Ubezpieczenie na życie bez karencji na śmierć

Ostatnia aktualizacja w dniu

ubezpieczenie na zycie do 60 lat 1 - Ubezpieczenie na życie bez karencji na śmierć
Policz online i kup 10% taniej z kodem 02055
ubezpieczenie na zycie powyzej 60 lat 1 - Ubezpieczenie na życie bez karencji na śmierć
Policz online i kup 10% taniej z kodem 02055

Karencja to okres przez który nie może dojść do danego zdarzenia ubezpieczeniowego, a jeśli do niego dojdzie to nie dostaniesz pieniędzy. Karencją może być objęte wiele zdarzeń – śmierć, samobójstwo, urodzenie dziecka i tak dalej. Ubezpieczenie na życie bez karencji na śmierć oferuje Generali. Możesz je kupić online klikając w jeden z powyższych przycisków. Pamiętaj zapłacić pierwszą składkę z własnego konta bankowego, ponieważ kiedy kupujesz ubezpieczenie na życie bez karencji na śmierć potrzebne jest potwierdzenie Twojej tożsamości, którą potwierdza Krajowa Izba Rozliczeniowa sprawdzając do kogo należy konto bankowe z którego opłacono składkę. Nie możesz więc zapłacić z konta żony, męża, syna czy kogokolwiek innego ponieważ wtedy będziesz wydłużał cały proces autoryzacji Twojej tożsamości, który może potrwać nawet cały miesiąc.

Ubezpieczenie na życie bez karencji na śmierć

Indywidualne ubezpieczenie na życie w formie grupy otwartej Generali z myślą o życiu plus jest dostępne bez karencji na śmierć spowodowaną dowolną przyczyną. Jeśli tylko przejdziesz ankietę medyczną i opłacisz pierwszą składkę, ochrona ubezpieczeniowa może zacząć się nawet od jutra! To bardzo ważne, jeśli na przykład potrzebujesz ubezpieczyć się na życie aby zabezpieczyć kredyt w banku – na przykład kredyt hipoteczny. Od razu zrobimy dla Ciebie cesję na bank! Co ważne na ubezpieczenie na życie na wypadek śmierci nie ma limitu sumy ubezpieczenia, jeśli kupujesz ubezpieczenie u agenta, w kanale online maksymalna suma ubezpieczenia to 150 tysięcy złotych. Jeśli więc chcesz ubezpieczenie na życie bez karencji na śmierć o sumie ubezpieczenia do 150 tysięcy złotych możesz skorzystać z przycisków u góry lub u dołu tej strony, a jeśli potrzebujesz wyższej sumy ubezpieczenia to możesz się z nami skontaktować używając formularza kontaktowego. Potrzebujesz ubezpieczenia na wysoką sumę ubezpieczenia? Skomponujemy pakiet dostosowany do Twoich potrzeb! W poniższej tabelce widać przygotowane warianty, jednak wszędzie, gdzie suma ubezpieczenia jest na szarym tle, a nie na białym, możesz zmienić sumę ubezpieczenia – maksymalne sumy ubezpieczenia na życie znajdują się w kolumnie maks. SU na przykład maksymalna suma ubezpieczenia na śmierć w wyniku zawału i udaru to 1 000 000 zł, a na trwały uszczerbek na zdrowiu to 200 000 zł to znaczy że za 1% uszczerbku można dostać nawet 2 000 zł. To prawdziwa rewolucja w ubezpieczeniach w formie grupy otwartej, że wysokość sum ubezpieczenia można sobie samodzielnie wybrać! Co najważniejsze nie ma górnej granicy sumy ubezpieczenia na śmierć! Zobacz tabelkę – kliknij aby zobaczyć jaki zakres ma ubezpieczenie na życie bez karencji na śmierć.

generali zycie ubezpieczenie indywidualne go plus zakres 1024x543 - Ubezpieczenie na życie bez karencji na śmierć
Zakres ochrony - nowe pakiety Generali z myślą o życiu plus - indywidualne ubezpieczenie na życie bez karencji na śmieć z każdej przyczyny

