Warta Podróżnik 15 – HDI Podróżnik 15 – auto assistance na 15 dni w grupie Warta


Warta Podróżnik 15 i HDI Assistance Podróżnik 15 to auto assistance na 15 dni, czyli na urlop lub wakacje, dla posiadaczy OC lub AC w Warcie i w HDI. Jest to rozszerzenie aktualnie posiadanej polisy w tych firmach. Ile kosztuje i jaki ma zakres i czy polisę możesz kupić online? Zapoznaj się z zamieszczoną grafiką porównującą zakres wariantów assistance w Warcie i w HDI – w obu markach możesz kupić ten sam produkt (w HDI nie ma wariantu Platynowego). PODRÓŻNIK 15 jest to assistance krótkoterminowy. Standard, Złoty i Złoty+ oraz Platynowy są to warianty całoroczne, jakie można zakupić razem z polisą OC lub AC. Assistance Warta Podróżnik 15 jest TYLKO dla klientów posiadających ubezpieczenie pojazdu w Warcie lub w HDI, ale można go zakupić w trakcie roku przed wyjazdem. Do najważniejszych atutów należy to, że w ramach ubezpieczenia nie ma żadnego ograniczenia wiekowego względem pojazdu. To znaczy, że możesz ubezpieczyć nawet samochód, który jest starszy niż 20 lat. Zakres terytorialny, na którym działa ubezpieczenie, to Polska i Europa, więc ten assistance to doskonałe zabezpieczenie na wyjazd na urlop w Polsce, oraz na wyjazd za granicę. Holowanie jest aż do 400 km w razie wypadku lub awarii, samochód zastępczy i zakwaterowanie w hotelu. Koszt ubezpieczenia nie przekracza 100 zł. W chwili pisania tego artykułu cena ubezpieczenia assistance Podróżnik 15 to 100 zł na 15 dni. Aktualne ogólne warunki ubezpieczenia Warta Moto Assistance Podróżnik 15 i HDI Moto-Assistance+ Podróżnik 15 znajdziesz na stronie Warty lub HDI

Zakres assistance krótkoterminowego Podróżnik 15 w Warta i HDI

warta hdi assistance krótkoterminowy podróżnik 15


Warta i HDI asstsancve krótkoterminowe Podróżnik 15

Jak widać Warta assistance krótkoterminowy Podróżnik 15 ma bardzo dobry zakres, porównywalny z rocznym wariantem Złoty+. Wyjeżdżając na wakacje warto zabrać go ze sobą 😉 Może on uratować wyjazd.

Czy assistance Warta Podróżnik 15 działa w razie awarii?

Oczywiście! Po awarii pojazdu klientowi przysługuje holowanie, a także pojazd zastępczy na czas naprawy.

Jak widać w powyższej tabelce ubezpieczenie Warta i HDI assistance krótkoterminowy w wariancie Podróżnik 15 zadziała w razie zdarzeń takich jak:

 • wypadek- holowanie do 400 km od miejsca zdarzenia
 • awaria – holowanie do 400 km od miejsca zdarzenia
 • kradzież pojazdu
 • inne zdarzenia jak zatrzaśnięcie kluczyków, rozładowanie akumulatora itp

Dodatkowo nawet po awarii dostaniemy samochód zastępczy na 5 dni, a po wypadku lub kradzieży na 10 dni! Można też skorzystać z zakwaterowania w hotelu na 2 doby dla wszystkich pasażerów pojazdu. Dzięki temu być może w razie awarii w ciągu 2 dni uda się naprawić samochód na miejscu i będzie można nim dalej podróżować. Wszystkie te usługi są do wyczerpania sumy ubezpieczenia 10000 zł. Dokładny opis świadczeń znajduje się w ogólnych warunkach ubezpieczenia.

Jak możesz kupić polisę assistance Warta Podróżnik 15?

