Ubezpieczenie na życie ze świadczeniem za urodzenie dziecka -nawet 2400 zł wypłaty!

 

Jeśli planujesz ciążę i chcesz ubezpieczyć się na życie, aby otrzymać świadczenie za urodzenie dziecka, lub po prostu chcesz zabezpieczyć rodzinę, to mamy ofertę dla Ciebie! Oferujemy indywidualne ubezpieczenia na życie z zakresem ochrony jak w ubezpieczeniu grupowym zawierające między innymi ubezpieczenie z tytułu urodzenia dziecka, śmierci rodziców lub teściów oraz współmałżonka, pobyt w szpitalu, poważne zachorowania na przykład na nowotwory, pakiet assistance i inne.
Za urodzenie dziecka można dostać świadczenie nawet w wysokości 2400 zł przy rocznej składce 1284 zł (czyli 107 zł miesięcznie). Jeśli ubezpieczą się oboje rodzice, ubezpieczenie z tytułu urodzenia dziecka będzie podwojone czyli wypłata wyniesie 4800 zł – wariant piąty z sumą ubezpieczenia 50 000 zł. Karencja na to ubezpieczenie to 9 miesięcy, więc żeby dostać świadczenie należy zawrzeć polisę przez zajściem w ciążę. Jest to więc z pewnością opcja dla osób zapobiegliwych, które lubią wszystko zaplanować 😉 Niestety nie ma obecnie żadnych firm ubezpieczeniowych, które oferowałyby ubezpieczenie na życie w wersji indywidualnej z krótszym okresem karencji na urodzenie dziecka niż 9 miesięcy. Jeśli ten temat Cię interesuje, zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami o polisie.

Czy warto mieć ubezpieczenie na życie?

Naszym zdaniem polisę na życie warto mieć zawsze. W obecnych czasach praktycznie nie ma ludzi bez kredytów czy innych zobowiązań. A kredyty czy leasingi w chwili choroby lub nagłej utraty zdrowia w wyniku wypadku, mogą być poważnym obciążeniem dla domowego budżetu. Jeśli jesteśmy głównym żywicielem rodziny i to my przynosimy do domowego budżetu najwięcej pieniędzy co miesiąc, tym bardziej powinniśmy wziąć po uwagę nie tylko optymistyczną wersję życia, ale również czarny scenariusz. Wystarczy sobie pomyśleć co stałoby się z naszymi dziećmi czy partnerami jeśli nas by zabrakło? Nic dziwnego, że myślimy o zabezpieczeniu się na wypadek nieprzyjemnych, często trudnych do przewidzenia zdarzeń, jak choroba, wypadek czy przedwczesna śmierć. Polisa o której tu mowa chroni głównie przed takimi zdarzeniami, a pieniądze z wypłaty świadczeń pomogą przetrwać trudne chwile nam, lub naszym bliskim. Ale w ramach tego ubezpieczenia jest świadczenie, które dla wielu par jest wynikiem wielomiesięcznych starań o potomka 🙂  W sumie urodzenie dziecka to bardzo przyjemne zdarzenie, więc po co się ubezpieczać?! Rzeczywiście często jest to spełnienie marzenia o wspólnej rodzinie z kochającym partnerem, jednak wiąże się ono czasem z komplikacjami podczas ciąży, pobytami w szpitalu, a na pewno dodatkowymi wydatkami na malucha po porodzie! Indywidualne ubezpieczenie na życie ze świadczeniem za urodzenie dziecka zapewni nam dodatkowy zastrzyk gotówki, gdy potomek pojawi się na świecie 🙂
Ubezpieczenie na życie ze świadczeniem za urodzenie dziecka

 

4.9/5 - (22 votes)