Ubezpieczenie dziecka porównywarka – ubezpieczenie szkolne 2020

Ostatnia aktualizacja w dniu

Generali

Nasze NNW szkolne porównanie preferuje ofertę Generali

 • Suma ubezpieczenia 12.000 - 50.000 PLN
 • 10% taniej z kodem 02055
 • do 1500 złotych za ugryzienie kleszcza
 • Wyczynowe uprawianie sportu w zakresie
Kup teraz

Concordia

NNW szkolne porównanie w Promax proponuje również Concordię

 • Suma ubezpieczenia 5.000 - 100.000 PLN
 • 15% taniej z kodem 089189A
 • Możliwość rozszerzenia o wyczynowe uprawianie sportu ale wtedy maksymalna suma ubezpieczenia to 50.000 PLN
 • Możliwość skomponowania własnej polisy a nie jak w pozostałych towarzystwach wybranie jednego z gotowych pakietów
 • 538 operacji chirurgicznych
Kup teraz

Proama

Ubezpieczenie dziecka porównywarka da Ci też ubezpieczenie z Proamy

 • Suma ubezpieczenia 10.000 - 50.000 PLN
 • 1500 złotych na koszty odbudowy stomatologicznej
 • I wiele innych
Kup teraz

Compensa

Ubezpieczenie dziecka porównywarka oferuje polisę od Compensy

 • Suma ubezpieczenia 30.000 - 60.000 PLN
 • 5.000 PLN za zaginięcie dziecka na akcję poszukiwawczą
 • Nawet 30.000 PLN za uszczerbek na zdrowiu wskutek aktu terroru
 • I wiele innych
Kup teraz

NNW szkolne porównanie w internecie jest szczególnie potrzebne w roku 2020

W dobie panującej pandemii może być trudno ubezpieczyć dziecko w szkole – mogą być wprowadzone obostrzenia dotyczące obrotu gotówką i tak dalej. Zwykle wychowawczyni zbierała gotówkę od rodziców – dzisiaj może się okazać, że kadra nauczycielska powie Wam na e-wywiadówce rozpoczynającej rok szkolny, oczywiście na Zoom’ie, żebyście wpisali w wyszukiwarkę coś w stylu “NNW szkolne porównywarka” i sami znaleźli ubezpieczenie szkolne 2020 dla swojego dziecka. Mamy nadzieję, że nasze NNW szkolne porównanie pomoże Ci znaleźć najlepszą ofertę dla Ciebie i dla Twojego dziecka.

Zaczął się nowy rok szkolny, a wraz z nim nowe wyzwania przez uczniami i ich rodzicami 🙂
Niektóre dzieci pierwszy raz pójdą do żłobka, inne do przedszkola, zerówki, czy pierwszej klasy. Dla części uczniów to będzie ostatni rok liceum, który zakończy się maturą, a 19-stolatków w październiku zaczynają się studia 😉 Niech ten czas będzie dla wszystkich dzieci, uczniów i studentów bezpieczny i mija w zdrowiu. W razie problemów warto mieć polisę następstw nieszczęśliwych wypadków. NNW szkolne 2020 najlepsze dla małych piłkarzy
Zwyczajowo wybór ubezpieczenia NNW dla dziecka pozostawiamy szkołom, lub radom rodziców i ubezpieczamy dzieci w szkole kupując NNW szkolne. Zazwyczaj niestety nauczyciele, którzy zajmują się zbieraniem składek, nie wiedzą nawet na jaką sumę ubezpieczenia są ubezpieczone dzieci, oraz jaki jest zakres ochrony w ramach polisy NNW szkolnego.
Tymczasem wcale nie musisz ubezpieczać dziecka w szkole i możesz samodzielnie wybrać polisę odpowiadającą Twoim potrzebom. Jeśli skorzystasz z NNW szkolne porównanie na tej stronie możesz sam wybrać najlepszą ofertę dla swojego dziecka.

Jakie NNW szkolne 2020 roku wciskają nam w szkołach?

