Kod rabatowy Concordia Direct do 15% zniżki: 089189A

Kod rabatowy Concordia to: 089189A. Dzięki niemu dostaniesz dodatkową zniżkę, bo kod promocyjny Concordia daje od 5% do 15% zniżki na Concordia Direct. Concordia Ubezpieczenia to firma ubezpieczeniowa z ponad 20-letnim doświadczeniem. 29 listopada 2018 Grupa Generali zakupiła spółkę majątkową i życiową Concordia. Dzięki temu ta mało znana firma nabrała wiatru w żagle!  Concordia znana jest głównie na terenach rolniczych, bo od lat ubezpiecza majątki rolników, gospodarstwa rolne i uprawy. Teraz Concordia ma również w ofercie atrakcyjne oferty Auto Assistance, nnw indywidualne i ubezpieczenie turystyczne online. Do każdego z tych ubezpieczeń możesz użyć nasz kod rabatowy Concordia 089189A.

Auto assistance kod rabatowy Concordia

Generali jest niezależną, włoską grupą, o silnej pozycji międzynarodowej, która została założona w 1831 r. Grupa Generali obecnie działa w 60 krajach, obsługuje 57 milionów klientów, a w 2017 r. przypis składki Grupy przekroczył 68 miliardów euro. W Polsce Generali działało przed wojną, a od 1998 roku powróciło, zajmując teraz 7 pozycję na rynku, ze składką przypisaną brutto w wysokości 550 mln euro w 2017 r.

Concordia Ubezpieczenia Grupa Generali

Jak możesz wykorzystać kod rabatowy Concordia?

Skorzystaj z naszego kodu promocyjnego Concordia 089189A, żeby dostać dodatkową zniżkę na ubezpieczenia:

Ubezpieczenie NNW indywidualne dla dzieci i dorosłych:

Kod rabatowy Concordia na ubezpieczenie nnw dla dzieci i nnw dla dorosłych

Kup nnw online

Ubezpieczenie Auto Assistance krótkoterminowe na 7, 14, 21, 30 dni lub roczne dla pojazdów do 20 lat eksploatacji. Jeśli potrzebujesz polisę krótkoterminową, porównaj cenę z polisą roczną! – Może roczna polisa będzie dla Ciebie korzystniejsza cenowo? Sprawdź zakres ubezpieczenia w OWU.

Kod rabatowy Concordia na ubezpieczenie auto assistance krótkoterminowy - Kup polisę online

Kup assistance online

Ubezpieczenie turystyczne online:

Kod rabatowy Concordia na ubezpieczenie turystyczne online to: 089189A

Kup polisę online

Czy nasz kod rabatowy Concordia działa zawsze?

Kod rabatowy Concordia o numerze: 089189A działa zawsze, jest wielokrotnego użytku, możesz go przekazać rodzinie lub znajomym. Jako multiagencja ubezpieczeniowa staramy się nieustanie wychodzić naprzeciwko potrzebom naszych klientów. Mamy nadzieję, że zakupione ubezpieczenia zapewnią skuteczną ochronę w korzystnej cenie. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Mamy też inne kody rabatowe online dające zniżkę na zakupy w innych firmach ubezpieczeniowych – najpopularniejszy to kod rabatowy Warta: PROMOCJA – na polisę Warta Travel online.

Do czego jeszcze możesz wykorzystać kod rabatowy Concordia?

Concordia niedługo łączy się z firmą Generali i będzie się nazywać Generali AGRO. W związku z tym nasz kod rabatowy Concordia po drobnej modyfikacji działa też na flagowe  ubezpieczenia mieszkaniowe oraz komunikacyjne z Direct Generali 🙂

Łap swoje zniżki!
Wykorzystaj kod rabatowy A089189A aby dostać 5% zniżki w OC lub AC w Generali
Wykorzystaj kod rabatowy D089189A aby dostać 10% zniżki na dom lub mieszkanie w Generali

4.9/5 - (29 votes)