Assistance na wakacje na 14 dni – holowanie i pomoc w razie kłopotów z autem na urlopie

Assistance na wakacje na 14 dni możesz zawrzeć zawsze, kiedy wybierasz się na urlop swoim autem, żeby w razie problemów na drodze mieć zapewnione holowanie pojazdu. Pomoc drogowa dojedzie praktycznie w całej Europie w ciągu 30 minut. Niestety w wielu firmach assistance możesz wykupić jedynie podczas zawierania polisy OC lub AC, a nie w czasie ich trwania. Na szczęście jest kilka firm na rynku, które oferują auto assistance jako ubezpieczenie indywidualne i można je zawrzeć w razie potrzeby. Zobacz na co możesz liczyć w ramach ubezpieczenia assistance na wakacje.

Assistance zapewnia pomoc drogową i holowanie pojazdu w razie wypadku lub awarii. Możesz też liczyć na samochód zastępczy i zakwaterowanie w hotelu.

Assistance zapewnia pomoc drogową i holowanie pojazdu w razie wypadku lub awarii. Możesz też liczyć na samochód zastępczy i zakwaterowanie w hotelu.

Assistance na wakacje – na wyjazd za granicę na 14 dni

Samochód psuje się w najmniej sprzyjających okolicznościach 🙁 – kiedy właśnie się spieszysz lub masz pełno spraw do załatwienia, w szczerym polu, gdzie nie ma nikogo, kto mógłby udzielić pomocy. A najgorzej jest jeśli podróżujesz z rodziną i małe dzieci płaczą z tyłu, a Ty właśnie zobaczyłeś, że zaświeciła się kontrolka silnika, samochód stracił moc i całkowicie odmawia współpracy. Ale jest na to rozwiązanie 🙂 Wystarczy przed wyjazdem na wakacje lub urlop wykupić ubezpieczenie assistance. Dzięki niemu, wystarczy jeden telefon, aby w razie problemów z autem mieć pomoc drogową. Assistance możesz wykupić na cały rok lub na miesiąc, lub nawet tylko na 14 dni urlopu. Assistance może obejmować swoim zakresem jedynie Polskę, albo całą Europę, w zależności od Twoich potrzeb.

Assistance na wakacje – assistance na auto powyżej 10 lat

Ochroną assistance może zostać objęty nawet pojazd, który ma więcej niż 10 lat. To bardzo dobre rozwiązanie, gdyż prawdopodobieństwo awarii w takim pojeździe jest niestety większe. Dzięki polisie na wakacje, będziesz mógł spokojnie zająć się odpoczynkiem. W razie kłopotów z samochodem zadzwonisz po assistance, a oni zajmą się resztą, usprawnią samochód na miejscu awarii, lub odholują do warsztatu, lub gdzie chcesz w ramach limitu kilometrów Twojego ubezpieczenia assistance. Mamy ofertę dla pojazdów w wieku do 20 lat i starszych.

Jaki pojazd może być objęty ochroną assistance?

Assistance zapewni Ci pomoc drogową, holowanie pojazdu, czy naprawę na miejscu, oraz pojazd zastępczy i wiele innych świadczeń jeśli masz:

 • samochód osobowy
 • samochód ciężarowy o DMC do 3.5 tony
 • motocykl
 • motorower
 • przyczepę

Inne rodzaje pojazdów nie mogą być objęte ochroną.

Jaki jest zakres ubezpieczenia assistance na wakacje?

Auto assistance na wakacje bardzo często ma podobny zakres jak assistance roczny.

  Dostaniesz pomoc assistance w razie:

 • wypadku
 • awarii
 • kradzieży Twojego samochodu
 • innych zdarzeń np gdy zabraknie Ci benzyny w korku
  Główny zakres ubezpieczenia assistance to:

 • holowanie pojazdu- w zależności od wariantu różna ilość kilometrów
 • naprawa na miejscu wypadku lub awarii
 • pojazd zastępczy, żebyś mógł kontynuować podróż
 • zakwaterowanie w hotelu pasażerów i kierowcy

Jaki assistance na wakacje polecamy?

Mamy w ofercie assistance na wakacje, lub urlop z kilku firm – WARTA i HDI (tylko dla posiadaczy OC lub AC w tych firmach), PZU, AXA, Concordia oraz Generali i Gothaer. Składki wahają się od 24 zł wzwyż. Zakres ubezpieczenia należy dostosować do Twoich potrzeb, dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapraszam do kontaktu.

Wyjeżdżasz na wakacje? Weź ze sobą auto assistance na wakacje, aby w razie problemów z samochodem mieć zapewnioną pomoc 24 godziny na dobę.
Pamiętaj też o zakupie ubezpieczenia kosztów leczenia za granicą – możesz to zrobić u nas w biurze lub online na stronie Warta Direct wpisując nasz kod promocyjny Warta: KRAD00349000 🙂

Jak kupić polisę i gdzie wpisać kod promocyjny Warta możesz zobaczyć w poniższym filmie.

Otagowany , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *