Assistance na wakacje na 14 dni – holowanie i pomoc w razie kłopotów z autem na urlopie

Ostatnia aktualizacja w dniu

Assistance na wakacje na 14 dni możesz zawrzeć zawsze, kiedy wybierasz się na urlop swoim autem, żeby w razie problemów na drodze mieć zapewnione holowanie pojazdu. Pomoc drogowa dojedzie praktycznie w całej Europie w ciągu 30 minut. Niestety w wielu firmach assistance możesz wykupić jedynie podczas zawierania polisy OC lub AC, a nie w czasie ich trwania. Na szczęście jest kilka firm na rynku, które oferują auto assistance jako ubezpieczenie indywidualne i można je zawrzeć w razie potrzeby. Zobacz na co możesz liczyć w ramach ubezpieczenia assistance na wakacje.

Assistance zapewnia pomoc drogową i holowanie pojazdu w razie wypadku lub awarii. Możesz też liczyć na samochód zastępczy i zakwaterowanie w hotelu.
Assistance zapewnia pomoc drogową i holowanie pojazdu w razie wypadku lub awarii. Możesz też liczyć na samochód zastępczy i zakwaterowanie w hotelu.

Assistance na wakacje – na wyjazd za granicę na 14 dni

Samochód psuje się w najmniej sprzyjających okolicznościach 🙁 – kiedy właśnie się spieszysz lub masz pełno spraw do załatwienia, w szczerym polu, gdzie nie ma nikogo, kto mógłby udzielić pomocy. A najgorzej jest jeśli podróżujesz z rodziną i małe dzieci płaczą z tyłu, a Ty właśnie zobaczyłeś, że zaświeciła się kontrolka silnika, samochód stracił moc i całkowicie odmawia współpracy. Ale jest na to rozwiązanie 🙂 Wystarczy przed wyjazdem na wakacje lub urlop wykupić ubezpieczenie assistance. Dzięki niemu, wystarczy jeden telefon, aby w razie problemów z autem mieć pomoc drogową. Assistance możesz wykupić na cały rok lub na miesiąc, lub nawet tylko na 14 dni urlopu. Assistance może obejmować swoim zakresem jedynie Polskę, albo całą Europę, w zależności od Twoich potrzeb.

Assistance na wakacje – assistance na auto powyżej 10 lat

Ochroną assistance może zostać objęty nawet pojazd, który ma więcej niż 10 lat. To bardzo dobre rozwiązanie, gdyż prawdopodobieństwo awarii w takim pojeździe jest niestety większe. Dzięki polisie na wakacje, będziesz mógł spokojnie zająć się odpoczynkiem. W razie kłopotów z samochodem zadzwonisz po assistance, a oni zajmą się resztą, usprawnią samochód na miejscu awarii, lub odholują do warsztatu, lub gdzie chcesz w ramach limitu kilometrów Twojego ubezpieczenia assistance. Mamy ofertę dla pojazdów w wieku do 20 lat i starszych.

Auto assistance na 7 dni, 14 dni, 21 dni, 30 dni, lub cały rok – co wybierasz?

Auto assistance, czyli holowanie i inna pomoc w razie problemów z pojazdem jest również dostępne do kupienia online. Dla pojazdów osobowych, ciężarowych do 3.5 tony DMC i do 8 miejsc, oraz motocykli i motorowerów w wieku do 20 lat, mamy ofertę ubezpieczenia auto assistance online. Można je wykupić na okres krótkoterminowy 7, 14, 21, lub 30 dni, albo na cały rok. Dla naszych klientów mamy oczywiście zniżkę 🙂 w kalkulatorze do wpisaniu kodu promocyjnego: 089189A dostaniecie rabat na stronie Concordia Ubezpieczenia Direct 🙂
Pomoc drogową uzyskacie w Polsce i za granicą w wariancie Standard do 100 km holowania, a w wariancie Premium do 200 km holowania i inne świadczenia jak samochód zastępczy.

Auto assistance online dla pojazdów do 20 lat eksploatacji - krótkoterminowy lub roczny.

Auto assistance czyli holowanie w razie awarii i wypadku na Polskę i Europę dla pojazdu osobowego do 20 lat eksploatacji - kup teraz online

Auto assistance czyli holowanie w razie awarii i wypadku na Polskę i Europę dla motocykla lub motoroweru do 20 lat eksploatacji - kup teraz online

Auto assistance czyli holowanie w razie awarii i wypadku dla pojazdu ciężarowego do 3.5 tony DMC

W kalkulatorze online, podczas kupowania auto assistance dla swojego auta, wpisz nasz kod rabatowy Concordia: 089189A, żeby dostać dodatkową zniżkę promocyjną:-)

Auto assistance kod rabatowy Concordia
W razie pytań służymy pomocą – skontaktuj się z nami 🙂

Jaki jest zakres ubezpieczenia auto assistance w Concordia?

