Warta Podróżnik 15 – HDI Podróżnik 15 – auto assistance na 15 dni w grupie Warta


Warta Podróżnik 15 i HDI Assistance Podróżnik 15 to auto assistance na 15 dni, czyli na urlop lub wakacje, dla posiadaczy OC lub AC w Warcie i w HDI. Jest to rozszerzenie aktualnie posiadanej polisy w tych firmach. Ile kosztuje i jaki ma zakres i czy polisę możesz kupić online? Zapoznaj się z zamieszczoną grafiką porównującą zakres wariantów assistance w Warcie i w HDI – w obu markach możesz kupić ten sam produkt (w HDI nie ma wariantu Platynowego). PODRÓŻNIK 15 jest to assistance krótkoterminowy. Standard, Złoty i Złoty+ oraz Platynowy są to warianty całoroczne, jakie można zakupić razem z polisą OC lub AC. Assistance Warta Podróżnik 15 jest TYLKO dla klientów posiadających ubezpieczenie pojazdu w Warcie lub w HDI, ale można go zakupić w trakcie roku przed wyjazdem. Do najważniejszych atutów należy to, że w ramach ubezpieczenia nie ma żadnego ograniczenia wiekowego względem pojazdu. To znaczy, że możesz ubezpieczyć nawet samochód, który jest starszy niż 20 lat. Zakres terytorialny, na którym działa ubezpieczenie, to Polska i Europa, więc ten assistance to doskonałe zabezpieczenie na wyjazd na urlop w Polsce, oraz na wyjazd za granicę. Holowanie jest aż do 400 km w razie wypadku lub awarii, samochód zastępczy i zakwaterowanie w hotelu. Koszt ubezpieczenia nie przekracza 100 zł. W chwili pisania tego artykułu cena ubezpieczenia assistance Podróżnik 15 to 100 zł na 15 dni. Aktualne ogólne warunki ubezpieczenia Warta Moto Assistance Podróżnik 15 i HDI Moto-Assistance+ Podróżnik 15 znajdziesz na stronie Warty lub HDI

Zakres assistance krótkoterminowego Podróżnik 15 w Warta i HDI

warta hdi assistance krótkoterminowy podróżnik 15


Warta i HDI asstsancve krótkoterminowe Podróżnik 15

Jak widać Warta assistance krótkoterminowy Podróżnik 15 ma bardzo dobry zakres, porównywalny z rocznym wariantem Złoty+. Wyjeżdżając na wakacje warto zabrać go ze sobą 😉 Może on uratować wyjazd.

Czy assistance Warta Podróżnik 15 działa w razie awarii?

Oczywiście! Po awarii pojazdu klientowi przysługuje holowanie, a także pojazd zastępczy na czas naprawy.

Jak widać w powyższej tabelce ubezpieczenie Warta i HDI assistance krótkoterminowy w wariancie Podróżnik 15 zadziała w razie zdarzeń takich jak:

 • wypadek- holowanie do 400 km od miejsca zdarzenia
 • awaria – holowanie do 400 km od miejsca zdarzenia
 • kradzież pojazdu
 • inne zdarzenia jak zatrzaśnięcie kluczyków, rozładowanie akumulatora itp

Dodatkowo nawet po awarii dostaniemy samochód zastępczy na 5 dni, a po wypadku lub kradzieży na 10 dni! Można też skorzystać z zakwaterowania w hotelu na 2 doby dla wszystkich pasażerów pojazdu. Dzięki temu być może w razie awarii w ciągu 2 dni uda się naprawić samochód na miejscu i będzie można nim dalej podróżować. Wszystkie te usługi są do wyczerpania sumy ubezpieczenia 10000 zł. Dokładny opis świadczeń znajduje się w ogólnych warunkach ubezpieczenia – linki powyżej.

Jak możesz kupić polisę assistance Warta Podróżnik 15?