Ubezpieczenie na życie online - bez podpisów dzięki KIR

Świat się zmienia a wraz z nim nasze przyzwyczajenia. Czasami zabiegani i zajęci codziennymi sprawami nie mamy czasu na wizytę u agenta. Pomimo, ze zachęcamy do skontaktowania się z nami w sprawie ubezpieczenia na życie, oferujemy też możliwość zawarcia ubezpieczenia na życie całkowicie online. Dzięki KIR – Krajowej Izbie Rozliczeniowej, Twoja tożsamość zostanie potwierdzona na podstawie danych nadawcy przelewu, i polisa zostanie zawarta całkowicie online bez konieczności podpisywania papierowych dokumentów i odsyłania ich do centrali towarzystwa ubezpieczeniowego. To nowoczesne i rewolucyjne rozwiązanie stosowane aktualnie w ubezpieczeniach na życie jedynie przez Generali. Warunkiem zawarcia polisy na życie online jest opłacenie pierwszej składki ze swojego konta bankowego – ubezpieczający i ubezpieczony musi być właścicielem rachunku bankowego. Ubezpieczenie skonstruujesz samodzielnie, dzięki wygodnemu kalkulatorowi ubezpieczeń na życie online, następnie opłacisz polisę przez płatności elektroniczne i od jutra możesz mieć już ochronę ubezpieczeniową na życie! To super szybkie rozwiązanie dla kredytobiorców, przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, osób starszych po 60 roku życia, przyszłych rodziców chcących dostać dodatkowe pieniądze za urodzenie dziecka (maksymalnie 2000 zł dla jednego rodzica, w sumie do 4000 zł dla rodziców), kierowców zawodowych (utrata życia w wypadku komunikacyjnym  do 1 150 000 zł ) itd itp. Polisa działa do końca życia ubezpieczonego i jest to ubezpieczenie na życie bez karencji na śmierć.  Dla naszych klientów mamy specjalną zniżkę 10% po zastosowaniu kodu rabatowego “02055”!
W celu przeliczenia swojej składki, wybierz wariant dla Ciebie i policz online: 

ubezpieczenie na zycie do 60 lat 1 - Ubezpieczenie na życie bez karencji na śmierć
Policz online i kup 10% taniej z kodem 02055
ubezpieczenie na zycie powyzej 60 lat 1 - Ubezpieczenie na życie bez karencji na śmierć
Policz online i kup 10% taniej z kodem 02055

Ubezpieczenie na życie a pobyt w szpitalu, śmierć rodziców i teściów, urodzenie dziecka, poważne zachorowanie...

Wymienione powyżej ryzyka, to najczęściej poszukiwana ochrona w ubezpieczeniu na życie. Od kilku lat są one dostępne w ubezpieczeniach zawieranych indywidualnie, a nie tylko w grupówkach. A jakie są karencje na urodzenie dziecka, pobyt w szpitalu w wyniku choroby, czy śmierć rodziców i teściów? Czy ubezpieczony partner/małżonek musi przejść ankietę medyczną żeby mieć ochronę z polisy? Czy jest karencja na poważne zachorowania? Odpowiedz na te i inne pytania znajdziesz poniżej. 
Jeśli chodzi o ubezpieczenia na życie na urodzenie dziecka, to karencja wynosi 270 dni czyli 9 miesięcy  i za to świadczenie można otrzymać do 1250 zł za urodzenie dziecka żywego, i do 2500 zł za urodzenie dziecka martwego. To nie tak wiele, bo w ubezpieczeniu na życie z Polisa Życie mamy wypłatę nawet 2400 zł za urodzenie dziecka, a jeśli ubezpieczą się oboje rodzice wypłata za urodzenie dziecka sięgnie nawet 4800 zł, więc prawie 2 razy więcej i to przy takiej samej karencji czyli 9 miesięcy! Jeśli chodzi o poważne zachorowania, to karencja to 90 dni, ale co ważne można edytować sumę ubezpieczenia nawet do 1 000 000 zł i ochroną można objąć zachorowanie nawet na 40 różnych jednostek chorobowych, na przykład nowotwór. Operacje chirurgiczne – karencja to 90 dni czyli 3 miesiące i maksymalna suma ubezpieczenia to 50 000 zł. Ciekawe rozwiązanie mamy na pobyt w szpitalu – bo wypłata w razie pobytu w szpitalu w wyniku choroby jest już za 1 dzień pobytu, a właściwie nawet za kilka godzin, jeśli dostaniemy wypis, gdyż w Generali dób nie liczą! 😉 Maksymalna suma ubezpieczenia na to ryzyko to 30 000 zł więc nawet za 1 dzień można dostać 150 zł, a kwota ta zabezpieczy nieprzewidziane wydatki związane z chorobą na przykład zakup leków. Mamy też wyodrębniony trwały uszczerbek na zdrowiu spowodowane zawałem lub udarem mózgu. jak wiemy po udarach powrót do zdrowia jest długotrwały a często zupełnie niemożliwy, dlatego przydadzą się pieniądze na rehabilitację. Mamy tu 90 dni karencji i maksymalnie 200 000 zł sumy ubezpieczenia – 2000 zł za 1% uszczerbku na zdrowiu. Ważnym elementem polisy jest też ochrona na wypadek śmierci rodziców lub teściów – karencja na śmierć w wyniku choroby to 180 dni czyli pół roku i maksymalnie można dostać 2100 zł, a jeśli śmierć nastąpiłaby w wyniku nieszczęśliwego wypadku, to nie ma żadnej karencji, a wypłata świadczenia to nawet 4000 zł! A co jeśli nasz partner jest chory i nigdzie nie może się ubezpieczyć samodzielnie? W ubezpieczeniu na życie Generali z myślą o życiu plus nie pytamy w jakim wieku jest Twój partner, ani czy aktualnie jest zdrowy czy choruje. Karencja na śmierć małżonka/partnera w wyniku choroby to 180 dni czyli pół roku

generali zycie ubezpieczenie indywidualne go plus dla kogo 1024x536 - Ubezpieczenie na życie bez karencji na śmierć

Ubezpieczenie na życie po przejściu na emeryturę po 60 roku życia

Wariant 7 został przygotowany specjalnie dla seniorów po 60-tym roku życia. Można do niego przystąpić w dowolnej chwili w wieku od 60 do 80 lat i trwa on dożywotnio. Również nie ma żadnej karencji na śmierć, jednak w tym wieku osoby często chorują już przewlekle, i dlatego nie jest pewne, czy będą mogły przystąpić do ubezpieczenia – bo przecież trzeba przejść ankietę medyczną. Jeśli ubezpieczyciel zdecyduje się nas ubezpieczyć możemy wybrać dowolna sumę ubezpieczenia, jednak w tym wariancie zakres ochrony jest dość mocno okrojony – patrz powyższa tabelka, dlatego na przykład nie ma już wcale świadczeń za pobyt w szpitalu w wyniku choroby. Ale możemy ubezpieczyć się na wysoką sumę NNW a wiadomo, że złamania w starszym wieku często się zdarzają przez zmniejszoną gęstość kości – osteoporozę – najczęściej złamanie szyjki kości udowej. Polisa obejmie tez śmierć partnera.  

Ubezpieczenie na życie dla kredytobiorców bez karencji

Jeśli masz kredyt hipoteczny i Twój bank wymaga od Ciebie zabezpieczenia w postaci ubezpieczenia na życie, to nasza oferta spełnia te potrzeby, ponieważ ubezpieczenie na życie jest bez karencji na śmierć, może się zacząć już od jutrzejszego dnia, dodatkowo oferta jest na tyle elastyczna, że wybierzesz taką sumę ubezpieczenia na życie na wypadek śmierci jaka najlepiej zabezpieczy rodzinę na wypadek zgonu kredytobiorcy, być może głównego żywiciela rodziny. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Skontaktuj się z nami w celu przygotowania oferty dla Ciebie. Zapraszamy. 

generali zycie ubezpieczenie indywidualne go plus wybierz ochrone 1024x541 - Ubezpieczenie na życie bez karencji na śmierć

Czy istnieje ubezpieczenie na życie bez karencji na samobójstwo?

Nie ma takiego ubezpieczenia, ponieważ naraziłoby to towarzystwa ubezpieczeniowe na oczywiste wyłudzenia. U większości ubezpieczycieli karencja na śmierć samobójczą wynosi dwa lata, ubezpieczyciele zakładają więc, że po tym okresie ubezpieczonemu przejdzie ochota na odebranie sobie życia.

Czy jest dostępne ubezpieczenie na życie bez karencji na urodzenie dziecka?

Takich ofert, również jak w przypadku samobójstwa – nie ma. Ubezpieczenie na życie bez karencji na urodzenie dziecka może być co prawda dostępne w Twojej pracy – jeśli masz polisę na życie w pracy może się okazać, że urodzenie dziecka jest w zakresie ubezpieczenia i nie ma nie karencji, ponieważ w takich ubezpieczeniach grupowych ryzyko jest rozdzielane na wszystkich ubezpieczonych pracowników, w związku z czym ubezpieczyciel i tak często wychodzi z ubezpieczenia z zyskiem. Indywidualne ubezpieczenie na życie bez karencji na urodzenie dziecka jednak nie istnieje. Warto jednak zwrócić uwagę jak długi jest okres karencji u poszczególnych ubezpieczycieli, np. u wielu z nich wynosi on rok. W Generali okres ten wynosi 9 miesięcy, w związku z czym po odczekaniu np. miesiąca od zawarcia ubezpieczenia (z przezorności) możesz “wziąć sprawy w swoje ręce” by po 9 miesiącach odebrać świadczenie pieniężne za urodzenie dziecka. Ubezpieczenie na życie urodzenie dziecka w Generali możesz zawrzeć dla obu rodziców na sumę do 2.000 PLN w związku z czym w sumie możesz zgarnąć nawet 4 tysiące złotych za urodzenie dziecka.

Jakie jest najlepsze ubezpieczenie na życie bez karencji na śmierć?

Najlepsze ubezpieczenie na życie bez karencji na śmierć oferuje Generali – śmierć może nastąpić nawet tydzień po zaakceptowaniu ubezpieczenia, a i tak Twoi bliscy otrzymają świadczenie. Jeśli kupisz polisę online z naszym kodem 02055 Twoja comiesięczna rata za polisę będzie 10% tańsza. Jednak online możesz ubezpieczyć się na życie na kwotę tylko do 150.000 złotych, jeśli chcesz dostać więcej za swoją śmierć nic straconego – możesz napisać do nas maila lub skontaktować się z nami na Messengerze, a my przygotujemy Ci polisę na dowolną kwotę – nawet na np. 10 milionów za Twoją śmierć.

ubezpieczenie na zycie do 60 lat 1 - Ubezpieczenie na życie bez karencji na śmierć
Policz online i kup 10% taniej z kodem 02055
ubezpieczenie na zycie powyzej 60 lat 1 - Ubezpieczenie na życie bez karencji na śmierć
Policz online i kup 10% taniej z kodem 02055

Ubezpieczenie na życie bez karencji na śmierć członków Twojej rodziny w wyniku NNW

W ofercie Generali nie ma karencji na zgon Twojego dziecka, partnera, współmałżonka, rodzica bądź teścia wskutek następstwa nieszczęśliwego wypadku. To znaczy, że jeśli Twoje dziecko lub ktokolwiek z wymienionych wyżej osób umrze np. w wypadku drogowym bądź w innym nieszczęśliwym wypadku (jeśli wybrałeś zakres ubezpieczenia który obejmuje ochroną Twoich bliskich) dzień po aktywacji ubezpieczenia to normalnie dostaniesz pełne świadczenie należne Ci za śmierć danej osoby. Polisa od Generali to jednak nie jest ubezpieczenie na życie bez karencji na śmierć członków Twojej rodziny wskutek innych przyczyn np. choroby. Na śmierci tych osób z innych powodów karencja wynosi 180 dni, czyli prawie pół roku.

karencja za zgon kogos z twojej rodziny 1024x576 - Ubezpieczenie na życie bez karencji na śmierć

Ubezpieczenie na życie bez karencji na pobyt w szpitalu wskutek NNW

Indywidualne ubezpieczenie na życie od Generali nie ma karencji na hospitalizację wynikającą z następstwa nieszczęśliwego wypadku. Istnieje jednak karencja na pobyt w szpitalu w wyniku choroby i wynosi ona 90 dni.

Można powiedzieć, że mamy ubezpieczenie na życie bez karencji na ciążę

Mamy dwie polisy w których jest 9 miesięcy karencji na urodzenie dziecka, w związku z tym można powiedzieć, że nie ma tam karencji na ciążę. Są to następujące oferty: polisa z Generali dostępna online i Polisa Życie z Compensy. Polisa z Generali zapewnia nawet 2 tysiące złotych za urodzenie dziecka, a Polisa Życie z Compensy nawet 2400 PLN. Jeśli oboje rodziców ubezpieczy się u obu ubezpieczycieli na najwyższe sumy to po 9 miesiącach otrzymają w sumie 8800 PLN z ubezpieczeń. W artykule zatytułowanym ubezpieczenie na życie online możesz dowiedzieć się jak zgarnąć takie pieniądze. Polisę z Generali należy zawrzeć na sumę co najmniej 100 tysięcy złotych oraz wybrać 3 rozszerzenia aby odblokowana została możliwość uzyskania świadczenia za urodzenie dziecka. Jeśli zależy Ci tylko na zgarnięciu kasy za urodzenie dziecka należy wybrać następujące rozszerzenia: zgon w następstwie nieszczęśliwego wypadku, zgon wskutek wypadku komunikacyjnego oraz trwały uszczerbek na zdrowiu czyli ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Każde z trzech rozszerzeń wybierz na najniższą sumę, dzięki czemu za polisę zapłacisz mniej. Składka miesięczna, jeśli użyjesz kod pośrednika bezpieczny.pl 02055 wyniesie 90.21 PLN. W ciągu 9 miesięcy na ubezpieczenie na życie bez karencji na ciążę wydasz więc 811,89 PLN.

Brak limitu sumy ubezpieczenia

Możesz wybrać dowolną sumę ubezpieczenia, np. 2 miliony, czyli tyle dostaną Twoi bliscy kiedy umrzesz. ALE, online możesz kupić ubezpieczenie o sumie maksymalnie 150 tysięcy złotych. Nic jednak straconego – polisę o wyższej sumie ubezpieczenia kupisz u nas mailowo lub telefonicznie. Skorzystaj z formularza kontaktowego bądź napisz do nas na messengerze.