Zazwyczaj nnw dla dzieci kupowane w szkole, przedszkolu, lub na uczelni, ma bardzo niska sumę ubezpieczenia – na przykład 10 000 zł, co daje w razie złamań za 1% uszczerbku na zdrowiu jedynie 100 zł świadczenia. Dodatkowo zdarzenia, które nie powodują trwałego uszczerbku na zdrowiu, zazwyczaj nie są wcale objęte ochroną. W wyniku tego jeśli nie dojdzie do złamania kości, lub przerwania ciągłości skóry w wyniku rozcięcia, gdy trzeba założyć szwy, nie można liczyć na żadne odszkodowanie dla dziecka. W ubezpieczeniach indywidualnych jest za to zupełnie inaczej. Rodzic sam decyduje jak chce chronić swoją pociechę, wybiera zakres ochrony dobrany do potrzeb, a ubezpieczenie NNW może wykupić nawet na sumę ubezpieczenia 100 000 zł gdzie za 1% można dostać 1000 zł. Takie polisy znajdziesz tutaj, w NNW szkolne porównanie. Większość polis można też rozszerzyć o świadczenie za pobyt w szpitalu spowodowany wypadkiem, lub chorobą. Dziecko jest pod ochroną ubezpieczeniową 24h/7/365 niezależnie czy jest w szkole, czy w domu, czy może spędza czas z kolegami na podwórku, czy uczestniczy w zajęciach pozaszkolnych. Poza tym polisa może działać też w wypadku poważnego zachorowania (na przykład nowotwór, cukrzyca itp), i wspomóc finansowo rodziców w razie operacji dziecka.
To nie jedyne różnice. Ofert jest bardzo dużo i dlatego trzeba dokładnie przeanalizować, jaką chcemy mieć ochronę. Generalnie zdecydowanie polecam NNW szkolne 2020 kupowane indywidualnie. Poniżej przykładowe zakresy ochrony NNW szkolnego 2020 dla dzieci w roku szkolnym 2020/2021 – mamy oferty z Generali i Proama, Concordia i Compensa – w każdej firmie jest kilka wariantów różniących się zakresem i ceną.

NNW szkolne porównanie najlepszych dostępnych ofert w roku szkolnym 2020/2021

Oferta 1
NNW szkolne 2020 / 2021 w Generali dostępne jest pod tym adresem – polisę można kupić online. W każdym z wariantów jest rozszerzenie o sport dla dzieci uczęszczających na zajęcia sportowe szkolne i pozaszkolne. Suma ubezpieczenia waha się pomiędzy 12 a 50 tysięcy złotych. Nawet 2.000 PLN za wykrycie poważnego zachorowania. Do 1.500 PLN za ugryzienie przez kleszcza. Wraz z kodem 02055 kupisz polisę 10% taniej.

NNW szkolne 2020 oferowane przez Generali

Bardzo polecam to ubezpieczenie, dlatego, że można ubezpieczyć dziecko już od urodzenia, polisa chroni dziecko na całym świecie, i ważne, że w zakresie jest sport bez dodatkowych rozszerzeń.

Oferta 2
NNW szkolne 2020 / 2021 w Concordii – wystarczy wejść w linka – polisę można kupić zdalnie. Atutem jest bardzo wysoka suma ubezpieczenia aż 100 000 zł – dlatego za 1% jest świadczenie w wysokości 1000 zł! Nawet 300 złotych za każdy dzień spędzony w szpitalu po wypadku (minimum trzy dni by świadczenie zostało wypłacone), do 5 tysięcy złotych za jedną z 538 operacji chirurgicznych, zwrot kosztów korepetycji i wiele więcej. Polisę kupisz 15% taniej z kodem 089189A.

Ubezpieczenie szkolne 2020 oferowane w Concordii dostępne w naszym NNW szkolne porównanie oferuje do 100.000 PLN za śmierć dziecka w nieszczęśliwym wypadku i do 200 tysięcy PLN za zgon dziecka w wypadku komunikacyjnym. Za śmierć rodzica ubezpieczonego w wypadku ubezpieczenie szkolne 2020 od Concordii może zagwarantować nawet 5 tysięcy złotych. NNW szkolne porównanie oferuje polisę od Concordii która zapewni nawet 500 PLN za każdy dzień śpiączki ubezpieczonego dziecka po wypadku. Ubezpieczenie szkolne 2020 od Concordii oferowane przez ubezpieczenie dziecka porównywarka pokryje też koszty leczenia stomatologicznego, koszty zakupionych środków opatrunkowych oraz leczniczych do nawet 30 tysięcy złotych. Do 30 tysięcy PLN zostaną też pokryte wydatki na pobyt w sanatorium, czy transportu dziecka do szpitala. Również do 30.000 PLN ubezpieczenie szkolne 2020 pokryje koszty wypożyczenia, zakupu lub naprawy protez bądź wózka inwalidzkiego czy operacji plastycznych po wypadku. Polisa Concordii oferowana przez ubezpieczenie dziecka porównywarka udostępnia też pakiet Żak, czyli pakiet który zwraca koszt korepetycji, zakupu materiałów edukacyjnych i kosztów leczenia w przypadku pogryzienia przez psa. Ubezpieczenie dziecka porównywarka udostępnia Ci polisę od Concordii która do nawet 5 tysięcy złotych na powypadkowe wizyty u specjalistów, na zabiegi rehabilitacyjne oraz badań zleconych przez lekarza, o ile nie zostały one zrefundowane przez ubezpieczenie zdrowotne bądź społeczne. Polisa pokrywa jednak tylko koszty poniesione na terytorium Rzeczypospolitej.

NNW szkolne 2020 oferowane przez Concordię

Oferta 3
NNW szkolne 2020 / 2021 od Proamy. Suma ubezpieczenia pomiędzy 10 a 50 tysięcy złotych. Nawet 10.000 złotych za pobyt w szpitalu, 3.000 PLN za czasową niezdolność do nauki.

Nasze NNW szkolne porównanie oferuje ubezpieczenie szkolne 2020 od Proamy gwarantującą nawet 55.000 PLN za śmierć dziecka, ubezpieczenie od oparzeń i odmrożeń na sumę nawet 10.000 PLN i wiele innych. Wystarczy kliknąć na poniższą tabelkę aby się przekonać.

Tabelka opisująca ofertę proamy z ubezpieczenie dziecka porównywarka

Ubezpieczenie dziecka porównywarka oferuje ubezpieczenie szkolne 2020 od Proamy które gwarantuje dodatkowe świadczenie za śmierć ubezpieczonego dziecka w wypadku komunikacyjnym nawet 25 tysięcy złotych, więc w sumie za zgon dziecka wskutek wypadku komunikacyjnego możesz dostać aż 80 tysięcy złotych. Maksymalna suma ubezpieczenia to 50 tysięcy złotych, jednak obowiązuje tu trochę inny system wypłacania świadczeń niż u innych ubezpieczycieli. Polisa od Proamy oferowana przez ubezpieczenie dziecka porównywarka ma takie coś jak współczynnik progresji. Jeśli w tabeli urazów dołączone dołączonej do ubezpieczenie szkolne 2020 Proamy oferowanego prze ubezpieczenie dziecka porównywarka jest za dany uszczerbek do 25% sumy ubezpieczenia to współczynnik progresji wynosi 1, co oznacza, że świadczenie obliczamy normalnie, tak jakby nie było współczynnika progresji. Jeśli za dany uszczerbek przysługuje ponad 25% sumy ubezpieczenia do 50% SU to współczynnik progresji wynosi 1.5%. Wtedy mnożymy sumę ubezpieczenia przez na przykład 45% a wynik jeszcze przez półtora i wychodzi nam świadczenie jakie dostaniemy od Proamy z polisy kupionej za pośrednictwem ubezpieczenie dziecka porównywarka. Dla uszczerbków dla których przysługuje między 51% a 65% sumy ubezpieczenia współczynnik progresji wynosi 2, 66% a 85% współczynnik to 2.5, a jeśli więcej niż 85% to współczynnik wynosi 3. To znaczy, że jeśli suma ubezpieczenia to 50 tysięcy złotych, to za uszczerbek za który przysługuje 100% sumy ubezpieczenia dostaniesz 150 tysięcy PLN.

Ubezpieczenie dziecka porównywarka od Proamy i jego współczynnik progresji

Ubezpieczenie szkolne 2020 od Proamy kupione przy użyciu tego ubezpieczenie dziecka porównywarka zapewni do 10 tysięcy złotych na zakup środków pomocniczych i przedmiotów ortopedycznych. Do dziesięciu tysięcy możesz też otrzymać na pokrycie kosztów leczenia zaleconego przez lekarza. Również do dziesięciu tysięcy dostaniesz na pokrycie kosztów operacji plastycznej po wypadku oraz kolejne dziesięć tysięcy złotych na koszty rehabilitacji po wypadku. Polisa Proamy oferowana przez ubezpieczenie dziecka porównywarka gwarantuje do 3 tysięcy złotych na pobyt w szpitalu co najmniej 2 dni wskutek zatrucia pokarmowego. Masz zagwarantowane też do 750 PLN za wstrząs mózgu. Polisa oferowana przez ubezpieczenie dziecka porównywarka da Ci również do tysiąca złotych na uciążliwe leczenie następstwa nieszczęśliwego wypadku. Dostajesz tysiąc pięćset złotych na powypadkową odbudowę stomatologiczną, do 300 złotych za pogryzienie dziecka przez zwierzęta. W najdroższym wariancie polisa od Proamy z ubezpieczenie dziecka porównywarka zagwarantuje Twojemu dziecku 5 tysięcy PLN za śmierć rodzica lub obojga rodziców w nieszczęśliwym wypadku. Do 3 tysięcy dostaniecie za zdiagnozowanie sepsy u dziecka. W najdroższym wariancie dostaniesz też 300 złotych za pobyt w szpitalu wskutek choroby, ale tylko jeśli trwało to co najmniej 7 dni. Ubezpieczenie dziecka porównywarka oferuje polisę z Proamy która w najdroższym wariancie daje Ci 3 tysiące złotych za czasową niezdolność do nauki – świadczenie jest wypłacane od 1 dnia jeśli mamy do czynienia z leczeniem szpitalnym bądź od 15 dnia w przypadku leczenia ambulatoryjnego. Dostaniesz też między 10 a 20 tysięcy złotych za uraz niepowodujący trwałego uszczerbku na zdrowiu, czyli zwichnięcie, złamanie, skręcenie i tym podobne.

Oferta 4

NNW szkolne 2020 oferuje też oczywiście Compensa, możesz je kupić tutaj. Mamy do wyboru sumę ubezpieczenia pomiędzy 30 a 60 tysięcy złotych, 5000 złotych na poszukiwanie dziecka w przypadku jego zaginięcia, nawet 30.000 złotych za uszczerbek na zdrowiu wskutek aktów terroru i wiele więcej. Kliknij poniższą tabelkę aby ją powiększyć.

Ubezpieczenie szkolne 2020 od Compensy prezentowane w tym NNW szkolne porównanie gwarantuje do nawet 8 tysięcy złotych zwrotu kosztów rehabilitacji po wypadku. Oferuje też do 5.000 PLN za wykrycie poważnego zachorowania ubezpieczonego ucznia. Polisa od Compensy oferowana przez nasz ubezpieczenie szkolne porównanie daje Ci nawet 100 tysięcy PLN za śmierć dziecka w następstwie nieszczęśliwego wypadku. Jeszcze więcej możesz dostać za zgon dziecka w następstwie nieszczęśliwego wypadku komunikacyjnego – nawet 150 tysięcy PLN! Tak samo wysokie świadczenie dostaniesz jeśli Twoje dziecko umrze wskutek aktu terroru bądź sabotażu. Ubezpieczenie szkolne 2020 Compensy gwarantuje Ci również 200 złotych jeśli Twoje dziecko zostanie pogryzione przez psa lub kota, użądlone czy też ukąszone przez żmiję. Dostaniesz też do 400 PLN zwrotu kosztów korepetycji jeśli wskutek nieszczęśliwego wypadku dziecko nie mogło chodzić do szkoły przez co najmniej 7 dni. Taką samą kwotę, czyli do 400 złotych, dostaniesz zwrotu kosztów korepetycji na pomoc psychologiczną dla Twojego wychowanka po nieszczęśliwym wypadku z polisy Compensy którą oferuje nasze NNW szkolne porównanie. Polisa Compensy z naszej ubezpieczenie dziecka porównywarka zapewni Ci świadczenie po nieszczęśliwym wypadku Twojego dziecka nawet jeśli nie doszło do żadnego następstwa. Wynosi ono 150 złotych bez względu na wybrany wariant ubezpieczenia. Compensa pokrywa też koszta operacji plastycznej po wypadku nawet do 10 tysięcy złotych w zależności od wybranego wariantu w ubezpieczenie dziecka porównywarka. Ubezpieczyciel gwarantuje Ci też między 4 a 8 tysięcy za koszty leczenia po nieszczęśliwym wypadku również w zależności który wariant ubezpieczenia wybierzesz. Dodatkowo, możesz też dostać jednorazowe świadczenie za leczenie szpitalne po nieszczęśliwym wypadku między tysiąc a trzy tysiące złotych. Mamy też ubezpieczenie na kwotę między 4 tysiące a 8 tysięcy złotych na zwrot kosztów wypożyczenia oraz nabycia 242 różnych środków specjalnych – ich lista załączona tutaj. Masz też ubezpieczenie na uszkodzenie sprzętu medycznego na kwotę 500 złotych. NNW z Compensy z oferty naszego ubezpieczenie dziecka porównywarka oferuje też 35 złotych dziennie za pobyt w szpitalu z powodu choroby – maksymalnie do 500 złotych, czyli świadczenie będzie wypłacane przez maksymalnie 14 dni. Jeśli rodzic bądź opiekun prawny ubezpieczonego dziecka umrze w następstwie nieszczęśliwego wypadku w trakcie trwania ubezpieczenia to otrzymacie świadczenie w wysokości 10 tysięcy złotych. Ostatnim świadczeniem które gwarantuje NNW Compensy oferowane przez ubezpieczenie dziecka porównywarka jest pomoc informatyczna serwisu iMe.

NNW szkolne 2020 oferowane przez Compensę

Ubezpieczenie nnw szkolne 2020 dla dziecka można też wykupić w naszym biurze. Jeśli jesteś zainteresowany zapraszamy do kontaktu.

Podsumowanie NNW szkolne porównanie

Więc którą ofertę powinniśmy wybrać? Jeśli ciężko Państwu samodzielnie wybrać spośród wymienionych ofert spieszymy z pomocą. Jeśli zależy Wam na jak najwyższej sumie ubezpieczania dobrym wyborem będzie Concordia, ponieważ dla dziecka nie uprawiającego sportu maksymalna suma ubezpieczenia to 100.000 złotych. Jednak jeśli dziecko uprawia sport to w Concordii najwyższa możliwa do wyboru suma ubezpieczenia to jedynie 50.000 złotych. Dla dzieci uprawiających sport największą sumę ubezpieczenia oferuje Generali, gdyż dla wszystkich dzieci, bez względu na to czy uprawiają sport czy nie oferowana jest suma ubezpieczenia nawet do 75.000 złotych! Jeśli jednak nie kierujemy się tylko wyłącznie sumą ubezpieczenia, a bardziej jego zakresem (co my proponujemy) to najszerszy i najbardziej optymalny zakres ma oferta Generali. Tak to z grubsza wygląda, gdy wybieramy NNW szkolne 2020.

NNW szkolne porównanie jest nieustannie aktualizowane w związku z czym nie musisz obawiać się o aktualność oferty – przedstawiamy najlepsze dostępne ubezpieczenie szkolne 2020 dostępne w tym momencie.

NNW szkolne porównanie na razie nie oferuje ubezpieczenia od wirusa Covid-19

Niestety, w tym momencie na ubezpieczenie szkolne porównanie nie jest dostępna polisa która będzie obejmowała swym zakresem zarażenie koronawirusem, ale prawdopodobnie niedługo się to zmieni, na pewno przed wrześniem gdyż ubezpieczyciele będą chcieli przyciągnąć do siebie nowych klientów.

Co obejmuje ubezpieczenie szkolne 2020?

Wszystko zależy od oferty konkretnego ubezpieczyciela. Każdy ubezpieczyciel ma inną ofertę i nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Aby poznać bliżej ofertę każdego z ubezpieczycieli wejdź na tę stronę i zapoznaj się z NNW szkolne porównanie.

Czy ubezpieczenie szkolne 2020 działa również w wakacje?

Tak, działa ono cały rok od dnia zawarcia polisy. Oczywiście nie jest tak w przypadku każdej polisy, jednakże jeśli wejdziesz na tę stronę to każde ubezpieczenie szkolne które podsunie Ci nasze porównanie będzie działało cały rok, chyba że zdecydujesz się na inny okres trwania polisy – jest to możliwe np. w Concordii.

Gdzie kupić ubezpieczenie szkolne 2020?

Możesz to zrobić w wielu towarzystwach. Najlepsze oferty przygotowały jednak cztery z nich: Generali, Concordia, Compensa i Proama. Wejdź na tę stronę i sam przekonaj się która oferta jest dla Ciebie najbardziej korzystna, w wyborze które NNW szkolne wybrać pomoże Ci porównanie dostępne u nas.

Czy ubezpieczenie szkolne 2020 obejmuje też pobyt w szpitalu?

Oczywiście, choć od ubezpieczyciela zależą dodatkowe czynniki, na przykład jeden ubezpieczyciel wypłaca środki za pobyt w szpitalu w wyniku choroby, a inny wypłaca pieniądze za hospitalizację będącą następstwem nieszczęśliwego wypadku. Możliwość przekonania się w jakiej sytuacji ubezpieczenie szkolne obejmuje hospitalizację daje Ci nasze porównanie.

Kiedy kończy się polisa zawarta przez ubezpieczenie dziecka porównywarka?

U większości ubezpieczycieli wygląda to tak, że polisa jest na rok, również na okres wakacji. Polisa działa więc cały rok od momentu zawarcia polisy. Są jednak wyjątki – w Concordii sam wybierasz okres ubezpieczenia. Może to być od jednego dnia do całego roku. Warto jednak wybrać to ubezpieczenie które nie dosyć, że będzie działać cały rok, to ubezpieczyciel jeszcze przypomni Ci o wznowieniu polisy dla Twojego dziecka po roku. Ubezpieczenie dziecka porównywarka daje Ci możliwość zawarcia takiej polisy – jest to oferta Generali. Jeśli użyjesz kod pośrednika bezpieczny.pl 02055 przy wyborze tej polisy to oprócz zniżki 10% na polisę dostaniesz też za rok przypomnienie o kończącym się okresie ochrony ubezpieczeniowej dla Twojego dziecka.

Czy warto jest zawrzeć polisę przez ubezpieczenie dziecka porównywarka?

Jak najbardziej! Ubezpieczenie dziecka porównywarka jest wyposażona w 4 najlepsze oferty na ubezpieczenie dziecka w szkole. Są to oferty Generali, Compensy, Concordii i Proamy. Najlepszą w 99 procentach przypadków, najciekawszą ofertę ma Generali. Ubezpieczenie dziecka w szkole od Generali kupisz 10% taniej przy użyciu ubezpieczenie dziecka porównywarka jeśli użyjesz przy zakupie kod 02055.

Ubezpieczenie dziecka w szkole a śmierć rodzica

Ubezpieczenie dziecka porównywarka ma ofertę dla osób, które chciałyby aby ubezpieczenie dziecka w szkole obejmowało swoim zakresem śmierć rodzica. Tak na prawdę każda z naszych ofert gwarantuje pieniądze za śmierć rodzica ubezpieczonego dziecka. Świadczenie w takiej sytuacji oferuje Generali – tylko jeśli rodzic zginął w nieszczęśliwym wypadku do 2 tysięcy złotych, Concordia – również tylko dotyczy to zgonu w nieszczęśliwym wypadku tym razem do 5 tysięcy złotych, w Proamie też do 5 tysięcy złotych również tylko wskutek nieszczęśliwego wypadku oraz w Compensie 10 tysięcy złotych ale też tylko w następstwie nieszczęśliwego wypadku.

