Ubezpieczenie na życie bez karencji na śmierć

Ostatnia aktualizacja w dniu

ubezpieczenie na życie online bez karencji na śmierć
Policz online i kup 10% taniej z kodem 02055
ubezpieczenie na życie online bez karencji na śmierć powyżej 60 lat
Policz online i kup 10% taniej z kodem 02055

Karencja to okres przez który nie może dojść do danego zdarzenia ubezpieczeniowego, a jeśli do niego dojdzie to nie dostaniesz pieniędzy. Karencją może być objęte wiele zdarzeń – śmierć, samobójstwo, urodzenie dziecka i tak dalej. Ubezpieczenie na życie bez karencji na śmierć oferuje Generali. Możesz je kupić online klikając w jeden z powyższych przycisków. Pamiętaj zapłacić pierwszą składkę z własnego konta bankowego, ponieważ kiedy kupujesz ubezpieczenie na życie bez karencji na śmierć potrzebne jest potwierdzenie Twojej tożsamości, którą potwierdza Krajowa Izba Rozliczeniowa sprawdzając do kogo należy konto bankowe z którego opłacono składkę. Nie możesz więc zapłacić z konta żony, męża, syna czy kogokolwiek innego ponieważ wtedy będziesz wydłużał cały proces autoryzacji Twojej tożsamości, który może potrwać nawet cały miesiąc.

Czy jest dostępne ubezpieczenie na życie bez karencji na śmierć?

Tak! Indywidualne ubezpieczenie na życie w formie grupy otwartej Generali z myślą o życiu plus jest dostępne bez karencji na śmierć spowodowaną dowolną przyczyną. Jeśli tylko przejdziesz ankietę medyczną i opłacisz pierwszą składkę, ochrona ubezpieczeniowa może zacząć się nawet od jutra! To bardzo ważne, jeśli na przykład potrzebujesz ubezpieczyć się na życie aby zabezpieczyć kredyt w banku – na przykład kredyt hipoteczny. Od razu zrobimy dla Ciebie cesję na bank! Co ważne na ubezpieczenie na życie na wypadek śmierci nie ma limitu sumy ubezpieczenia! Potrzebujesz ubezpieczenia na wysoką sumę ubezpieczenia? Skomponujemy pakiet dostosowany do Twoich potrzeb! W poniższej tabelce widać przygotowane warianty, jednak wszędzie, gdzie suma ubezpieczenia jest na szarym tle, a nie na białym, możesz zmienić sumę ubezpieczenia – maksymalne sumy ubezpieczenia na życie znajdują się w kolumnie maks. SU na przykład maksymalna suma ubezpieczenia na śmierć w wyniku zawału i udaru to 1 000 000 zł, a na trwały uszczerbek na zdrowiu to 200 000 zł to znaczy że za 1% uszczerbku można dostać nawet 2 000 zł. To prawdziwa rewolucja w ubezpieczeniach w formie grupy otwartej, że wysokość sum ubezpieczenia można sobie samodzielnie wybrać! Co najważniejsze nie ma górnej granicy sumy ubezpieczenia na śmierć! Zobacz tabelkę – kliknij aby powiększyć zakres ubezpieczenia na życie.  

Ubezpieczenie na życie bez karencji na śmierć - indywidualne ubezpieczenia ze świadczeniami jak w grupówce.
Zakres ochrony - nowe pakiety Generali z myślą o życiu plus - indywidualne ubezpieczenie na życie bez karencji na śmieć z każdej przyczyny

Ubezpieczenie na życie a pobyt w szpitalu, śmierć rodziców i teściów, urodzenie dziecka, poważne zachorowanie...

Wymienione powyżej ryzyka, to najczęściej poszukiwana ochrona w ubezpieczeniu na życie. Od kilku lat są one dostępne w ubezpieczeniach zawieranych indywidualnie, a nie tylko w grupówkach. A jakie są karencje na urodzenie dziecka, pobyt w szpitalu w wyniku choroby, czy śmierć rodziców i teściów? Czy ubezpieczony partner/małżonek musi przejść ankietę medyczną żeby mieć ochronę z polisy? Czy jest karencja na poważne zachorowania? Odpowiedz na te i inne pytania znajdziesz poniżej. 
Jeśli chodzi o ubezpieczenia na życie na urodzenie dziecka, to karencja wynosi 270 dni czyli 9 miesięcy  i za to świadczenie można otrzymać do 1250 zł za urodzenie dziecka żywego, i do 2500 zł za urodzenie dziecka martwego. To nie tak wiele, bo w ubezpieczeniu na życie z Polisa Życie mamy wypłatę nawet 2400 zł za urodzenie dziecka, a jeśli ubezpieczą się oboje rodzice wypłata za urodzenie dziecka sięgnie nawet 4800 zł, więc prawie 2 razy więcej i to przy takiej samej karencji czyli 9 miesięcy! Jeśli chodzi o poważne zachorowania, to karencja to 90 dni, ale co ważne można edytować sumę ubezpieczenia nawet do 1 000 000 zł i ochroną można objąć zachorowanie nawet na 40 różnych jednostek chorobowych, na przykład nowotwór. Operacje chirurgiczne – karencja to 90 dni czyli 3 miesiące i maksymalna suma ubezpieczenia to 50 000 zł. Ciekawe rozwiązanie mamy na pobyt w szpitalu – bo wypłata w razie pobytu w szpitalu w wyniku choroby jest już za 1 dzień pobytu, a właściwie nawet za kilka godzin, jeśli dostaniemy wypis, gdyż w Generali dób nie liczą! 😉 Maksymalna suma ubezpieczenia na to ryzyko to 30 000 zł więc nawet za 1 dzień można dostać 150 zł, a kwota ta zabezpieczy nieprzewidziane wydatki związane z chorobą na przykład zakup leków. Mamy też wyodrębniony trwały uszczerbek na zdrowiu spowodowane zawałem lub udarem mózgu. jak wiemy po udarach powrót do zdrowia jest długotrwały a często zupełnie niemożliwy, dlatego przydadzą się pieniądze na rehabilitację. Mamy tu 90 dni karencji i maksymalnie 200 000 zł sumy ubezpieczenia – 2000 zł za 1% uszczerbku na zdrowiu. Ważnym elementem polisy jest też ochrona na wypadek śmierci rodziców lub teściów – karencja na śmierć w wyniku choroby to 180 dni czyli pół roku i maksymalnie można dostać 2100 zł, a jeśli śmierć nastąpiłaby w wyniku nieszczęśliwego wypadku, to nie ma żadnej karencji, a wypłata świadczenia to nawet 4000 zł! A co jeśli nasz partner jest chory i nigdzie nie może się ubezpieczyć samodzielnie? W ubezpieczeniu na życie Generali z myślą o życiu plus nie pytamy w jakim wieku jest Twój partner, ani czy aktualnie jest zdrowy czy choruje. Karencja na śmierć małżonka/partnera w wyniku choroby to 180 dni czyli pół roku

dla kogo jest ubezpieczenie Generali z myślą o życiu plus?

Ubezpieczenie na życie po przejściu na emeryturę po 60 roku życia

Wariant 7 został przygotowany specjalnie dla seniorów po 60-tym roku życia. Można do niego przystąpić w dowolnej chwili w wieku od 60 do 80 lat i trwa on dożywotnio. Również nie ma żadnej karencji na śmierć, jednak w tym wieku osoby często chorują już przewlekle, i dlatego nie jest pewne, czy będą mogły przystąpić do ubezpieczenia – bo przecież trzeba przejść ankietę medyczną. Jeśli ubezpieczyciel zdecyduje się nas ubezpieczyć możemy wybrać dowolna sumę ubezpieczenia, jednak w tym wariancie zakres ochrony jest dość mocno okrojony – patrz powyższa tabelka, dlatego na przykład nie ma już wcale świadczeń za pobyt w szpitalu w wyniku choroby. Ale możemy ubezpieczyć się na wysoką sumę NNW a wiadomo, że złamania w starszym wieku często się zdarzają przez zmniejszoną gęstość kości – osteoporozę – najczęściej złamanie szyjki kości udowej. Polisa obejmie tez śmierć partnera.  

Ubezpieczenie na życie dla kredytobiorców bez karencji

Jeśli masz kredyt hipoteczny i Twój bank wymaga od Ciebie zabezpieczenia w postaci ubezpieczenia na życie, to nasza oferta spełnia te potrzeby, ponieważ ubezpieczenie na życie jest bez karencji na śmierć, może się zacząć już od jutrzejszego dnia, dodatkowo oferta jest na tyle elastyczna, że wybierzesz taką sumę ubezpieczenia na życie na wypadek śmierci jaka najlepiej zabezpieczy rodzinę na wypadek zgonu kredytobiorcy, być może głównego żywiciela rodziny. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Skontaktuj się z nami w celu przygotowania oferty dla Ciebie. Zapraszamy. 

Zadbaj o to co najcenniejsze - o życie i zdrowie swoje i swoich bliskich

Ubezpieczenie na życie online - bez podpisów dzięki KIR

Świat się zmienia a wraz z nim nasze przyzwyczajenia. Czasami zabiegani i zajęci codziennymi sprawami nie mamy czasu na wizytę u agenta. Pomimo, ze zachęcamy do skontaktowania się z nami w sprawie ubezpieczenia na życie, oferujemy też możliwość zawarcia ubezpieczenia na życie całkowicie online. Dzięki KIR – Krajowej Izbie Rozliczeniowej, Twoja tożsamość zostanie potwierdzona na podstawie danych nadawcy przelewu, i polisa zostanie zawarta całkowicie online bez konieczności podpisywania papierowych dokumentów i odsyłania ich do centrali towarzystwa ubezpieczeniowego. To nowoczesne i rewolucyjne rozwiązanie stosowane aktualnie w ubezpieczeniach na życie  jedynie przez Generali. Warunkiem zawarcia polisy na życie online jest opłacenie pierwszej składki ze swojego konta bankowego – ubezpieczający i ubezpieczony musi być właścicielem rachunku bankowego. Ubezpieczenie skonstruujesz samodzielnie, dzięki wygodnemu kalkulatorowi ubezpieczeń na życie online, następnie opłacisz polisę przez płatności elektroniczne i od jutra możesz mieć już ochronę ubezpieczeniową na życie! To super szybkie rozwiązanie dla kredytobiorców, przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, osób starszych po 60 roku życia, przyszłych rodziców chcących dostać dodatkowe pieniądze za urodzenie dziecka (maksymalnie 2000 zł dla jednego rodzica, w sumie do 4000 zł dla rodziców), kierowców zawodowych (utrata życia w wypadku komunikacyjnym  do 1 150 000 zł ) itd itp. Polisa działa do końca życia ubezpieczonego i jest to ubezpieczenie na życie bez karencji na śmierć.  Dla naszych klientów mamy specjalną zniżkę 10% po zastosowaniu kodu rabatowego “02055”!
W celu przeliczenia swojej składki, wybierz wariant dla Ciebie i policz online: 

ubezpieczenie na życie online bez karencji na śmierć
Policz online i kup 10% taniej z kodem 02055
ubezpieczenie na życie online bez karencji na śmierć powyżej 60 lat
Policz online i kup 10% taniej z kodem 02055