W Concordia mamy aktualnie 2 warianty ubezpieczenia – Standard i Premium. Można kupić assistance tylko na wakacje – wybierz sam okres ochrony od 7 dni do 1 roku. Nie musisz mieć OC ani AC w Concordia żeby kupić tę polisę. Poniższa tabelka prezentuje zakres pomocy assistance. Warta zwrócić uwagę na to, że auto do 20 roku eksploatacji może mieć w wariancie Premium samochód zastępczy po kradzieży na 15 dni, po wypadku na 7 dni, a po awarii na 5 dni, czego nie znajdziecie u konkurencji oferującej assistance jako samodzielne ubezpieczenie. Ważne jest też to, że w podstawie w zakresie Concordia Assistance Premium jest holowanie w razie wypadku i awarii do 200 km, a konkurencja nie posiada holowania w razie awarii dla aut starszych niż 15 lat. Dodatkowo assistance można rozszerzyć tak, aby podczas wyjazdu za granicą w razie wypadku mieć holowanie do 500 km, a w Polsce holowanie bez limitu kilometrów! Warto przeliczyć wariant roczny, bo niewiele różni się ceną od wariantu na 30 dni.
Zakres ubezpieczenia Concordia Auto Assistance

Jaki pojazd może być objęty ochroną assistance?

Assistance zapewni Ci pomoc drogową, holowanie pojazdu, czy naprawę na miejscu, oraz pojazd zastępczy i wiele innych świadczeń jeśli masz:

 • samochód osobowy
 • samochód ciężarowy o DMC do 3.5 tony
 • motocykl
 • motorower
 • przyczepę

Inne rodzaje pojazdów nie mogą być objęte ochroną.

Jaki jest zakres ubezpieczenia assistance na wakacje?

Auto assistance na wakacje bardzo często ma podobny zakres jak assistance roczny.

Dostaniesz pomoc assistance w razie:

 • wypadku
 • awarii
 • kradzieży Twojego samochodu
 • innych zdarzeń np gdy zabraknie Ci benzyny w korku

Główny zakres ubezpieczenia assistance to:

 • holowanie pojazdu- w zależności od wariantu różna ilość kilometrów
 • naprawa na miejscu wypadku lub awarii
 • pojazd zastępczy, żebyś mógł kontynuować podróż
 • zakwaterowanie w hotelu pasażerów i kierowcy

Jaki assistance na wakacje polecamy?

Mamy w ofercie assistance na wakacje, lub urlop z kilku firm – WARTA i HDI (tylko dla posiadaczy OC lub AC w tych firmach), PZU, AXA, Concordia Assistance, oraz Generali Assistance i Gothaer. Składki wahają się od 24 zł wzwyż. Zakres ubezpieczenia należy dostosować do Twoich potrzeb, dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapraszam do kontaktu, lub do samodzielnego przeliczenia składki za pomocą kalkulatorów online. Jak było napisane powyżej, mamy różne oferty assistance na wakacje dla aut w różnym wieku z kilku firm ubezpieczeniowych.
Poniżej przykładowy zakres ASSISTANCE na Polskę, lub ASSISTANCE na Polskę i Europę na okres 7 dni, 15 dni, 30 dni i na cały rok

Wyjeżdżasz na wakacje? Weź ze sobą auto assistance na wakacje, aby w razie problemów z samochodem mieć zapewnioną pomoc 24 godziny na dobę.
Pamiętaj też o zakupie ubezpieczenia kosztów leczenia za granicą – możesz to zrobić u nas w biurze lub online na stronie szybkiej kalkulacji polisy. Przeczytaj też nasz artykuł o zakresie ubezpieczenia turystycznego Warta Travel. Mamy dla naszych klientów różne kody rabatowe na tę polisę, więc wykorzystaj Warta kod rabatowy żeby dostać dodatkową zniżkę na ubezpieczenie – nasz kod rabatowy Warta to: PROMOCJA 🙂 Życzymy udanego wyjazdu!

WARTA kod rabatowy na Warta Travel - 50% zniżki na ubezpieczenie turystyczne Warta Online

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *