wygląda to tak, że polisa jest na rok, również na okres wakacji. Polisa działa więc cały rok od momentu zawarcia polisy. Są jednak wyjątki – w Concordii sam wybierasz okres ubezpieczenia. Może to być od jednego dnia do całego roku. Warto jednak wybrać to ubezpieczenie które nie dosyć, że będzie działać cały rok, to ubezpieczyciel jeszcze przypomni Ci o wznowieniu polisy dla Twojego dziecka po roku. Ubezpieczenie dziecka porównywarka daje Ci możliwość zawarcia takiej polisy – jest to oferta Generali. Jeśli użyjesz kod pośrednika bezpieczny.pl 02055 przy wyborze tej polisy to oprócz zniżki 10% na polisę dostaniesz też za rok przypomnienie o kończącym się okresie ochrony ubezpieczeniowej dla Twojego dziecka.

Czy warto jest zawrzeć polisę przez ubezpieczenie dziecka porównywarka?

Jak najbardziej! Ubezpieczenie dziecka porównywarka jest wyposażona w 4 najlepsze oferty na ubezpieczenie dziecka w szkole. Są to oferty Generali, Compensy, Concordii i Proamy. Najlepszą w 99 procentach przypadków, najciekawszą ofertę ma Generali. Ubezpieczenie dziecka w szkole od Generali kupisz 10% taniej przy użyciu ubezpieczenie dziecka porównywarka jeśli użyjesz przy zakupie kod 02055.

Ubezpieczenie dziecka w szkole a śmierć rodzica

Ubezpieczenie dziecka porównywarka ma ofertę dla osób, które chciałyby aby ubezpieczenie dziecka w szkole obejmowało swoim zakresem śmierć rodzica. Tak na prawdę każda z naszych ofert gwarantuje pieniądze za śmierć rodzica ubezpieczonego dziecka. Świadczenie w takiej sytuacji oferuje Generali – tylko jeśli rodzic zginął w nieszczęśliwym wypadku do 2 tysięcy złotych, Concordia – również tylko dotyczy to zgonu w nieszczęśliwym wypadku tym razem do 5 tysięcy złotych, w Proamie też do 5 tysięcy złotych również tylko wskutek nieszczęśliwego wypadku oraz w Compensie 10 tysięcy złotych ale też tylko w następstwie nieszczęśliwego wypadku.

Pobyt w szpitalu wskutek nieszczęśliwego wypadku i wskutek choroby jest dostępne w ubezpieczenie dziecka porównywarka

NNW szkolne dostępne w ubezpieczenie dziecka porównywarka gwarantują też świadczenia za pobyt dziecka w szpitalu

Praktycznie każda z dostępnych ofert w ubezpieczenie dziecka porównywarka oferuje świadczenia za pobyt ubezpieczonego dziecka w szpitalu, każdy ubezpieczyciel ma jednak trochę inną ofertę. Generali płaci za pobyt w szpitalu wskutek nieszczęśliwego wypadku już od pierwszego dnia i świadczenie za pobyt w szpitalu wynosi między 20 a 100 złotych dziennie w zależności od wybranego wariantu. Takie świadczenie jest wypłacane maksymalnie 180 dni a więc w najdroższym wariancie dostaniesz maksymalnie 18 tysięcy złotych za pobyt w szpitalu wskutek nieszczęśliwego wypadku. Inaczej ma się sprawa jeśli chodzi o pobyt w szpitalu wskutek choroby. Tutaj NNW szkolne z Generali gwarantuje jednorazowe świadczenie za pobyt w szpitalu z powodu choroby trwający co najmniej 5 dni. Świadczenie to ma wysokość, również w zależności od wariantu między 200 a 500 złotych polskich. Jest ono wypłacane maksymalnie 2 razy w roku, czyli w najdroższym wariancie za pobyt w szpitalu wskutek choroby Generali może zapewnić do tysiąca PLN. Kolejnym towarzystwem oferowanym przez ubezpieczenie dziecka porównywarka jest Concordia. Tutaj mamy do czynienia z polisą którą klient może zaprojektować w całości sam a nie wybierać spośród paru dostępnych w ubezpieczenie dziecka porównywarka pakietów. W związku z tym możesz zdecydować się na maksymalną sumę ubezpieczenia od pobytu w szpitalu po wypadku która wynosi w Concordii 30 tysięcy złotych albo nie brać tego ubezpieczenia wcale. Za każdy dzień pobytu w szpitalu wskutek wypadku przysługuje 1% sumy ubezpieczenia, a więc wybierając najwyższą sumę ubezpieczenia jaką ubezpieczenie dziecka porównywarka oferuje w Concordii dostajesz 300 złotych za każdy dzień pobytu w szpitalu. Jest jednak pewien haczyk – świadczenie w Concordii zostanie wypłacone tylko wtedy jeśli ubezpieczone dziecko przebywa w szpitalu co najmniej trzy dni. NNW szkolne Concordii nie zagwarantuje Ci jednak świadczenia za hospitalizację dziecka związanego z chorobą. Kolejną ofertą ubezpieczenie dziecka porównywarka jest polisa z Proamy. Tu jeśli chodzi o pobyt w szpitalu związany z nieszczęśliwym wypadkiem (który również musi trwać co najmniej 3 dni) suma ubezpieczenia w zależności od wariantu wynosi od 4 do 10 tysięcy złotych. W Proamie oddzielną kategorią jest pobyt w szpitalu wskutek zatrucia pokarmowego i tutaj suma ubezpieczenia wynosi od 1000 do 3 tysięcy złotych, a pobyt w szpitalu musi wynosić co najmniej 2 dni by świadczenie zostało wypłacone. Za pobyt w szpitalu wskutek choroby jest świadczenie tylko w najdroższym wariancie ubezpieczenia i wynosi ono 300 złotych. Zostanie wypłacone pod warunkiem, że pobyt w szpitalu ubezpieczonego dziecka trwał co najmniej 7 dni. Ostatnią ofertą w ubezpieczenie dziecka porównywarka jest NNW szkolne z Compensy. W Compensie za pobyt w szpitalu wskutek nieszczęśliwego wypadku przysługuje jednorazowe świadczenie i wynosi ono w zależności od wybranego wariantu cenowego ubezpieczenia między tysiąc a 3 tysiące złotych. Za pobyt w szpitalu wskutek choroby jest natomiast wypłacane świadczenie za każdy dzień pobytu w szpitalu w wysokości 35 złotych za dzień bez względu na wariant ubezpieczenia. Widzimy więc tu odwrotną sytuację w porównaniu do innych ubezpieczeń oferowanych przez ubezpieczenie dziecka porównywarka – jednorazowe świadczenie za hospitalizację po nieszczęśliwym wypadku i świadczenie dzienne za hospitalizację w wyniku choroby.

Kolejnym ubezpieczycielem oferującym atrakcyjną ofertą w ubezpieczenie dziecka porównywarka jest Wiener

Ten ubezpieczyciel oferuje sumę ubezpieczenia NNW w 5 wariantach: 10, 20, 30, 40 i 50 tysięcy złotych. Najlepiej oczywiście wybrać sumę 50 tysięcy złotych, gdyż po prostu jest to najwyższa suma, a jak dobrze wiadomo – im większa suma ubezpieczenia tym większe świadczenia, co wynika z prostej matematyki i tego jak skonstruowane są ubezpieczenia NNW. Tu załączamy tabelę procentowego uszczerbku na zdrowiu, z której można wywnioskować ile procent sumy ubezpieczenia przysługiwać będzie rodzicowi ubezpieczonego dziecka za konkretny uraz. Wysokość dziennego świadczenia podczas pobytu ubezpieczonego dziecka w szpitalu w związku z następstwem nieszczęśliwego wypadku bądź z chorobą może wynosić 20, 40 albo 80 złotych. Na jednej polisie może być ubezpieczonych od 1 do nawet 9 dzieci. W najlepszym wariancie możesz dostać nawet 15 tysięcy złotych na pokrycie kosztów leczenia następstw nieszczęśliwego wypadku dziecka. Możesz też dostać bonusowe świadczenie 100 złotych za ból doznany przez Twojego wychowanka wskutek następstwa nieszczęśliwego wypadku. Za śmierć dziecka spowodowaną wypadkiem komunikacyjnym w najdroższym wariancie dostaniesz 25 tysięcy PLN, w tym wariancie otrzymasz też 4 tysiące złotych jeśli umrze któryś z rodziców bądź opiekunów prawnych (to świadczenie jest wypłacane tylko raz, nieważne czy umarł jeden czy oboje rodziców, ale wystarczy, że umrze jeden rodzic). Polisa od towarzystwa ubezpieczeniowego Wiener, oferowana przez ubezpieczenie dziecka porównywarka w najszerszym wariancie może zagwarantować Ci też 1000 złotych, jeśli u dziecka w czasie trwania ochrony ubezpieczeniowej zostanie wykryte poważne zachorowanie lub będzie potrzeba przeprowadzenia operacji chirurgicznej w związku z chorobą lub nieszczęśliwym wypadkiem. Warto zapoznać się z ogólnymi warunkami tego ubezpieczenia.

4.7/5 - (20 votes)