Jeśli chcesz rozszerzyć swoją aktualną polisę o assistance na wakacje na wyjazd na 15 dni w HDI lub w Warcie, to skontaktuj się z nami – do przygotowania polisy będzie potrzebny numer Twojej aktualnej polisy OC lub AC w Warcie albo w HDI, pełne dane pojazdu i właścicieli auta lub innego pojazdu, ponieważ możesz w ramach tego ubezpieczenia zabezpieczyć też samochód specjalny kempingowy, przyczepę, samochód ciężarowy dostawczy o DMC do 3.5 tony, ale do ładowności 800 kg, lub motocykl. Aktualnie polisy nie da się zakupić samodzielnie online, ale możemy ją dla Ciebie wystawić w biurze i całą transakcję załatwimy przez email, za polisę możesz zapłacić online przez płatności elektroniczne wprost na konto Warty. Ochrona zaczyna się od następnego dnia, lub od daty jaką sam wybierzesz.

Jeśli nie masz OC lub AC w Warcie lub w HDI, lub jeśli Twój pojazd to samochód ciężarowy o ładowności powyżej 800 kg, to niestety nie możesz skorzystać z tego ubezpieczenia. Ale możesz kupić assistance krótkoterminowy w Generali.

Dokup assistance Warta Podróżnik 15 do swojej aktualnej polisy w Warcie lub HDI

Jeśli chcesz zamówić przygotowanie polisy Warta lub HDI Assistance Podróżnik 15, wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń do nas pod numer: 608 422 236.
Pracujemy od 8 do 16 od poniedziałku do piątku, oraz w soboty od 10 do 14.

Podaj dane osoby/firmy ubezpieczającej na aktualnej polisie Warty lub HDI:

  Imię *

  Nazwisko *

  PESEL / Numer REGON (jeśli firma) *

  Adres email *

  Twój telefon *

  Numer rejestracyjny pojazdu *

  Numer aktualnej polisy OC lub AC w Warcie lub HDI *

  Data startu polisy na 15 dni *

  Treść wiadomości - opisz szczegóły:

  Oświadczam, że wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu, przez agenta TUiR Warta S.A. multiagencję ubezpieczeniową PROMAX, z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Iłżeckiej 26, w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i przygotowanie oferty, w tym do kontaktu ze mną w celu przekazywania mi propozycji i warunków ubezpieczenia, a także w związku z wykonywaniem i obsługą zawartych ze mną umów ubezpieczenia oraz zgadzam się z polityką prywatności

  Assistance krótkoterminowy dla auta, a ubezpieczenie turystyczne Warta Travel dla Ciebie i pasażerów!

  Zadbałeś już o assistance krótkoterminowy Warta Podróżnik 15 dla swojego auta, to teraz pomyśl o bezpieczeństwie swoim i swoich pasażerów. Na wyjazd za granicę weź ze sobą ubezpieczenie turystyczne Warta Travel. Koszty leczenia za granicą mogą być bardzo wysokie. Warta od lat jest liderem ubezpieczeń turystycznych. W zakresie są choroby przewlekłe do 100% sumy ubezpieczenia, także jeśli chorujesz na nadciśnienie, cukrzycę, astmę itp to możesz kupić polisę Warta Travel bez dodatkowego rozszerzania ochrony o choroby przewlekłe, bo polisa obejmuje je zawsze. Dodatkowo koszty leczenia za granicą i następstwa nieszczęśliwych wypadków działają zawsze nawet jeśli będziesz pod wpływem alkoholu, a przecież na urlopie relaks to podstawa ;-). Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy Warta Travel: „PROMOCJA” do zrealizowania online na zakup ubezpieczenia turystycznego w Warcie. Kod jest wielokrotnego użytku i działa zawsze.
  Kup Warta Travel przed podróżą za granicę! Udanego i bezpiecznego wyjazdu! 🙂 Szerokości! Bajo! 🙂


  Kod rabatowy Warta Travel - 50% zniżki na ubezpieczenie turystyczne Warta Online
  Kod rabatowy na ubezpieczenie turystyczne Warta Travel online to: PROMOCJA

  Zapoznaj się z zakresem ubezpieczenia turystycznego Warta Travel.

  4.8/5 - (30 votes)