Jeśli chcesz rozszerzyć swoją aktualną polisę o assistance na wakacje na wyjazd na 15 dni w HDI lub w Warcie, to skontaktuj się z nami – do przygotowania polisy będzie potrzebny numer Twojej aktualnej polisy OC lub AC w Warcie albo w HDI, pełne dane pojazdu i właścicieli auta lub innego pojazdu, ponieważ możesz w ramach tego ubezpieczenia zabezpieczyć też samochód specjalny kempingowy, przyczepę, samochód ciężarowy dostawczy o DMC do 3.5 tony, ale do ładowności 800 kg, lub motocykl. Aktualnie polisy nie da się zakupić samodzielnie online, ale możemy ją dla Ciebie wystawić w biurze i całą transakcję załatwimy przez email, za polisę możesz zapłacić online przez płatności elektroniczne wprost na konto Warty. Nie trzeba będzie podpisywać polisy  i odsyłać nam dokumentów, ponieważ Warta od 28.02.2020. wprowadziła system zawierania polis u agentów na odległość. Ochrona zaczyna się od następnego dnia, lub od daty jaką sam wybierzesz.

Jeśli nie masz OC lub AC w Warcie lub w HDI, lub jeśli Twój pojazd to samochód ciężarowy o ładowności powyżej 800 kg, to niestety nie możesz skorzystać z tego ubezpieczenia. Ale możesz kupić assistance krótkoterminowy w Generali.

Dokup assistance Warta Podróżnik 15 do swojej aktualnej polisy w Warcie lub HDI

Jeśli chcesz zamówić przygotowanie polisy Warta lub HDI Assistance Podróżnik 15, wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń do nas pod numer: 608 422 236.
Pracujemy od 8 do 17 od poniedziałku do piątku, oraz w soboty od 10 do 14.

Podaj dane osoby/firmy ubezpieczającej na aktualnej polisie Warty lub HDI:

  Imię *

  Nazwisko *

  PESEL / Numer REGON (jeśli firma) *

  Adres email *

  Twój telefon *

  Numer rejestracyjny pojazdu *

  Numer aktualnej polisy OC lub AC w Warcie lub HDI *

  Data startu polisy na 15 dni *

  Treść wiadomości - opisz szczegóły:

  Oświadczam, że wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu, przez agenta TUiR Warta S.A. multiagencję ubezpieczeniową PROMAX, z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Iłżeckiej 26, w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i przygotowanie oferty, w tym do kontaktu ze mną w celu przekazywania mi propozycji i warunków ubezpieczenia, a także w związku z wykonywaniem i obsługą zawartych ze mną umów ubezpieczenia oraz zgadzam się z polityką prywatności

  Assistance krótkoterminowy dla auta, a ubezpieczenie turystyczne Warta Travel dla Ciebie i pasażerów!

  Zadbałeś już o assistance krótkoterminowy Warta Podróżnik 15 dla swojego auta, to teraz pomyśl o bezpieczeństwie swoim i swoich pasażerów. Na wyjazd za granicę weź ze sobą ubezpieczenie turystyczne Warta Travel. Koszty leczenia za granicą mogą być bardzo wysokie. Warta od lat jest liderem ubezpieczeń turystycznych w Polsce i przygotowała w tym 2019 roku nowy, jeszcze lepszy zakres ochrony dla podróżujących za granicę. W zakresie są choroby przewlekłe do 100% sumy ubezpieczenia, także jeśli chorujesz na nadciśnienie, cukrzycę, astmę itp to możesz kupić polisę Warta Travel bez dodatkowego rozszerzania ochrony o choroby przewlekłe, bo polisa obejmuje je zawsze. Dodatkowo koszty leczenia za granicą i następstwa nieszczęśliwych wypadków działają zawsze nawet jeśli będziesz pod wpływem alkoholu, a przecież na urlopie relaks to podstawa ;-). Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy Warta Travel: „PROMOCJA” do zrealizowania online na zakup ubezpieczenia turystycznego w Warcie. Kod jest wielokrotnego użytku i działa zawsze.
  Kup Warta Travel przed podróżą za granicę! Udanego i bezpiecznego wyjazdu! 🙂 Szerokości! Bajo! 🙂


  Kod rabatowy Warta Travel - 50% zniżki na ubezpieczenie turystyczne Warta Online
  Kod rabatowy na ubezpieczenie turystyczne Warta Travel online to: PROMOCJA

  Zapoznaj się z zakresem ubezpieczenia turystycznego Warta Travel.

  4.8/5 - (29 votes)