Pobyt w szpitalu wskutek nieszczęśliwego wypadku i wskutek choroby jest dostępne w ubezpieczenie dziecka porównywarka

NNW szkolne dostępne w ubezpieczenie dziecka porównywarka gwarantują też świadczenia za pobyt dziecka w szpitalu

Praktycznie każda z dostępnych ofert w ubezpieczenie dziecka porównywarka oferuje świadczenia za pobyt ubezpieczonego dziecka w szpitalu, każdy ubezpieczyciel ma jednak trochę inną ofertę. Generali płaci za pobyt w szpitalu wskutek nieszczęśliwego wypadku już od pierwszego dnia i świadczenie za pobyt w szpitalu wynosi między 20 a 100 złotych dziennie w zależności od wybranego wariantu. Takie świadczenie jest wypłacane maksymalnie 180 dni a więc w najdroższym wariancie dostaniesz maksymalnie 18 tysięcy złotych za pobyt w szpitalu wskutek nieszczęśliwego wypadku. Inaczej ma się sprawa jeśli chodzi o pobyt w szpitalu wskutek choroby. Tutaj NNW szkolne z Generali gwarantuje jednorazowe świadczenie za pobyt w szpitalu z powodu choroby trwający co najmniej 5 dni. Świadczenie to ma wysokość, również w zależności od wariantu między 200 a 500 złotych polskich. Jest ono wypłacane maksymalnie 2 razy w roku, czyli w najdroższym wariancie za pobyt w szpitalu wskutek choroby Generali może zapewnić do tysiąca PLN. Kolejnym towarzystwem oferowanym przez ubezpieczenie dziecka porównywarka jest Concordia. Tutaj mamy do czynienia z polisą którą klient może zaprojektować w całości sam a nie wybierać spośród paru dostępnych w ubezpieczenie dziecka porównywarka pakietów. W związku z tym możesz zdecydować się na maksymalną sumę ubezpieczenia od pobytu w szpitalu po wypadku która wynosi w Concordii 30 tysięcy złotych albo nie brać tego ubezpieczenia wcale. Za każdy dzień pobytu w szpitalu wskutek wypadku przysługuje 1% sumy ubezpieczenia, a więc wybierając najwyższą sumę ubezpieczenia jaką ubezpieczenie dziecka porównywarka oferuje w Concordii dostajesz 300 złotych za każdy dzień pobytu w szpitalu. Jest jednak pewien haczyk – świadczenie w Concordii zostanie wypłacone tylko wtedy jeśli ubezpieczone dziecko przebywa w szpitalu co najmniej trzy dni. NNW szkolne Concordii nie zagwarantuje Ci jednak świadczenia za hospitalizację dziecka związanego z chorobą. Kolejną ofertą ubezpieczenie dziecka porównywarka jest polisa z Proamy. Tu jeśli chodzi o pobyt w szpitalu związany z nieszczęśliwym wypadkiem (który również musi trwać co najmniej 3 dni) suma ubezpieczenia w zależności od wariantu wynosi od 4 do 10 tysięcy złotych. W Proamie oddzielną kategorią jest pobyt w szpitalu wskutek zatrucia pokarmowego i tutaj suma ubezpieczenia wynosi od 1000 do 3 tysięcy złotych, a pobyt w szpitalu musi wynosić co najmniej 2 dni by świadczenie zostało wypłacone. Za pobyt w szpitalu wskutek choroby jest świadczenie tylko w najdroższym wariancie ubezpieczenia i wynosi ono 300 złotych. Zostanie wypłacone pod warunkiem, że pobyt w szpitalu ubezpieczonego dziecka trwał co najmniej 7 dni. Ostatnią ofertą w ubezpieczenie dziecka porównywarka jest NNW szkolne z Compensy. W Compensie za pobyt w szpitalu wskutek nieszczęśliwego wypadku przysługuje jednorazowe świadczenie i wynosi ono w zależności od wybranego wariantu cenowego ubezpieczenia między tysiąc a 3 tysiące złotych. Za pobyt w szpitalu wskutek choroby jest natomiast wypłacane świadczenie za każdy dzień pobytu w szpitalu w wysokości 35 złotych za dzień bez względu na wariant ubezpieczenia. Widzimy więc tu odwrotną sytuację w porównaniu do innych ubezpieczeń oferowanych przez ubezpieczenie dziecka porównywarka – jednorazowe świadczenie za hospitalizację po nieszczęśliwym wypadku i świadczenie dzienne za hospitalizację w wyniku choroby.